Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q2 > Q2 > Sākumlapa
Front and side view Audi Q2

Q2

Dinamisks dizains,
nepārspējams prieks.
Jaunais Audi Q2.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–4,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 151–107 g/km

Šo pilsētniecisko apvidus automobili raksturo iespaidīgs, spēcīgs dizains, plašs infoizklaides funkciju klāsts un dinamiska balstiekārtas tehnoloģija. Ir vērts īpaši atzīmēt progresīvo stūres sistēmu un papildu aprīkojumā pieejamo adaptīvo kruīza palīgsistēmu², kas garantē ērtību un nepārspējamu prieku pie stūres – ne tikai pilsētā.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q2-side-my2021-0680.jpg
1920x1080-audi-q2-side-my2021-0680.jpg
 • Audi Q2³ ir iespaidīgs pilsētniecisks apvidus automobilis ar progresīvu dizainu. Tas vizuāli izceļas ar jaunu priekšējo un aizmugurējo buferi, raksturīgo paneli uz C statņa un papildu aprīkojumā pieejamajiem Matrix LED priekšējiem lukturiem.

 • Milzīgu prieku pie stūres un braukšanas ērtību garantē standarta aprīkojumā iekļautā progresīvā stūres sistēma un papildu aprīkojumā pieejamā adaptīvā kruīza palīgsistēmu².

 • Audi Q2³ aizmugurē izceļas oriģinālais buferis un jumta spoileris.

 • Viscaur dinamisks. Pat gaismā. Jaunais Q2³.

 • Fascinējošas, personalizētas krāsas no Audi exclusive⁴ piedāvājuma, piemēram, Sand bēša perlamutra, piešķir Audi Q2³ vēl spēcīgāku profilu un raksturu.

 • Pateicoties ārienes aprīkojumam, jaunais Audi Q2³ edition atstāj neizdzēšamu iespaidu, piemēram, ar saviem Matrix LED priekšējiem lukturiem, iekāpšanas LED apgaismojumu ar Audi riņķiem un 19 collu vieglmetāla diskiem.

 • Papildu aprīkojumā pieejamā Carbon stila paka vēl vairāk izceļ Audi Q2³ dinamisko dizainu.

 • Jumta spoileris virsbūves krāsā veido pārliecinošu tēla noslēgumu aizmugurē.

 • Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo visu nepieciešamo informāciju tieši acu priekšā.

Apvidus automobilis ar savu nostāju

Pārsteidzoši spēcīgs raksturs: priekšējā un aizmugurējā bufera jaunais dizains un dinamiskās, ekscentriskās virsbūves līnijas piešķir Audi Q2³ tā spēcīgo izskatu. advanced un Q2 S line aprīkojuma līmeņi ar jauna dizaina diskiem un jaunām virsbūves krāsām piešķir katram jaunajam Audi Q2³ savu unikālo izskatu.

virtual cockpit view Audi Q2
 

Atklājiet jaunus savienojumus. Katru dienu.

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ir inovatīvs, pilnībā digitāls instrumentu bloks, kas elastīgi attēlo katrā situācijā nepieciešamo informāciju. 12,3 collu displejam ir augsta izšķirtspēja. Displeju var pielāgot katra vadītāja vēlmēm, attēlojot ātrumu, dzinēja apgriezienus, kartes, Audi connect pakalpojumus⁵, radio, mediju un daudzu citu veidu informāciju.

Prieks pie stūres

Pie jaunā Audi Q2³ stūres nekad nekļūs garlaicīgi, pateicoties jaudīgajai piedziņai un inovatīvajām tehnoloģijām: standarta aprīkojuma iekļautā progresīvā stūres sistēma piedāvā iespaidīgu vadāmību, patiecoties atkarībā no stūres leņķa maināmajai stūres pārnesuma attiecībai, kā arī pastiprinātāja efektivitātes regulēšanai atkarībā no braukšanas ātruma. Pateicoties elektroniskajai amortizatoru vadībai, balstiekārta ar adaptīvajiem amortizatoriem pielāgojas dažādām braukšanas situācijām.

Dynamic front view Audi Q2
Side view Audi Q2

Papildu drošībai un braukšanas komfortam

Pirmo reizi jaunā Audi Q2³ papildu aprīkojumā ir pieejama adaptīvā kruīza palīgsistēma2. Tā apvieno adaptīvās kruīza kontroles un aktīvās joslas palīgsistēmas funkcijas. Tā palīdz vadītājam paātrināties, bremzēt, saglabāt ātrumu un distanci, kā arī nenovirzīties no braukšanas joslas.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi Q2³.
1920x728-N6N6_U47_Pyramid_AU32x_Q2_001_03.jpg
Turbo zila Turbo zila
Mythos melna, metāliska Mythos melna, metāliska
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Arrow pelēka, perlamutra Arrow pelēka, perlamutra
Ibis, balta Ibis, balta
17 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu 17 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu
17 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu zvaigznes dizainu 17 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu zvaigznes dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, titāna pelēkā krāsā, pulēti spīdīgi 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, titāna pelēkā krāsā, pulēti spīdīgi
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīgi 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīgi

Personalizējams un sportisks

Papildu aprīkojumā pieejamā apgaismojuma paka plus ļauj jums izveidot pašam savu apgaismojuma stilu jaunajā Audi Q2³. Neapžilbinošais apgaismojums ar LED tehnoloģiju veido īpaši harmonisku un viendabīgu apgaismojumu. S line salonā ar smalkas Nappa ādas sporta sēdekļiem melnā krāsā ir jūtams nepārprotams sportiskuma akcents. Priekšējiem sporta sēdekļiem ir ideāla sēdpozīcija un īpašas formas sānu spilveni.

360 grādu pieredze
 • 1920x1080-audi-q2-headlights-my2021-0690.jpg
  Matrix LED priekšējie lukturi
 • 1920x1080-audi-q2-roof-spoiler-my2012-0696.jpg
  Jumta spoileris virsbūves krāsā

edition one

Pateicoties ārienes aprīkojumam, jaunais Audi Q2³ edition atstāj neizdzēšamu iespaidu, piemēram, ar saviem Matrix LED priekšējiem lukturiem, iekāpšanas LED apgaismojumu ar Audi riņķiem un 19 collu vieglmetāla diskiem. Salonā šo dizaina tēmu turpina papildu Q2 Edition elementi, piemēram, sporta formas trīs ādas stūre ar trīs spieķiem un grafiskie ielaidumi.

edition one package of the Audi Q2
Side and front Audi Q2

Audi exclusive

Individuāls automobilis jūsu individualitātei: Audi exclusive⁴ piedāvā plašu konfigurācijas iespēju klāstu jūsu jaunajam Audi Q2³, piemēram, Audi exclusive⁴ individuālo Sand bēšo perlamutra vai Merlin perlamutra krāsu.

Paskatieties uz jauno Audi Q2³ vēlreiz

360 degree view of the Audi Q2
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Q2: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 151–107 g/km
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un izvēles aprīkojumu.
5
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.