Audi Q5 Sportback TFSI e – Stils un Efektivitāte > Q5 > Audi Latvija | Audi.lv
Side-front view Audi Q5 Sportback TFSI e

Audi Q5 Sportback TFSI e

Daudzpusīgs, jaudīgs, efektīvs.
Audi Q5 Sportback TFSI e.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,0–1,8 l/100 km
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,6–19,3 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 45–42 g/km

Audi Q5 Sportback TFSI e iekšdedzes dzinēja jauda satiekas ar elektromotora spēku. Premium klases SUV ar kupejas tipa jumta līniju nodrošina dinamisku veiktspēju apvienojumā ar lokālajiem izmešiem nulles līmenī, braucot elektriskajā režīmā.

Audi Q5 Sportback TFSI e skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

56-61

km*

Paātrinājums

5.3

s**

0 līdz 100 km/h

Sistēmas jauda

270

kW**

(367 ZS)

*
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem.
**
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,0–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,6–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 45–42 g/km.
Front view Audi Q5 Sportback TFSI e

Daudzveidības vadīts

Audi Q5 Sportback TFSI e² hibrīda piedziņa apvieno elektromotora stiprās puses un iekšdedzes dzinēja priekšrocības. 55 TFSI e modelī šī kombinācija attīsta 195 kW jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,0–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,6–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 45–42 g/km) un 500 Nm griezes momentu. Turklāt standarta aprīkojumā iekļauta quattro pastāvīgā pilnpiedziņa.

Jūsu komforta vadīts

Pateicoties aptuveni 56–61 km² (WLTP) nobraukuma rezervei, visi jūsu īsie ikdienas braucieni pilnībā elektriskajā režīmā būs patīkami klusi un neradīs nekādus lokālos izmešus. Garos pārbraucienos jūs varat paļauties uz jau zināmo iekšdedzes dzinēja piedāvājumu, lai droši nokļūtu jūsu galapunktā.

Dynamic side view Audi Q5 Sportback TFSI e
MMI system in the Audi Q5 TFSI e

Piedziņas veida izvēle: četri braukšanas režīmi

Četri atšķirīgi braukšanas režīmi ļauj kontrolēt, ar kādu piedziņu pārvietojas Audi Q5 Sportback TFSI e: pilnībā elektrisko (EV), pārsvarā izmantojot iekšdedzes dzinēju akumulatora taupīšanai, lai vēlāk brauktu elektriskajā režīmā (Hold), vai uzlādes līmeņa papildināšanai (Charge)³, vai efektīvu abu minēto kombināciju (Hybrid).

Tālredzīgi ceļojumi

Jaudas mērītājs Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kreisajā pusē ļauj sekot līdzi sistēmas kopējai jaudai, braukšanas režīmam un akumulatora uzlādes līmenim. Vidū jūs varat redzēt atlikušo nobraukuma rezervi, kas sadalīta starp elektromotoru un iekšdedzes dzinēju. Nobraukuma rezervi jūs vienmēr varat apskatīt arī myAudi lietotnē⁴,⁵.

Power meter display of the Audi Q5 Sportback TFSI e

Uzlāde mājās

Standarta e-tron kompaktā uzlādes sistēma nodrošina uzlādes procesa pārvaldību mājās. Tajā iekļauta uzlādes ierīce ar automobiļa savienojuma kabeli un divi dažādi strāvas savienojuma kabeļi (ar mājas un industriālo savienotāju).

Side view of the Audi Q5 TFSI e
 
Side view of the Audi Q5 TFSI e
 

Publiskā uzlāde

Izbaudiet e-tron uzlādes pakalpojuma⁶ sniegtās priekšrocības: vairāk nekā 180 000 uzlādes staciju 26 Eiropas valstīs, individuāli noteikti tarifi pilsētas braucējiem un bieži ceļojošajiem, inteliģentā maršruta vadība, pārskats par visām jūsu uzlādes darbībām un rēķini.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu savai gaumei pilnībā atbilstošu Audi Q5 Sportback TFSI e.
2D2D_V71_AVP2D_A_2_000.jpg
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
metāliska metāliska
District zaļa, metāliska District zaļa, metāliska
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Quantum pelēka Quantum pelēka
20 collu vieglmetāla diski ar 5 segmentu spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare 20 collu vieglmetāla diski ar 5 segmentu spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 spieķu poligona dizainu 21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 spieķu poligona dizainu
21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 dubultspieķu turbīnas dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare 21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 dubultspieķu turbīnas dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare
21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 izliektiem spieķiem, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 izliektiem spieķiem, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
360-degree animation Audi Q5 Sportback TFSI e

Panorāmas skats

Piezīme: atklājiet Audi Q5 Sportback TFSI e no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Pievienojiet personalizētu akcentu ar OLED aizmugurējiem lukturiem

Tā kā papildu aprīkojumā pieejamie Audi Q5 Sportback TFSI e² digitālie OLED aizmugurējie lukturi ir izkārtoti atsevišķi vadāmos segmentos trīsdimensiju veidā, lietotājam ir pieejama virkne jaunu gaismu izmantošanas iespēju, ieslēdzot lukturus galvu reibinošā secībā. Sava Q5 Sportback TFSI e personalizēšanai jūs kā akcentu varat izvēlēties vienu no trīs aizmugurējo lukturu tipiskajiem dizainiem. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Papildu aprīkojumā pieejamie OLED lukturi ir aprīkoti ar tuvuma sensoru⁷: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits automobilis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivizēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.
OLED -Rücklicht Audi Q5 Sportback TFSI e
Piezīme: Iegādājoties Audi Q5 Sportback TFSI e, jūs varat to personalizēt, izvēloties sev tīkamāko no trīs dažādiem aizmugurējo gaismu raksta dizainiem. Animācijā attēlots dinamiskā apgaismojuma 1. variants.

Vairāk vietas, lai pārsteigtu

Elektromotora akumulators ir novietots zem plakanās bagāžas nodalījuma grīdas tā, ka ir pieejami aptuveni 455 litri bagāžas telpas vai pat 1365 litri ar nolocītiem sēdekļiem. Īpaši parocīgs elements ir universālais aizmugurējais sēdeklis plus, ko iespējams nolocīt vai pārbīdīt uz priekšu un atpakaļ, kā vien nepieciešams. Visas trīs aizmugurējā sēdekļa atzveltnes daļas iespējams nolocīt atsevišķi vai kopā.

Piezīme: atklājiet Audi Q5 Sportback TFSI e izcilo bagāžas ietilpību šajā aizmugurējo sēdekļu animācijā.

Animated Rear Seat Audi A5 Sportback TFSI e
Aplūkojiet salonu
Interior of the Audi Q5 TFSI e

Progresīvs no ārpuses. Elegants iekšpusē.

Audi Q5 Sportback TFSI e demonstrē savu eleganto, dinamisko raksturu arī salonā. Īpaši spilgti piemēri ir papildu aprīkojumā pieejamā smalkas Nappa ādas priekšējo sporta sēdekļu apdare ar S emblēmām⁹, romba raksts un kontrastējošas akmens pelēkas krāsas šuves. Ādas patīkami siltā, elpojošā virsma akcentē automobiļa salona greznību.

1
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem.
2
Var palielināties degvielas patēriņš.
3
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
5
Lai saņemtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
6
Pieejams tikai kopā ar Audi active lane assist, adaptīvo kruīza kontroli (ACC) vai brīdinājumu par novirzīšanos no joslas. Lūdzu, ņemiet vērā: sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
7
Iespējams pasūtīt tikai kopā ar S line salonu.