SQ2 > Q2 > Sākumlapa
Side rear view Audi SQ2

SQ2

Kompakts sporta automobilis individuālistiem.
Audi SQ2.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 176 g/km

Q2 modeļu saimes jaunā zvaigzne ļauj iepazīt Audi S modeļu aizraujošo jaudu. Šis kompaktais apvidus automobilis apvieno braukšanas prieku, sportisku dizainu, modernas informācijas un izklaides sistēmas funkcijas un inteliģentas vadītāja palīgsistēmas.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg
 • SQ2² sportiskums sniedzas no viena bufera līdz otram un no jaunā radiatora režģa līdz unikālajai aizmugurei, automobilim nebeidzot pārsteigt ar savu progresīvo dizainu.

 • Dinamiskākai dzīvei: jaunais Audi SQ2².

 • Jaunais Audi SQ2² ar sportisku dizainu.

 • Jaunais Audi SQ2² ar quattro pilnpiedziņu.

 • Parādiet savu sportiskumu ar SQ2 ārienes paku.

 • S raksturīgi parametri, piemēram, atsperu/amortizatoru regulējumi, ļauj labāk izjust ceļu un gūt maksimālu prieku pie stūres.

 • Adaptīvā kruīza palīgsistēma³: ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un notur automobili braukšanas joslā. Palīdz vadītājam saglabāt ātrumu un distanci, kā arī nenovirzīties no braukšanas joslas.

 • Izceliet salona sportiskumu ar rūpīgi atlasītu aprīkojumu, materiāliem un krāsu kombinācijām, kas atstāj paliekošu iespaidu. Tas attiecas arī uz daudzkrāsu animāciju ar fona apgaismojuma paku plus.

 • Vadības un informācijas un izklaides iespēju klāstā iekļauta Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kurai iespējams iestatīt sporta skatu un MMI Navigation plus (iekļauta navigācijas pakā).

 • Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma. Inovatīva un pilnībā digitāla. Augstas izšķirtspējas displejs, kuru varat pielāgot tieši savām konkrētajām prasībām.

 • Kontrolējiet MMI Navigation plus funkcijas ar grozāmo spiedpogu viduskonsolē.

 • Ļaujieties Audi SQ2² iedvesmai ar 360° video

Bauda pie stūres: dinamisks un jaudīgs

Par dinamiskas braukšanas prieku pie Audi SQ2² stūres rūpējas ne tikai jaudīgais TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 176 g/km), bet arī pilnībā pielāgojamā quattro piedziņa. Tā ļauj sadalīt vilcējspēku starp atsevišķiem riteņiem atkarībā no apstākļiem. S sporta balstiekārta ar S specifiskiem atsperu/amortizatoru regulējumiem un zemāku klīrensu uzlabo braukšanas dinamiku, ļauj labāk izjust ceļu un nodrošināt sportiskāku vadāmību. Raksturīgā S skaņa vēl vairāk izceļ jūsu Audi SQ2² sportisko raksturu.

Sportiskums skaitļos

Jauda

221

kW*

(300 ZS)

Griezes moments

400

Nm*

Maksimāli

Paātrinājums

4.9

s*

0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 176 g/km

All-round view Audi SQ2

Ļaujieties Audi SQ2² iedvesmai ar 360° video

Sportisks ārienes dizains: neatvairāmi ekscentrisks

Jūsu Audi SQ2² dinamiku un sportiskumu efektīvi izceļ papildu aprīkojumā pieejamais melni hromētais sporta izpūtējs ar četriem S dizaina uzgaļiem un izteiksmīgā aizmugure ar S dizaina jumta spoileri virsbūves krāsā. Papildu aprīkojumā pieejamā SQ2² ārienes paka piedāvā interesantu kontrastu starp melnajiem akcentiem Audi vienotajā režģī un priekšējā un aizmugurējā bufera zonā, kā arī sānu paneli un sānu spoguļu korpusiem mirdzoši melnā krāsā. Nekļūdīga šī sportiskā spēkrata atpazīšanas zīme ir quattro emblēmas uz durvju apdares. Ja vēlaties, varat arī papildināt šo jau tā ekskluzīvo izskatu ar melnas krāsas stila paku plus ar Audi riņķiem priekšā un aizmugurē un modeļa nosaukumu melnā krāsā aizmugurē un uz radiatora aizsargrežģa.

MMI system and Audi virtual cockpit in the Audi SQ2

Tiešs savienojums ar jūsu galamērķi

Ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus varat lietot navigāciju, sazināties, iegūt informāciju vai izmantot plašo informācijas un izklaides iespēju klāstu. Vēl viens papildu aprīkojuma elements ir Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma. Šis inovatīvais, pilnībā digitālais 12,3 collu instrumentu panelis pielāgojami un organizēti attēlo informāciju par automobili un tā funkcijām. Tam ir arī īpašs S skats, kura centrā atrodas tahometrs.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi SQ2².
Y1Y1_40S_Pyramid_AU32x_Q2_008_03.jpg
Tangor sarkana, metāliska Tangor sarkana, metāliska
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Apple zaļa, metāliska Apple zaļa, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
19 collu vieglmetāla diski ar pieciem V formas dubultspieķiem, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare 19 collu vieglmetāla diski ar pieciem V formas dubultspieķiem, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu moduļu dizainu, baltā krāsā, matētas platīna pelēkas krāsas ieliktņi 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu moduļu dizainu, baltā krāsā, matētas platīna pelēkas krāsas ieliktņi
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu, melnā krāsā, spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu, melnā krāsā, spīdīga apdare

Vadītāja palīgsistēmas: vairāk ērtības un kontroles

Jūsu Audi SQ2² ir pieejams plašs inteliģentu vadītāja palīgsistēmu klāsts. Varat izvēlēties, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo Drive paku, kurā iekļauta adaptīvā kruīza palīgsistēma, kas palīdz paātrināties, bremzēt, uzturēt nemainīgu ātrumu un distanci un palikt savā braukšanas joslā.

Dynamic front and side view Audi SQ2
Aplūkojiet salonu

Sportisks salona dizains: progresīvs un harizmātisks

Audi SQ2² salonā uzmanības centrā nenoliedzami ir sportiskums. Izcils piemērs ir sporta sēdekļi ar S emblēmām, kuru sānu spilvenu forma nodrošina izcilu sēdpozīciju. Tikai SQ2² pieejamā salona paka izceļ automobiļa eleganci ar smalkas Nappa ādas apdari, rombveida rakstu un sēdekļu centrālajiem paneļiem Magma sarkanā krāsā.

Ambient light in the Audi SQ2

Pēc pasūtījuma pieejamā fona apgaismojuma paka plus piedāvā īpašu noskaņu, izgaismojot jūsu Audi SQ2² salona kontūras un virsmas dažādās krāsās un parādot tās vispievilcīgākajā gaismā.

Piezīme: sajūtiet īpašo noskaņu Audi SQ2² salonā, ko sniedz šī fona apgaismojuma animācija.

 • 1920x1080-audi-sq2-headlights.gif
  Matrix LED priekšējie lukturi
 • 1920x1080-audi-sq2-pano-roof.gif
  Panorāmas stikla jumts
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 176 g/km
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi dīleri, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.