Audi Q3 – Veiktspēja un Stils Ikvienam > Q3 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 201–131 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8.9–5.0 l/100km

Side view of the Audi Q3 in a landscape with a dog

Visaptverošs talants

Daudzpusīgs ģimenes apvidus automobilis – otrās paaudzes Audi Q3 piedāvā daudz vietas un daudz praktisku ekstru.

Īsts apvidus automobilis

Priekšpusē dominē lielais vienotais režģis ar vertikālajām līnijām. Viduslīnijas savienotie priekšējie un aizmugurējie lukturi veido vienotu dizaina elementu. Izvēlieties piemērotāko no trīs aprīkojuma līnijām – basic, advanced vai S line. Pieejama 10 krāsu izvēle, ieskaitot Pulse oranžu⁸ un Progressive sarkanu ar metālisku efektu. Disku piedāvājumā ir varianti ar izmēru no 17 līdz 20 collām.

 Audi Q3 side view

Ietilpīgs un pielāgojams

Jūs varat elektriski noregulēt sēdekļus atbilstoši savām vēlmēm. Pateicoties lielajai garenbāzei, vadītājam un pasažieriem ir daudz vietas ceļgaliem un virs galvas.

 Audi Q3 trunk

Vienkāršota pārkārtošana Aizmugurējo sēdekli iespējams pārbīdīt par 15 centimetriem uz priekšu/atpakaļ. Atkarībā no aizmugurējo sēdekļu un atzveltņu stāvokļa bagāžas nodalījuma kopējais tilpums var sasniegt 675 litrus². Nolokot atzveltnes, tas sasniedz 1525 litrus².

Visu darbu meistars

Ja nepieciešams, varat mainīt raksturlielumus, izmantojot dinamisko vadības sistēmu Audi drive select⁸ atkarībā no braukšanas situācijas, ceļa stāvokļa vai personīgajām prasībām. Izvēlieties no sešiem profiliem – no komfortablā līdz efektīvajam un sportiskajam.

Uzmanības centrā digitalizācija

Audi Q3 standarta aprīkojumā iekļauta MMI radio plus ar 10,25 collu digitālo instrumentu paneli. Automobilī ir pieejamas dažādas saskarnes un pieslēgvietas mobilo ierīču pievienošanai. Visaugstākā līmeņa vadības termināļa versija – MMI Navigation plus ar MMI touch⁸ – augstās izšķirtspējas krāsu ekrānā atpazīst pat jūsu rokrakstu. Integrētie Audi connect pakalpojumi⁴ ļauj lietot plašu digitālo funkciju klāstu.

Audi Q3 Cockpit

Visa informācija skata robežās: Audi virtuālajā informācijas sistēmā⁸ ir nodrošināta piekļuve plašam informācijas klāstam ar maksimālu attēlojuma skaidrību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu myAudi lietotnē¹⁰, sadaļā Tēmas⁸,¹¹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Audi exclusive⁶

Padariet savu Audi Q3 iedvesmojoši unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats, izmantojot Audi exclusive⁶. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi Q3 Sportback Seitenansicht mit Model

Audi Q3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201–132 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201–132 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Atkarībā no izvēlētā dzinēja/motora un aprīkojuma.
3
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
5
Amazon Alexa un Amazon Music ir daļa no aprīkojuma Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēma ir pieejama papildus par atsevišķu samaksu.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā un Japānā. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
6
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
7
Tikai kopā ar S line salonu.
8
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
9
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
10
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
11
Pieejamība ir atkarīga no valsts.