Q2 > Q2 > Sākumlapa

CO2 emisijas kombinētajā ciklā *: STD: 146–109 g/km | STD: 146–109 g/km | STD: 146–109 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: STD: 68.9–44.1 mpg | STD: 68.9–44.1 mpg | STD: 68.9–44.1 mpg

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 151–107 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Q2 rear

Dinamisks dizains un izcils prieks pie stūres

Audi Q2 – šo pilsētniecisko apvidus automobili raksturo iespaidīgs, spēcīgs dizains, plašs informācijas un izklaides funkciju klāsts un dinamiska balstiekārtas tehnoloģija.

Audi Q2 backview

Fakti un skaitļi

Apvidus automobilis ar savu nostāju

Ar savu raksturu – priekšējā un aizmugurējā bufera dizains un dinamiskās, ekscentriskās virsbūves līnijas piešķir Audi Q2 tā spēcīgo izskatu. advanced un S line aprīkojuma līmeņi ar jauna dizaina diskiem un jaunām virsbūves krāsām piešķir katram Audi Q2 savu unikālo izskatu.

Gatavs doties ceļā

Audi Q2 sagādā patiesu prieku pie stūres, pateicoties jaudīgajai piedziņai un inovatīvajām tehnoloģijām.

Salons

S line salonā ar smalkas Nappa ādas sporta sēdekļiem melnā krāsā ir jūtams nepārprotams sportiskuma akcents.

Praktiskums un ietilpība

Audi Q2 bagāžas nodalījuma ietilpība ir 405 litri; nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltni, tā palielinās līdz 1050 litriem. TDI dzinējiem ar quattro pilnpiedziņu abi šie rādītāji samazinās par 50 litriem. Papildu aprīkojumā pieejamā mantu glabāšanas un bagāžas nodalījuma paka un papildu aprīkojumā pieejamās elektriski atveramās un aizveramās bagāžas nodalījuma durvis sniedz vēl vairāk ērtības, iekraujot un izkraujot bagāžu.

Audi exclusive⁴

Individuāls automobilis jūsu individualitātei Audi exclusive⁴ piedāvā jūsu Audi Q2 plašu dizaina iespēju klāstu, piemēram, Audi exclusive⁴ individuālo Merlin perlamutra krāsu.

Audi Q2 Audi exclusive color
Audi SQ2

Audi SQ2

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 176 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 151–107 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un izvēles aprīkojumu.