Audi Q4 e-tron

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 3.7–3.3 miles/kWh

Maksimālā jauda līdz

250

kW³,²²

Kopējais elektriskais griezes moments: 545 Nm (aizmugurē), 134 Nm (priekšā)

Paātrinājums (0–100 km/h) līdz

5.4

s³,¹²

Nobraukuma rezerve (WLTP) līdz

544

km²⁴

Elektrisks. Starp citām brīnišķīgām lietām

Vairāk vietas vairāk lietām

Kā patiesi daudzpusīgs un ģimenes automobilis Audi Q4 e-tron nodrošina plašu mantu uzglabāšanas risinājumu izvēli ar kopējo tilpumu 24,8 litri, ieskaitot cimdu nodalījumu. Audi Q4 e-tron bagāžas nodalījumā var ievietot 520 litrus bagāžas. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, tā tilpums palielinās līdz 1490 litriem. Lai arī otrās rindas pasažieri atrodas gandrīz septiņus centimetrus augstāk par priekšā sēdošajiem, viņiem virs galvas joprojām ir daudz vietas.

Audi Q4 e-tron control unit

Inovatīva informēšana: Audi Q4 e-tron darbības un displeja ierīces pilda dizaina elementu funkciju. Kā darbības trešais līmenis ir pieejama dabiskas valodas balss vadība. Pateicoties Audi connect⁴ pakalpojumiem un funkcijām, standarta aprīkojumā iekļautā MMI navigation plus sistēma kļūst par vizuālu akcentu.

Uzlāde mājās un ceļā

Pateicoties visaptverošajam uzlādes pakalpojumam ar viediem risinājumiem izmantošanai mājās un ceļā, jūs varat izbaudīt pārvietošanos ar elektrību bez jebkādiem kompromisiem.

Uzlāde no 10% līdz 80% aptuveni

28

min¹⁰

Akumulatora ietilpība (neto) līdz

77

kWh³,²³

Uzlādes punkti, vairāk nekā

500,000

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,4–16,2; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

Fascinējoši futūristisks

Skaidrais Audi Q4 e-tron dizains izceļas ar nākotnes elektromobilitātei raksturīgu formu. Pilnībā uzlādēts: fokusēta priekšdaļa un jaudīga aizmugure. Elektrificējošs: akcentēts sānu siluets un brīvi plūstoša jumta līnija.

Dynamischer Fahrschuss Audi Q4 e-tron
 
Front view of the Audi Q4 e-tron

Progresīvs dizains: Audi Q4 e-tron pārnes mobilitātes nākotni uz ceļa. Pilnībā elektrisks, ekspresīvs un gatavs katrai dienai.

Tas viss, lai nodrošinātu vēl lielāku veiktspēju

Pateicoties sistēmai Audi drive select¹³, vēlamos automobiļa raksturlielumus iespējams iestatīt, izmantojot kādu no pieciem režīmiem. No efektivitātes līdz dinamikai. Progresīvā stūres sistēma¹³ aktivizē mainīgu attiecību atkarībā no stūrēšanas leņķa, kā arī ātruma jūtīgu stūrēšanas palīdzību.

Q4 E-tron

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu izlasi, piemēram, Spotify vai YouTube, tieši sava automobiļa MMI – bez apkārtceļiem, izmantojot viedtālruni. Izmantojot Amazon balss pakalpojumu Alexa¹⁸, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, ieslēgt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

MMI-SystemMMI-System

Personīgi, nevis normāli

Fascinējoši fotoattēli vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu myAudi lietotnē⁸, sadaļā Tēmas¹³,¹⁷ un iestatiet to kā MMI fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismošanas paka plus¹³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: attēls uzņemts no Audi A6 Avant. MMI fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Sportiskas īpašības

Ar Audi Q4 e-tron S line¹³ versiju izbaudiet braukšanu ar elektrību sportiskā stilā. Automobilis atstāj iespaidu ar īpašiem dizaina virsbūves un salona akcentiem.

Side view Q4 e-tron

Pilnībā sportisks: Aptumšoti matricas LED priekšējie lukturi un kontrastējošs melni metālisks Mythos krāsojums piešķir oļu pelēkajam¹⁹ automobilim sportisku izskatu.

Audi Q4 Sportback e-tron

Audi Q4 Sportback e-tron

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 18,9–15,6 (WLTP); CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0 (WLTP); Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,4–16,2 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Audi Q4 55 e-tron quattro: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,4–16,2; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁴Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
⁵Polarizējošas saulesbrilles ierobežos projekcijas ekrāna izmantošanu.
⁶Lai saņemtu informāciju par saderīgām rūpnieciskajām elektrības rozetēm, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁸Atkarībā no pieejamības katrā valstī. Informācija par pašreizējo iOS/Android operētājsistēmas saderību ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁹Audi e-tron GT quattro: Kombinētais enerģijas patēriņš¹, kWh/100 km: 21,6–19,6; Kombinētās CO₂ emisijas¹, g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
¹⁰Norādītais uzlādes laiks attiecas uz visiem Audi Q4 e-tron un Audi Q4 Sportback e-tron modeļiem.
Akumulatora uzlādes laiks/uzlādes jauda var atšķirties atkarībā no virknes faktoru, ieskaitot apkārtējās vides un akumulatora temperatūru, citām valstīm tipisku savienojumu izmantošanas, pirmskondicionēšanas funkcijas izmantošanas (piemēram, attālināti vadāma gaisa kondicionēšana automobiļa salonā), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes līmeņa un akumulatora vecuma. Uzlādes jauda samazinās, palielinoties uzlādes līmenim. Jāņem vērā uzlādes zudumi.
Maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda HPC uzlādes stacijās: Audi Q4 45 e-tron 135 kW; Audi Q4 45 e-tron quattro un Audi Q4 55 e-tron quattro 175 kW; Audi Q4 Sportback 45 e-tron 135 kW; Audi Q4 Sportback 45 e-tron quattro un Audi Q4 Sportback 55 e-tron quattro 175 kW.
¹¹Audi e-tron: Kombinētais enerģijas patēriņš¹, kWh/100 km: 24,3–21,4 (NEDC); 26,1–21,7 (WLTP); Kombinētās CO₂ emisijas¹, g/km: 0. Nobraukuma rezervēs norādītie elektrības patēriņa un CO₂ emisijas rādītāji ir atkarīgi no automobiļa.
¹²Fizisko ierobežojumu dēļ sniegtos maksimālās paātrinājuma jaudas rādītājus var atkārtot vairākkārt, bet ne neierobežotu reižu skaitu pēc kārtas.
¹³Minētais aprīkojums ir pieejams kā papildaprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁴Norādītie uzlādes tarifi un uzlādes karte ir pieejami no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Lai noslēgtu līgumu par šo tarifu izmantošanu, ir nepieciešams myAudi konts un myAudi lietotne. myAudi lietotnē jābūt reģistrētam pilnībā elektriskajam Audi modelim (izmantojot automobiļa identifikācijas numuru) un galvenajam lietotājam. Līgums tiek slēgts uz 12 mēnešiem, un tā darbība pēc šī perioda automātiski beidzas. Šajā periodā parasts paziņojums par līguma izbeigšanu nav iespējams.
Visas cenas ir norādītas ar PVN. Spēkā Vācijā. Citās valstīs pieejamās cenas iespējams apskatīt informācijā par tarifiem (skatīt tarifu pārskatu) un myAudi lietotnē. Lai reģistrētu jūsu automobiļa profilu myAudi lietotnē, nepieciešams automobiļa identifikācijas numurs. Līgumu ar Audi charging var noslēgt no 01.01.2023. Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas ražoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas) Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas var izmantot no 2023. gada marta. Atkarībā no līguma ar mobilā tālruņa operatoru iespējamas papildu izmaksas.
Klientus, kas noslēguši Audi charging līgumu par pro tarifu izmantošanu un lieto pilnībā elektrisko Audi (pirkums par skaidru naudu, līzings, finansējums), var atbrīvot no pamata maksas. Jūsu automobilim ir jābūt ražotam šajā vai iepriekšējā gadā. Piedāvājums attiecas tikai uz pirmo līgumu un to nevar nodot citām personām. Standarta tarifu nosacījumi tiek piemēroti pēc viena gada. Noslēdzot līgumu, izmantojot myAudi lietotni ar galvenā lietotāja savienojumu, jums tiks attēlota AUDI AG reklāma.
Cenu ar atlaidi var izmantot no 01.01.2023. Šis piedāvājums neattiecas uz plug-in hibrīda automobiļiem.
¹⁵Lai izmantotu Plug & Charge funkciju, nepieciešams Plug & Charge piemērojams tarifs (pamata, plus, pro), kā arī automobilis, kurā var izmantot Plug & Charge. Atkarībā no mobilā tālruņa pakalpojumu līguma iespējamas papildu izmaksas.
¹⁶Pirms funkcijas aktivizēšanas ir nepieciešams noslēgt līgumu ar e-tron Charging Service vai Audi charging. Pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, bet attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai uz attiecīgo Plug & Charge automobili tiek pārraidīts „pa gaisu”. Līgumu ar e-tron Charging Service varēja noslēgt līdz 31.12.2022. Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas ražoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas) Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas var izmantot kopš 01.12.2022. Līgumu ar Audi charging var noslēgt kopš 01.01.2023. Audi Q4 e-tron/Audi Q4 Sportback e-tron, kas ražoti 2023. gadā (no 35/2022 SOP nedēļas), Plug & Charge funkciju pēc veiksmīgas aktivizēšanas var izmantot kopš 2023. gada marta.
Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums tāpat kā e-tron Charging Service/Audi charging – ir pieejams Eiropā: Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā (Audi charging), Horvātijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā (Audi charging), Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē (e-tron Charging Service), Rumānijā (Audi charging), Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē un Apvienotajā Karalistē. Šobrīd minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās, izmantojot Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts, katrā valstī iekļaujot arī citus uzlādes punktu operatorus (CPO). Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās, kas apzīmētas ar Plug & Charge un kuru darbību nodrošina electrify america.
¹⁷Atkarībā no pieejamības katrā valstī.
¹⁸Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu pārraides savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācija, Austrija, Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija, Itālija un ASV. Lai to izmantotu, nepieciešams Amazon konts. Amazon ir atbildīgs par Amazon Alexa funkcijām un saturu. Noteiktas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valoda ar MMI skārienjutīgo funkciju jāiestata valodā, kādu atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves nodrošināšanu Amazon Alexa atbild Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁹S line versija ir arī par papildu samaksu pieejama mythos melnā metālikas vai ledus baltā metālikas krāsā.
²⁰Tikai kopā ar Audi Sport diskiem ar 5 W-veida spieķiem zvaigznes formā matētā bronzas krāsā.
²¹No Audi Sport GmbH.
²²Atsevišķās braukšanas situācijās pieejamā elektrības jauda ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, apkārtējās vides temperatūras, augstsprieguma akumulatora uzlādes/temperatūras/stāvokļa vai fiziskā vecuma. Jebkādu noviržu gadījumā no iepriekš norādītajiem parametriem elektrības jauda var samazināties. Aktuālā pieejamā elektrības jauda tiek attēlota automobiļa jaudas mērītājā.
²³Norādītais neto akumulatora enerģijas saturs ir noapaļota tipiskā akumulatora vērtība neatkarīgi no automobiļa. To nosaka, izmantojot pastāvīgu slodzes profilu ar noteiktiem ierobežojumiem, ņemot vērā pilnu akumulatora enerģijas saturu, ko automobilis var izmantot, līdz automobilis izslēdzas. Faktiskā izlādes enerģija no tās var atšķirties, jo tā ir atkarīga no konkrēta braukšanas režīma un akumulatora temperatūras.
²⁴Sniegtās vērtības attiecas tikai uz Audi Q4 45 e-tron: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 19,2–16,2; CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.