Audi SQ2 – Kompakts un Jaudīgs Krosovers > Q2 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 196–193 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 33.2–32.8 mpg

Jauda

221

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

4.9

s

Griezes moments, maksimālais

400

Nm

Audi SQ2 frontal side view

Kompakts sporta automobilis individuālistiem

Šis kompaktais apvidus automobilis apvieno braukšanas prieku, sportisku dizainu, modernas informācijas un izklaides sistēmas funkcijas un inteliģentas vadītāja palīgsistēmas.

Prieks pie stūres: Dinamisks un jaudīgs

Par dinamiskas braukšanas prieku pie Audi SQ2³ stūres rūpējas ne tikai jaudīgais TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–8,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–188 g/km), bet arī pilnībā pielāgojamā quattro piedziņa. Tā ļauj sadalīt vilcējspēku starp atsevišķiem riteņiem atkarībā no apstākļiem.

SQ2 from behind in the dark

Radīta braukšanas dinamikai: S sporta balstiekārta ar S specifiskiem atsperu/amortizatoru regulējumiem un zemāku klīrensu uzlabo braukšanas dinamiku, ļauj labāk izjust ceļu un nodrošināt sportiskāku vadāmību. Raksturīgā S skaņa vēl vairāk izceļ jūsu Audi SQ2³ sportisko raksturu.

Sportisks ārienes dizains: izteiksmīgs un ekscentrisks

Jūsu Audi SQ2³ dinamiku un sportiskumu efektīvi izceļ melni hromētais sporta izpūtējs⁵ ar četriem S dizaina uzgaļiem un izteiksmīgā aizmugure ar S dizaina jumta spoileri⁵ virsbūves krāsā.

Audi SQ2 im Profil

Sportisks salona dizains: Progresīvs un harizmātisks

Audi SQ2³ salona uzmanības centrā nenoliedzami ir sportiskums. Izcils piemērs ir sporta sēdekļi ar S emblēmām, kuru sānu spilvenu forma nodrošina izcilu sēdpozīciju. S line salona paka⁵ izceļ automobiļa eleganci ar smalkas Nappa ādas apdari, rombveida rakstu un sēdekļu centrālajiem paneļiem melnā krāsā.

Audi exclusive

Individuāls automobilis jūsu individualitātei Audi exclusive⁴ piedāvā plašu konfigurācijas iespēju klāstu jūsu Audi SQ2³. Saulrieta zelts, vīna sārtums, smaragda gredzena zaļums – visi šie toņi ir pieejami arī kā jūsu Audi virsbūves krāsas.

Seitliche Heckansicht Audi SQ2
Audi Q2

Audi Q2

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 49.6–43.5 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 147–131 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,0–4,7 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 182–123 g/km (WLTP) Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–188 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–8,3 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–8,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–188 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
4
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.