Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q4 Sportback e-tron > Q4 e-tron > Sākumlapa
Audi Q4 e-tron Sportback rear

Q4 Sportback e-tron

Progresa veidots

Jauda

220

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

6.2

s

Nobraukuma rezerve (WLTP)

497

km

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*, kWh/100 km: 17,9–15,6 (NEDC); 20,9–16,6 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*, g/km: 0. Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma.

Izvēlieties dažādas salona krāsas un diskus

Veidojiet Audi Q4 Sportback e-tron atbilstoši savām idejām un apskatiet to interaktīvajā 3D skatā.

Q4 Sportback e-tron

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 17,9–15,6 (NEDC); 20,9–16,6 (WLTP); Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma. | CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0.

Exterior Colors

Rims

Floret sudraba, metāliska
Glacier balta, metāliska
Taifun pelēka, metāliska
Oļu pelēka
Geyser zila, metāliska
Navarra zila, metāliska
Aurora violeta, metāliska
Myth melna, metāliska
Audi sporta diski, piecu spieķu rotora „Aero” stila, melnā krāsā, ar dimantu slīpēti
Audi sporta diski, piecu W-veida spieķu zvaigznes stila, platīna pelēki
Audi sporta diski, piecu V-veida spieķu daudzstūra stila, matēta titāna krāsā Pelēkā krāsā, ar dimantu slīpēti
Diski, piecu spieķu stila
Diski, piecu W-veida spieķu „Aero“ stila, grafīta pelēki, ar dimantu slīpēti
Diski, piecu spieķu Y stila
Diski, piecu spieķu Y stila, grafīta pelēki, ar dimantu slīpēti
Audi sporta diski, piecu spieķu rotora „Evo“ stila, matēta titāna krāsā Pelēkā krāsā, ar dimantu slīpēti
Audi sporta diski, desmit spieķu “Aero” stila, melnā krāsā, ar dimantu slīpēti
Tērauda diski ar disku vākiem

Floret sudraba, metāliska


Q4 Sportback e-tron

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 17,9–15,6 (NEDC); 20,9–16,6 (WLTP); Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma. | CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0.

Iespaidīgs izskats

Audi Q4 Sportback e-tron sportiskais dizains piešķir elektriskās mobilitātes nākotnei valdzinoši raksturīgu formu. Fokusētā priekšējā daļa un spēcīgā aizmugurējā daļa izskatās pilnībā uzlādēta, savukārt elektrificējoši dinamiskais siluets viegli samazinās.

Audi Q4 Sportback e-tron interiorAudi Q4 Sportback e-tron interior

Ietilpīgs un pielāgojams

Kā jau ģimenes automobilis, Audi Q4 Sportback e-tron piedāvā dāsnu mantu glabāšanas risinājumu izvēli, nodrošinot 24,8 litru tilpumu, ieskaitot cimdu nodalījumu. Bagāžas nodalījuma ietilpība sasniedz 520 litrus. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm tilpums tiek palielināts līdz 1490 litriem.

Atklājiet mūzikas klausīšanos no jauna

Audi Q4 Sportback e-tron ir pirmais modelis, kuram papildu aprīkojumā pieejama SONOS premium klases audiosistēma. Desmit lieljaudas skaļruņi pārvērš mūziku neaizmirstamā pieredzē. Kopā ar bagātīgo zemo frekvenču skaņu izcilā reprodukcija nozīmē, ka varat pilnībā izbaudīt augstos un zemos toņus.

Uzlāde mājās vai pa ceļam

Pateicoties holistiskajam uzlādes piedāvājumam ar viedajiem risinājumiem mājām un uz ceļa, jūs varat pārvietoties, izmantojot tikai elektrību un neielaižoties nekādos kompromisos.

Enerģija 100 km tiek uzlādēta aptuveni

5

minūtēs

Akumulators (no 5% - 80%) tiek uzlādēts

22,5

minūtēs

Uzlādes punktu skaits: vairāk nekā

200,000

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*, kWh/100 km: 17,9–15,6 (NEDC); 20,9–16,6 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*, g/km: 0. Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma.

Pielāgota dinamika

Pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajai Audi piedziņas iestatīšanas funkcijai, nepieciešamos automobiļa raksturlielumus iespējams iestatīt, izvēloties kādu no pieciem režīmiem. No efektivitātes uz dinamiku. Papildu aprīkojumā pieejamā progresīvās stūrēšanas funkcija ļauj izmantot mainīgu stūres jutību atkarībā no stūrēšanas leņķa, kā arī stūrēšanas asistentu, kas darbojas atkarībā no ātruma.

Audi Q4 e-tron Sportback driving
Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*, kWh/100 km: 17,8–15,8 (NEDC); 19,9–17,0 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*, g/km: 0. Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma.

1
Maksimālā jauda, kas noteikta saskaņā ar ANO GTR.21; līdz 25 kW no tā veido īslaicīgs uzrāviens, kas nav ilgāks par 30 sekundēm.

Pieejamā jaudas izlāde atsevišķās braukšanas situācijās ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, apkārtējās vides temperatūras, uzlādes/temperatūras/kondicionēšanas statusa vai augstsprieguma akumulatora fiziskas novecošanās.

Proti, lai izmantotu maksimālo jaudu (uzrāvienu), augstsprieguma akumulatora temperatūrai jābūt no 23 °C līdz 50 °C, bet akumulatora uzlādes līmenim jābūt >88%.

Jebkādas novirzes no iepriekš norādītajiem parametriem var izraisīt samazinātu jaudas izvadi un pat uzrāviena neiespējamību.

Līdz zināmam līmenim akumulatora temperatūru var netieši ietekmēt gaisa kondicionēšanas palīgfunkcijas, uzlādes līmeņa un citu parametru iestatījumi automobilī. Šobrīd pieejamā jaudas izlāde tiek attēlota automobiļa jaudas mērītājā.

Lai pēc iespējas uzturētu lietderīgo augstsprieguma akumulatora jaudu, ieteicams iestatīt akumulatora ikdienas uzlādes mērķa lielumu 80% (to iespējams mainīt uz 100%, piemēram, pirms gariem pārbraucieniem).
2
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
3
No Audi Sport GmbH.
4
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
5
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
6
Lai saņemtu informāciju par saderīgām rūpnieciskajām strāvas rozetēm, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.
7
e-tron uzlādes pakalpojumu var izmantot tikai Audi zīmola elektrificētajiem modeļiem (nepieciešams derīgs automobiļa identifikācijas numurs). Piekļuve visā Eiropā: e-tron uzlādes pakalpojums ir pieejams 26 Eiropas valstīs. Ir ieplānots to nodrošināt arī citās valstīs. Pieejamo uzlādes punktu skaits nepārtraukti palielinās, bet dažādās valstīs tas atšķiras un ir atkarīgs no tā, cik lielā mērā tiek paplašināta esošā infrastruktūra. Netiek sniegtas tiesības piekļūt visiem uzlādes punktiem noteiktā valstī. Audi AG negarantē uzlādes infrastruktūras darbību, pieejamību, uzlādes jaudu un citus raksturlielumus. Informācija par uzlādes vietu atrašanās vietu un skaitu tiek regulāri atjaunināta; nav pienākuma sniegt pilnīgu informāciju. e-tron uzlādes pakalpojuma klienta karti iespējams izmantot tīklā tikai pēc 24 stundām no kartes aktivizēšanas brīža. Pirmo 24 stundu laikā, ja nepieciešams, karti var izmantot, ievērojot vietējos ierobežojumus. Lai autentificētos ar myAudi lietotni (kvadrātkods uzlādes vietā), ir nepieciešams aktīvs radio un interneta savienojums. Šī autentificēšanas metode nav pieejama visās uzlādes vietās. Cenas atsevišķās Eiropas valstīs ir saskaņotas, bet tās var atšķirties no Vācijā piedāvātās. Jaunākā cena un kontaktinformācija par jūsu valsti pieejama vietnē www.e-tron.charging-service.audi. Noslēdzot e-tron uzlādes pakalpojuma līgumu, ir jāsedz tikai elektrības izmaksas – Audi pirmo gadu apņemas samaksāt mēneša maksu par tranzīta tarifu. Pēc pirmā gada līgums tiek automātiski pagarināts uz nākamajiem 12 mēnešiem (bez brīdinājuma), un tiek piemērota arī mēneša maksa. Informācija par cenām un nosacījumiem ir pieejama vietnē www.e-tron.charging-service.audi.