Q2 > Q2 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q2 2019

Q2

Jaudīgs un iespaidīgs

Vienalga, vai jūs vilina piedzīvojumi vēl neatklātās vietās vai lielpilsētas dzīve, Audi Q2 ir patiesi daudzpusīgs. Ar jauneklīgu stilu un bagātīgu tehnoloģisko aprīkojumu tas piedāvā progresīvu dizainu, izcilas braukšanas īpašības un augstu funkcionalitātes līmeni. Šī kompaktā apvidus automobiļa savienojamības, informācijas un izklaides sistēmas un palīgsistēmu pamatā ir luksusa klases tehnoloģijas.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi Q2 papildu aprīkojumā ir pieejami LED priekšējie lukturi un dinamiskās mirgojošās pagrieziena gaismas

  • Īpaši izteiksmīgs ir augstais vienotais režģis un apjomīgās gaisa ieplūdes atveres.

  • Dzinēja pārsegam ir telpiska forma, arī astoņstūra formas vienotais režģis ir paaugstināts, piešķirot Q2 īsta apvidus automobiļa izskatu.

  • Vienalga, vai jūs vilina piedzīvojumi vēl neatklātās vietās vai lielpilsētas dzīve, Audi Q2 ir patiesi daudzpusīgs.

  • Audi Q2 aizmugurējie lukturi izskatās telpiski un atspoguļo Audi jauno dizaina valodu.

  • Kā alternatīvu ierastajiem analogajiem instrumentiem, papildu aprīkojumā iespējams pasūtīt pilnībā digitālo Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēmu.

  • Vairākas pieejamās aprīkojuma pakas paver plašas iespējas Audi Q2 personalizēšanai ar, piemēram, sēdekļu pārvalkiem vai dekoratīvo apdari.

  • Ja vēlaties, varat izcelt to, ka jūsu Audi Q2 ir aprīkots ar quattro piedziņu, pievienojot atbilstošus uzrakstus uz sliekšņu uzlikām.

  • Audi Q2 ir tipiskam kompaktajam apvidus automobilim raksturīgs iekāpšanas augstums, laba redzamība un liels bagāžas nodalījums ar tilpumu no 355 līdz 1050 litriem.

Dinamiskas braukšanas prieks

Standarta aprīkojumā iekļautā progresīvā stūres sistēma nodrošina precīzu un dinamisku vadāmību. Papildu aprīkojumā piedāvātā quattro piedziņa, Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma un adaptīvā amortizatoru kontrole nodrošina īpašu braukšanas prieku.

dynamic
Vairāk par automobiļa dinamiku

Robusta āriene

Audi Q2 nekavējas demonstrēt savus muskuļus: tā platā viduslīnija un lauztās līnijas izstaro enerģiju un pašpārliecinātību. Zemais jumts un augstā logu līnija vizuāli atgādina kupeju un piešķir šim atlētiskajam modelim iespaidīgu izskatu. Īpaši izteiksmīgi ir virzienā uz vidu sašaurinātie priekšējie lukturi, augstais vienotais režģis un apjomīgās gaisa ieplūdes atveres. Sportisko aizmuguri izceļ garais jumta spoileris un apakšējais difuzors.

Exterior-Design
Vairāk par ārienes dizainu
Licht

Progresīvi: apgaismojums

Audi Q2 standarta aprīkojumā ir iekļauti halogēna priekšējie lukturi. Papildu aprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi ar dinamiskajām mirgojošajām pagrieziena gaismām aizmugurē precīzi apgaismo ceļu gluži kā dienas laikā. Vienlaikus tie uzlabo drošības līmeni, patērē mazāk enerģijas un kalpo ilgāk.

Funkcionalitāte: salons

Audi Q2 turpina virsbūves eleganto, lauzto līniju motīvus, kā arī nodrošina vietu pieciem cilvēkiem. Četras plaši atveramās durvis nodrošina ērtu piekļuvi un netraucētu redzamību. Vadītāja un priekšējā pasažiera sēdpozīcija ir sportiska, turpinot ārienes radīto iespaidu.

interior
Vairāk par salona dizainu un komfortu

Daudzpusība: darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēma

Audi Q2 standarta aprīkojumā iekļauts 5,8 collu MMI displejs. Izvēloties MMI navigācijas sistēmu plus ar MMI touch, automobilis tiek aprīkots arī ar skārienpaliktni centrālajā vadības blokā. Sistēmu ir ērti lietot, izmantojot ikdienas runas komandas un integrēto MMI meklēšanu. Pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ļauj aizstāt standarta analogos instrumentus ar precīziem un detalizētiem ekrāniem. Vēl viena augsta līmeņa funkcija – papildu aprīkojumā pieejamā attēla projicēšana vadītāja acu priekšā jeb head-up displejs. Tā attēlo vadītājam svarīgo informāciju krāsainu diagrammu un skaitļu veidā uz stikla paneļa tieši redzes laukā, nodrošinot vēl labāku pārredzamību.

operating concept and infotainment
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
driver assistance systems

Drošības nekad nav par daudz

Audi Q2 piedāvā plašu vadītāja palīgsistēmu klāstu, tostarp standarta aprīkojumā iekļauto Audi pre-sense front. Šajā sistēmā iekļautas funkcijas, kas atpazīst kritiskas situācijas, kad priekšā parādās citi transportlīdzekļi vai gājēji, un, ja nepieciešams, ar pilnu spēku iedarbina bremzes, pilnībā apturot automobili, ja braukšanas ātrums nav liels. Ir pieejama arī adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju, palīgsistēma braukšanai sastrēgumos, Audi braukšanas joslu maiņas sistēma "Side assist", Audi "Active lane assist" braukšanas joslas uzturēšanas asistents, ceļazīmju atpazinējs, kā arī parkošanās palīgs un palīgsistēma izbraukšanai atpakaļgaitā no stāvvietas.

Vienmēr kopsolī ar laiku

Pateicoties integrētajam bezvadu interneta piekļuves punktam vai LTE/UMTS modulim, izmantojot otrās paaudzes MMI navigācijas informācijas un izklaides sistēmu, ir iespējams lietot internetu un straumēt datus no mobilajām ierīcēm. Tam nepieciešamais fiksētais datu tarifs jau ir iekļauts automobilī pastāvīgi uzstādītajā SIM kartē. Izmantojot Audi smartphone interfeisu, iespējams pieslēgt mobilos tālruņus ar iOS un Android operētājsistēmām.

connectivity

Pilnveidots izskats

Daudzstūru formu izmantošana dizainā piešķir Audi dizaina valodai jaunas šķautnes. Dzinēja pārsegam ir telpiska forma, arī astoņstūra formas vienotais režģis ir paaugstināts, piešķirot Q2 īsta apvidus automobiļa izskatu.

Q2