Q3 > Q3 > Sākumlapa
Audi Q3

Izcils visos aspektos

Ģimenes apvidus automobilis ar daudziem talantiem – otrās paaudzes Audi Q3 piesaista ar savu izskatu un piedāvā daudz praktisku ekstru.

Audi Q3 front

Fakti un skaitļi

Īsts apvidus automobilis

Priekšpusē dominē lielais vienotais režģis ar vertikālajām līnijām. Viduslīnijas savienotie priekšējie un aizmugurējie lukturi veido vienotu dizaina elementu. Izvēlieties piemērotāko no trīs aprīkojuma līnijām – basic, advanced vai S line. Pieejama 11 krāsu izvēle, ieskaitot Pulse oranžu un Turbo zilu. Disku piedāvājumā ir varianti ar izmēru no 17 līdz 20 collām.

 Audi Q3 side view

Ietilpīgs un pielāgojams

Jūs varat elektriski noregulēt sēdekļus atbilstoši savām vēlmēm. Pateicoties lielajai garenbāzei, vadītājam un pasažieriem ir daudz vietas ceļgaliem un virs galvas.

Visu darbu meistars

Izmantojot Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, vadītājam ir iespēja mainīt Audi Q3 uzvedību atkarībā no braukšanas apstākļiem, ceļa stāvokļa vai personīgajām vēlmēm. Izvēlieties piemērotāko no sešiem profiliem – no komfortabla līdz efektīvam vai sportiskam.

Uzmanības centrā digitalizācija

Audi Q3 standarta aprīkojumā iekļauta MMI audiosistēma ar 10,25 collu digitālo instrumentu paneli. Automobilī ir pieejamas dažādas saskarnes un pieslēgvietas mobilo ierīču pievienošanai. Visaugstākā līmeņa vadības paneļa versija – papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus ar MMI touch – augstās izšķirtspējas krāsu ekrānā atpazīst pat rokrakstu. Integrētie Audi connect pakalpojumi⁴ ļauj lietot plašu digitālo funkciju klāstu.

Audi Q3 rear end

Saglabājiet unikalitāti

edition one ir ļoti īpaša Audi Q3 versija. Tajā iekļautas vairākas ekstras: 20 collu Audi Sport⁹ diski, Matrix LED priekšējie lukturi un aizmugurējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem, design selection salons un daudz kas cits.

Audi Q3 Sportback

Audi Q3 Sportback

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.