Q4 Sportback e-tron

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 3.8–3.4 miles/kWh

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

250

kW³,²⁴

Kopējais elektriskais griezes moments: 545 Nm (aizmugurē), 134 Nm (priekšā)

Paātrinājums (0–100 km/h) līdz

5.4

s³,¹⁴

Nobraukuma rezerve (WLTP) līdz

562

km²⁶

Elektrisks. Starp citām brīnišķīgām lietām

Iespaidīgs izskats

Skaidrais Audi Q4 Sportback e-tron dizains sniedz raksturīgu formu elektromobilitātes nākotnei. Fokusētā priekšdaļa un jaudīgā aizmugure izskatās pilnībā uzlādētas, savukārt elektrificējoši dinamiskais siluets veido viegli smailu formu.

Ietilpīgs un pielāgojams

Kā patiesi daudzpusīgs un ģimenes automobilis Audi Q4 Sportback e-tron piedāvā dāsnu mantu uzglabāšanas risinājumu izvēli ar kopējo tilpumu 24,8 litri, ieskaitot cimdu nodalījumu. Audi Q4 Sportback e-tron bagāžas nodalījumā var ievietot 535 litrus bagāžas. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, tā tilpums palielinās līdz 1460 litriem.

Uzlāde mājās un ceļā

Pateicoties visaptverošajam uzlādes pakalpojumam ar viediem risinājumiem izmantošanai mājās un ceļā, jūs varat izbaudīt pārvietošanos ar elektrību bez jebkādiem kompromisiem.

Uzlāde no 10% līdz 80% aptuveni

28

min⁹

Akumulatora ietilpība (neto) līdz

77

kWh⁴,²⁵

Uzlādes punkti, vairāk nekā

500,000

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 18,9–15,6; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

Pielāgota dinamika

Pateicoties sistēmai Audi drive select¹⁵, vēlamos automobiļa raksturlielumus iespējams iestatīt, izmantojot kādu no pieciem režīmiem. No efektivitātes līdz dinamikai. Progresīvā stūres sistēma¹⁵ aktivizē mainīgu attiecību atkarībā no stūrēšanas leņķa, kā arī ātruma jūtīgu stūrēšanas palīdzību.

Audi Q4 e-tron Sportback in dynamischer Fahrt

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu izlasi, piemēram, Spotify vai YouTube, tieši sava automobiļa MMI – bez apkārtceļiem, izmantojot viedtālruni. Izmantojot Amazon balss pakalpojumu Alexa²⁰, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, ieslēgt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

MMI-SystemMMI-System
Smartphone view with FoD display

Funkcijas pēc pieprasījuma: Ar funkcijām pēc pieprasījuma Audi aprīkojuma izvēlē jums piedāvā vēl vairāk elastības. Virkni funkciju iespējams rezervēt pēc nepieciešamības. myAudi lietotne¹² nodrošina ātru un intuitīvu funkciju izvēles iespēju.

Piezīme: attēls no Audi e-tron.

Personīgi, nevis normāli

Fascinējoši fotoattēli vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko myAudi lietotnē¹², sadaļā Tēmas¹⁵,¹⁹ un iestatiet to kā MMI fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismošanas paka plus¹⁵ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: attēls uzņemts no Audi A6 Avant. MMI fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Neapšaubāmi sportisks

Izbaudiet progresīvo un pilnībā elektrisko premium klases apvidus automobili ar īpaši izmeklētiem materiāliem un aprīkojumu fascinējošā, sportiski pabeigtā pakā: Audi Q4 Sportback e-tron S line¹⁵ versijā.

Side view Q4 e-tron Sportback

Satriecoši progresīvs: 21 collas Audi Sport diski 5 sviru rotora formā melnā krāsā ar virpotu spīdīgu apdari²¹,²² saskan ar automobiļa krāsojumu mythos melnā metālikas krāsā¹⁵,²³. Audi riņķi uz aizmugurējām durvīm piešķir akcentu bronzas krāsā. Mistisko izskatu papildina aptumšoti matricas LED diožu priekšējie lukturi.

Audi Q4 e-tron Sportback

Audi Q4 e-tron

Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 3.7–3.3 miles/kWhCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 0–0 g/km

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,4–16,2 (WLTP); CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 18,9–15,6 (WLTP); CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Audi Q4 Sportback 55 e-tron quattro: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 18,9–16,3; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁴Audi Q4 55 e-tron quattro: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,4–16,2; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁵Polarizējošas saulesbrilles ierobežos projekcijas ekrāna izmantošanu.
⁶Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
⁷Audi e-tron: Kombinētais enerģijas patēriņš¹, kWh/100 km: 24,3–21,4 (NEDC); 26,1–21,7 (WLTP); Kombinētās CO₂ emisijas¹, g/km: 0. Nobraukuma rezervēs norādītie elektrības patēriņa un CO₂ emisijas rādītāji ir atkarīgi no automobiļa.
⁸Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai tām noteikto ierobežojumu ietvaros un nodrošina palīdzību braukšanas laikā. Tomēr vadītājs ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un tam vienmēr jābūt uzmanīgam.
⁹Norādītais uzlādes laiks attiecas uz visiem Audi Q4 e-tron un Audi Q4 Sportback e-tron modeļiem.
Akumulatora uzlādes laiks/uzlādes jauda var atšķirties atkarībā no virknes faktoru, ieskaitot apkārtējās vides un akumulatora temperatūru, citām valstīm tipisku savienojumu izmantošanas, pirmskondicionēšanas funkcijas izmantošanas (piemēram, attālināti vadāma gaisa kondicionēšana automobiļa salonā), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes līmeņa un akumulatora vecuma. Uzlādes jauda samazinās, palielinoties uzlādes līmenim. Jāņem vērā uzlādes zudumi.
Maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda HPC uzlādes stacijās: Audi Q4 45 e-tron 135 kW; Audi Q4 45 e-tron quattro un Audi Q4 55 e-tron quattro 175 kW; Audi Q4 Sportback 45 e-tron 135 kW; Audi Q4 Sportback 45 e-tron quattro un Audi Q4 Sportback 55 e-tron quattro 175 kW.
¹⁰Lai saņemtu informāciju par saderīgām rūpnieciskajām elektrības rozetēm, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹²Atkarībā no pieejamības katrā valstī. Informācija par pašreizējo iOS/Android operētājsistēmas saderību ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Audi e-tron GT quattro: Kombinētais enerģijas patēriņš¹, kWh/100 km: 21,6–19,6; Kombinētās CO₂ emisijas¹, g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
¹⁴Fizisko ierobežojumu dēļ sniegtos maksimālās paātrinājuma jaudas rādītājus var atkārtot vairākkārt, bet ne neierobežotu reižu skaitu pēc kārtas.
¹⁵Minētais aprīkojums ir pieejams kā papildaprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁶Norādītie uzlādes tarifi un uzlādes karte ir pieejami no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Lai noslēgtu līgumu par šo tarifu izmantošanu, ir nepieciešams myAudi konts un myAudi lietotne. myAudi lietotnē jābūt reģistrētam pilnībā elektriskajam Audi modelim (izmantojot automobiļa identifikācijas numuru) un galvenajam lietotājam. Līgums tiek slēgts uz 12 mēnešiem, un tā darbība pēc šī perioda automātiski beidzas. Šajā periodā parasts paziņojums par līguma izbeigšanu nav iespējams.
Visas cenas ir norādītas ar PVN. Spēkā Vācijā. Citās valstīs pieejamās cenas iespējams apskatīt informācijā par tarifiem (skatīt tarifu pārskatu) un myAudi lietotnē. Lai reģistrētu jūsu automobiļa profilu myAudi lietotnē, nepieciešams automobiļa identifikācijas numurs. Līgumu ar Audi charging var noslēgt no 01.01.2023. Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas ražoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas) Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas var izmantot no 2023. gada marta. Atkarībā no līguma ar mobilā tālruņa operatoru iespējamas papildu izmaksas.
Klientus, kas noslēguši Audi charging līgumu par pro tarifu izmantošanu un lieto pilnībā elektrisko Audi (pirkums par skaidru naudu, līzings, finansējums), var atbrīvot no pamata maksas. Jūsu automobilim ir jābūt ražotam šajā vai iepriekšējā gadā. Piedāvājums attiecas tikai uz pirmo līgumu un to nevar nodot citām personām. Standarta tarifu nosacījumi tiek piemēroti pēc viena gada. Noslēdzot līgumu, izmantojot myAudi lietotni ar galvenā lietotāja savienojumu, jums tiks attēlota AUDI AG reklāma.
Cenu ar atlaidi var izmantot no 01.01.2023. Šis piedāvājums neattiecas uz plug-in hibrīda automobiļiem.
¹⁷Lai izmantotu funkciju Plug & Charge, ir nepieciešams Plug & Charge piemērojams tarifs (pamata, plus, pro), kā arī automobilis, kurā var izmantot Plug & Charge. Atkarībā no mobilā tālruņa pakalpojumu līguma iespējamas papildu izmaksas.
¹⁸Pirms funkcijas aktivizēšanas ir nepieciešams noslēgt līgumu ar e-tron Charging Service vai Audi charging. Pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, bet attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai uz attiecīgo Plug & Charge automobili tiek pārraidīts „pa gaisu”. Līgumu ar e-tron Charging Service bija iespējams noslēgt līdz 31.12.2022.
Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas izgatavoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas) var izmantot Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas kopš 01.12.2022.
Līgumu ar Audi charging var noslēgt kopš 01.01.2023. Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas ražoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas), Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas var izmantot kopš 2023. gada marta.
Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums tāpat kā e-tron Charging Service/Audi charging – ir pieejams Eiropā: Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā (Audi charging), Horvātijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā (Audi charging), Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē (e-tron Charging Service), Rumānijā (Audi charging), Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē un Apvienotajā Karalistē. Šobrīd minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās, izmantojot Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts, katrā valstī iekļaujot arī citus uzlādes punktu operatorus (CPO). Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās, kas apzīmētas ar Plug & Charge un kuru darbību nodrošina electrify america.
¹⁹Atkarībā no pieejamības katrā valstī.
²⁰Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu pārraides savienojums.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācija, Austrija, Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija, Itālija un ASV. Lai to izmantotu, nepieciešams Amazon konts. Amazon ir atbildīgs par Amazon Alexa funkcijām un saturu. Noteiktas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valoda ar MMI skārienjutīgo funkciju jāiestata valodā, kādu atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves nodrošināšanu Amazon Alexa atbild Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
²¹No Audi Sport GmbH.
²²Vieglmetāla sakausējuma diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai frēzētu spīdīgu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla sakausējuma diskus nedrīkst izmantot ziemas ceļa apstākļos. Ar ražošanu saistītu iemeslu dēļ malas virsmai nav pietiekama aizsardzība pret koroziju šādai izmantošanai, un tos var neatgriezeniski sabojāt uz ceļa kaisāmais sāls vai līdzīgas vielas.
²³S line versija papildaprīkojumā ir pieejama arī oļu pelēkā vai par papildu samaksu – ledus baltā metālikas krāsā.
²⁴Atsevišķās braukšanas situācijās pieejamā elektrības jauda ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, apkārtējās vides temperatūras, augstsprieguma akumulatora uzlādes/temperatūras/stāvokļa vai fiziskā vecuma. Jebkādu noviržu gadījumā no iepriekš norādītajiem parametriem elektrības jauda var samazināties. Aktuālā pieejamā elektrības jauda tiek attēlota automobiļa jaudas mērītājā.
²⁵Norādītais neto akumulatora enerģijas saturs ir noapaļota tipiskā akumulatora vērtība neatkarīgi no automobiļa. To nosaka, izmantojot pastāvīgu slodzes profilu ar noteiktiem ierobežojumiem, ņemot vērā pilnu akumulatora enerģijas saturu, ko automobilis var izmantot, līdz automobilis izslēdzas. Faktiskā izlādes enerģija no tās var atšķirties, jo tā ir atkarīga no konkrēta braukšanas režīma un akumulatora temperatūras.
²⁶Sniegtās vērtības attiecas tikai uz Audi Q4 Sportback 45 e-tron: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 18,6–15,6; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.