Audi Q2 – Stilīgs Pilsētas Auto > Q2 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 147–131 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 49.6–43.5 mpg

Apvidus automobilis ar stāju

Ar savu neatkārtojamo raksturu – priekšējā un aizmugurējā bufera dizains un dinamiskās, ekscentriskās virsbūves līnijas piešķir Audi Q2 tā spēcīgo izskatu. Advanced un Q2 S line aprīkojuma līmeņi ar pievilcīga dizaina diskiem un virsbūves krāsām piešķir katram Audi Q2 savu unikālo izskatu.

Nepacietības pilns doties ceļā

Pie Audi Q2 stūres nekad nekļūs garlaicīgi, pateicoties jaudīgajai piedziņai un inovatīvajām tehnoloģijām.

Salons

S line⁵ salonā ar smalkas Nappa ādas sporta sēdekļiem melnā krāsā⁵ ir jūtams nepārprotams sportiskuma akcents.

Praktiskums un ietilpība

Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 405 litri; savukārt nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltni, tā palielinās līdz 1050 litriem. TDI modeļiem ar quattro piedziņu tā ir par 50 litriem mazāka. Mantu glabāšanas un bagāžas nodalījuma paka⁵ un elektriski atveramās un aizveramās bagāžas nodalījuma durvis⁵ sniedz vēl vairāk ērtības, iekraujot un izkraujot bagāžu.

Rücksitze

Audi exclusive⁴

Individuāls automobilis jūsu individualitātei. Audi exclusive⁴ piedāvā plašu konfigurācijas iespēju klāstu jūsu jaunajam Audi Q2, piemēram, Audi exclusive⁴ individuālo Merlin perlamutra krāsu.

Audi Q2 mit Audi exclusive Lack
 Seitenansicht des Audi SQ2

Audi SQ2

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 33.2–32.8 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 196–193 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–8,3 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–188 g/km (WLTP) Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 182–123 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,0–4,7 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.