Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q5 TFSI e > Q5 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Efektivitātes jauda.
Audi Q5 TFSI e.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,9–1,8 l/100 km
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,5–19,3 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 44–41 g/km

Ar Audi Q5 TFSI e jūs varat izbaudīt priekšrocības, ko sniedz TFSI iekšdedzes dzinējs un jaudīgs elektromotors. Jums nav jāatsakās no Audi raksturīgās dinamikas, un vienlaikus varat pārvietoties, neradot izmešus, pilnībā elektriskajā režīmā.

Connected charging cable Audi Q5 TFSI e

Vienmēr pareizā piedziņa

Braukšana ar Audi Q5 TFSI e apvieno elektromotora stiprās puses un iekšdedzes dzinēja priekšrocības. Atkarībā no braukšanas apstākļiem tiek izvēlēts vispiemērotākais piedziņas veids: elektriskā, hibrīda vai iekšdedzes dzinēja. Septiņpakāpju S tronic dubultā sajūga transmisija ar quattro pastāvīgo pilnpiedziņu ļauj apvienot sportiskumu un efektivitāti.

Audi Q5 TFSI e skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

56-62

km*

Paātrinājums

5.3

s**

0 līdz 100 km/h

Sistēmas jauda

270

kW**

(367 ZS)

*Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem.
**Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,9–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 44–41 g/km.

Daudzu priekšrocību apvienojums

Audi Q5 55 TFSI e quattro elektromotors ļauj veikt īsus ikdienas pārbraucienus līdz aptuveni 56–62 kilometriem² (WLTP) pilnībā elektriskajā režīmā. Tālākiem pārbraucieniem jūsu rīcībā ir iekšdedzes dzinēja uzticamā nobraukuma rezerve, kas ļaus bez raizēm sasniegt galamērķi. Atkarībā no braukšanas režīma tiek taupīta akumulatora enerģija vai tas pat tiek daļēji uzlādēts³, izmantojot rekuperāciju, lai pēc gara brauciena varētu atkal pārslēgties uz elektrisko režīmu mierīgam braucienam pa pilsētu.

MMI system in the Audi Q5 TFSI e

Piedziņas veida izvēle: Četri braukšanas režīmi

Četri atšķirīgi braukšanas režīmi ļauj kontrolēt, ar kādu piedziņu pārvietojas Audi Q5 TFSI e: pilnībā elektrisko (EV), pārsvarā izmantojot iekšdedzes dzinēju akumulatora taupīšanai, lai vēlāk brauktu elektriskajā režīmā (Hold), vai uzlādes līmeņa papildināšanai (Charge)³, vai efektīvu abu minēto kombināciju (Hybrid).

Viss labi pārskatāms

Jaudas mērītājs Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kreisajā pusē informē par sistēmas kopējo darbību, braukšanas statusu un akumulatora uzlādes līmeni. Vidū un myAudi lietotnē⁴,⁵ varat pārbaudīt elektromotora un iekšdedzes dzinēja nobraukuma rezervi.

Virtual cockpit Audi Q5 TFSI e

Uzlāde mājās

Standarta e-tron kompaktā uzlādes sistēma nodrošina uzlādes procesa pārvaldību mājās. Tajā iekļauta uzlādes ierīce ar automobiļa savienojuma kabeli un divi dažādi strāvas savienojuma kabeļi (ar mājas un industriālo savienotāju).

Side view of the Audi Q5 TFSI e
 
Side view of the Audi Q5 TFSI e
 

Publiskā uzlāde

Izbaudiet e-tron uzlādes pakalpojuma⁶ sniegtās priekšrocības: vairāk nekā 180 000 uzlādes staciju 26 Eiropas valstīs, individuāli noteikti tarifi pilsētas braucējiem, inteliģentā maršruta vadība, pārskats par visām jūsu uzlādes darbībām un rēķini.

Woman in the cockpit of the Audi Q5 TFSI e

Iepazīstiet jaunu mobilitāti

Iepazīstiet mobilitāti jaunā izpratnē, piemēram, klausoties mūziku nebijušā kvalitātē ar minimālu fona troksni elektriskajā režīmā un neradot pilnīgi nekādus lokālos izmešus. Tas ir patīkams veids, kā iepriecināt gan sevi, gan parūpēties par apkārtējo vidi.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu savai gaumei pilnībā atbilstošu Audi Q5 TFSI e.
6Y6Y_54U_AVP2D_A_2_000.jpg
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Quantum pelēka Quantum pelēka
District zaļa, metāliska District zaļa, metāliska
Ultra zila, metāliska Ultra zila, metāliska
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 izliektiem spieķiem, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar 5 izliektiem spieķiem, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu poligona dizainu 21 collas Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu poligona dizainu
360-degree animation Audi Q5 TFSI e

Panorāmas skats

Piezīme: atklājiet Audi Q5 TFSI e no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Jauni apgaismojuma scenāriji

Apvienojot OLED diodes nelielos, atsevišķi kontrolējamos segmentos ar trīsdimensiju izvietojumu, ir izdevies radīt iespaidīgu apgaismojuma risinājumu, kas piedāvā jaunas iespējas. Iegādājoties automobili, klientiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs raksturīgajiem aizmugurējā apgaismojuma veidiem, piešķirot automobilim individualitāti. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma sensoru⁷: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits automobilis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivizēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.

OLED tail light animation Audi Q5 TFSI e
Piezīme: Iegādājoties Audi Q5 TFSI e, jūs varat to personalizēt, izvēloties sev tīkamāko no trīs dažādiem aizmugurējo gaismu raksta dizainiem. Animācijā ir attēlots dinamiskā apgaismojuma 2. variants.
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v3-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 1
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v1-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 2
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v2-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 3

Pilnveidojiet savu ikdienu

Apvienojot izmēru, sportisku veiktspēju un funkcionalitāti, jaunais Audi Q5 TFSI e ir augsta līmeņa apvidus automobilis ikdienas lietošanai. Ar aizmugurējo sēdekli plus aizmugurējā sēdekļa atzveltni, kas sastāv no trīs daļām, iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ un regulēt tās leņķi. Lai ietaupītu vietu, elektromotora akumulators atrodas zem bagāžas nodalījuma. Tā ietilpība ir 465 litri, bet ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm to ir iespējams palielināt līdz 1405 litriem.

Piezīme: atklājiet Audi Q5 TFSI e izcilo bagāžas ietilpību šajā aizmugurējo sēdekļu animācijā.

Animated rear seats of the Audi Q5 TFSI e
Aplūkojiet salonu
Interior of the Audi Q5 TFSI e

Daudz vietas jūsu personībai

Q5 TFSI e piedāvā plašu salona koncepciju, kurā ērti jutīsies pieci cilvēki un pietiks vietas gan virs galvas, gan kājām. Augstā sēdpozīcija ļauj ērti pārlūkot uz ceļa notiekošo. Visā instrumentu paneļa platumā stiepjas īpašas formas apdares josla, papildinot kopējo eleganci.

1
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem.
2
Var palielināties degvielas patēriņš.
3
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
5
Lai iegūtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
6
Pieejams tikai kopā ar Audi active lane assist, adaptīvo kruīza kontroli (ACC) vai brīdinājumu par novirzīšanos no joslas. Lūdzu, ņemiet vērā: sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.