SQ2 > Q2 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Audi SQ2

SQ2

Jaudīgs un pašpārliecināts

Q2 saimes jaunais flagmanis piedāvā Audi S neapturamo jaudu, mūsdienīga kompaktā apvidus automobiļa priekšrocības, kā arī visaugstākā līmeņa drošības un informācijas un izklaides aprīkojumu. Tas ir Audi SQ2.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_ASQ2_181003_1.jpg
1920x1080_ASQ2_181003_1.jpg
 • Audi SQ2 ir tiešām pievilcīgs.

 • Tīrs sportiskums 4,19 metros – Audi SQ2.

 • Pateicoties neskaitāmajām vadītāja palīgsistēmām, braukšana ar Audi SQ2 ir droša.

 • Telpiskais dzinēja pārsegs piešķir Audi SQ2 īsta apvidus automobiļa izskatu.

 • Augstu paceltais vienotais priekšējais režģis ar vertikāliem dubultajiem stieņiem rada paliekošu iespaidu jums priekšā braucošā automobiļa atpakaļskata spogulī.

 • Sašaurinātie LED priekšējie lukturi nevainojami iekļaujas Audi SQ2 priekšpuses dizainā.

 • Varenās gaisa ieplūdes atveres ļauj nojaust Audi SQ2 spēcīgo veiktspēju.

 • Audi SQ2 izteiksmīgajā aizmugures daļā visvairāk izceļas četri izpūtēji.

 • Jūsu vadības centrs: daudzfunkciju stūre ar saplacinātu apakšu un izvēles aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma.

 • Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi nodrošina pienācīgu atbalstu.

 • Ir iespējams pasūtīt elektriski atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis.

 • Ar Audi SQ2 jūs varat turpināt ceļu visās situācijās.

Garantēts braukšanas prieks

Pateicoties 221 kW (300 ZS) jaudīgajam 2,0 litru TFSI četrcilindru dzinējam (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 7,2–7,0 l/100 km; CO₂ izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 163–159 g/km), paātrinājums no 0 līdz 100 km/h – 4,8 sekundēs. Maksimālais griezes moments – 400 ņūtonmetri, bet maksimālais ātrums – 250 km/h. Sporta automobiļa cienīgi braukšanas parametri kompaktā apvidus automobilī. Septiņpakāpju S tronic transmisija un quattro pastāvīgā pilnpiedziņa efektīvi pievada jaudu Audi SQ2 riteņiem.

Vairāk par automobiļa dinamiku
Vairāk par ārienes dizainu

Redziet un esiet redzams

Audi SQ2 standarta aprīkojumā iekļautie LED priekšējie lukturi izgaismo apkārtni precīzi un spoži gluži kā dienā. Aizmugurējie lukturi ar dinamiskajām pagrieziena gaismām, kuros arī tiek izmantota LED tehnoloģija, ļauj būt ātrāk pamanāmam pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Sportisks, kvalitatīvs, funkcionāls

Audi SQ2 salons piedāvā tieši to, ko sagaida no sportiska apvidus automobiļa. Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi ar S emblēmu un krāsu akcentiem nodrošina stabilu atbalstu paātrinoties, pagriezienos un bremzējot. Sportiskā daudzfunkciju stūre ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām ērti iegulst plaukstās. Dekoratīvie matēta alumīnija elementi piešķir dinamiskus akcentus, bet augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda pedāļu uzlikas pilnveido jūsu Audi SQ2 vadītāja vietu.

Vairāk par salona dizainu un komfortu

Viss labi pārskatāms

Vadītāja vieta ir kontroles centrs, kas piedāvā svarīgu informāciju par modernajām tehnoloģijām. Audi Q2 standarta aprīkojumā iekļauts 5,8 collu MMI monitors. Visaugstākajā aprīkojuma līmenī MMI® navigācijas sistēma plus ar MMI touch ir vadāma, izmantojot grozāmu spiedpogu, kuras skārienpaliktnis atpazīst ar roku rakstītu tekstu. Izvēles aprīkojumā pieejamajā inovatīvajā Audi virtuālajā vadītāja informācijas sistēmā ir pārskatāmi visi displeji.

Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Drošības nekad nav par daudz

Lai jūs vienmēr varētu pievērst uzmanību uz ceļa notiekošajam, Audi SQ2 atvieglo jūsu darbu ar inteliģentām vadītāja palīgsistēmām. Četri piemēri: Audi pre sense front sargā jūs no bīstamām situācijām ar citiem transportlīdzekļiem vai priekšā izskrējušiem gājējiem un, ja nepieciešams, uzsāk avārijas bremzēšanu. Braukšanas joslu maiņas sistēma Audi side assist izmanto brīdinājuma LED signālus, ja neesat pamanījis aklajā zonā esošu transportlīdzekli. Audi active lane assist brīdinājuma sistēma, veicot vieglas stūres korekcijas, palīdz nenovirzīties no braukšanas joslas, pārvietojoties ar vismaz 65 km/h lielu ātrumu. Tā pat spēj atpazīt ceļa marķējumus remontdarbu laikā. Pateicoties automobiļa novietošanas stāvvietā palīgam ar apkārtnes displeju un atpakaļskata kameru, automobili iespējams viegli novietot jebkurā brīvajā vietā.

Patiesi daudzpusīgs

Mežonīgs jauneklīgs izskats, sportiskas braukšanas īpašības, kompakta automobiļa piemērotība lietošanai ikdienā, luksusa automobiļa drošība – Audi SQ2 apvieno visu, kas jums nepieciešams.

SQ2