Q5 TFSI e > Q5 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Jaudīgs, efektīvs, ērts.
Audi Q5 55 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,1 l/100 km
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,1–17,5 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 53–46 g/km

Efektīvs, sportisks un bez izmešiem pilnībā elektriskajā režīmā – plug-in hibrīda elektromotora piedziņas un iekšdedzes dzinēja kombinācija ļauj iepazīt labāko no divām pasaulēm pie Audi Q5 55 TFSI e quattro stūres. Tajā pašā laikā jūsu rīcībā ir arī luksusa klases apvidus automobiļa komforts un ikdienas praktiskums.

Dati par plug-in hibrīda piedziņu¹

Sistēmas veiktspēja

270

kW

(367 ZS)

Paātrinājums

5,3

sekundes

0 līdz 100 km/h

Nobraukuma rezerve elektriskā režīmā²

vismaz 40

km

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Audi Q5 55 TFSI e quattro darbina iekšdedzes dzinējs un elektromotors (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,1 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,1–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 53–46 g/km).

 • Mūsu plug-in hibrīdautomobiļus var ērti uzlādēt mājās vai publiskās uzlādes vietās.

 • Uzlādes lūka aizmugurējā kreisajā pusē ir visuzskatāmākā plug-in hibrīda atpazīšanas zīme.

 • Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ standarta aprīkojumā ir 18 collu diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu.

 • Standarta hibrīda piedziņas vadība kopā ar citām tehnoloģijām nodrošina efektīvu braukšanu.

 • Efektīgo priekšpuses dizainu veido priekšējie lukturi, vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes atveres.

 • Audi Q5 55 TFSI e quattro paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 5,3 sekundes (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,1 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,1–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 53–46 g/km).

 • Sportisks ārienes elements: standarta S line aizmugurējais difuzors.

 • Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ ir daļa mūsu sportisko apvidus automobiļu piedāvājuma.

 • Panorāmas stikla jumts ir viens no daudzajiem izvēles aprīkojuma elementiem.

 • Standarta plus aizmugures sēdeklis ļauj efektīvi izmantot bagāžas nodalījumu.

 • Izvēles aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un MMI Navigation plus ar MMI touch ļauj kontrolēt dažādus displejus, tostarp ar hibrīda sistēmu saistītu informāciju.

Elektrificēta piedziņa

Paralēli jaudīgajam 2,0 l TFSI dzinējam par Audi Q5 55 TFSI e quattro piedziņu gādā transmisijas korpusā integrēts elektromotors. Pateicoties vismaz 40 km nobraukuma rezervei pilsētā², lielāko daļu ikdienas braucienu var paveikt, izmantojot tikai elektroenerģiju. Kopā ar iekšdedzes dzinēju Audi Q5 55 TFSI e quattro attīsta 270 kW (367 ZS) jaudu. Paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 5,3 sekundes, bet maksimālais ātrums ir 239 km/h.

Iegādājoties elektrificēto Audi Q5 55 TFSI e quattro¹, uzņēmumi var izmantot jauno noteikumu par uzņēmumu transportlīdzekļiem priekšrocības. Noteiktos apstākļos tas attiecas uz plug-in hibrīdautomobiļiem³.

Audi Q5 TFSI e
Vairāk par uzlādi

Radīts efektivitātei

Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ ir aprīkots ar tehnoloģijām, kas sniedz papildu komfortu un palīdz braukt efektīvi. Standarta hibrīda piedziņas vadības sistēma automātiski izvēlas vispiemērotāko darbības stratēģiju. Standarta situācijā kustības uzsākšanai tiek izmantots elektroautomobiļa režīms. Pēc tam, ja to prasa apstākļi, ieslēdzas iekšdedzes dzinējs. Ar darbības režīma pogu varat izvēlēties Auto režīmu pilnībā automātiskai hibrīda darbībai vai Hold režīmu esošā uzlādes līmeņa saglabāšanai. Izvēles aprīkojumā pieejamā prediktīvā efektivitātes palīgsistēma⁵ nodrošina optimālu elektroenerģijas izmantošanu. Tā aprēķina paredzamā maršruta profilu, izmantojot navigācijas datus. Ar optiskiem signāliem un aktīvā akseleratora pedāļa pulsēšanu tā laikus norāda, ka ir jāsamazina ātrums, piemēram, pirms stāvas nogāzes.

Seitenmotiv Audi Q5 TFSI e

Dinamiska un izteiksmīga – āriene

Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ ļoti piestāv sportiska apvidus automobiļa dizains. To lieliski papildina standarta aprīkojumā iekļautie 18 collu diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu. Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ ir arī vairāki unikāli dizaina elementi, kas ļauj to atšķirt no modeļiem, kuriem ir tikai iekšdedzes dzinējs. Standarta aprīkojumā ir iekļauti daudzi elementi no S line ārienes pakas, piemēram, S line priekšējais radiatora režģis un S line aizmugurējais difuzors. Visuzskatāmākā plug-in hibrīda atpazīšanas zīme ir uzlādes lūka aizmugurējā kreisajā pusē.

Audi Q5 TFSI e

Sportisks un ērts – salons

Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ sportiskais raksturs atspoguļojas arī tā salonā. Apsēdieties standarta sporta sēdekļos pie daudzfunkciju stūres ar trim spieķiem un S emblēmu. Standarta aprīkojumā iekļautā temperatūras kontroles sistēma ar siltumsūkni ļauj nodrošināt augstu ērtību līmeni. Sistēma uzkrāj lieko siltumu no iekšdedzes dzinēja un elektriskās piedziņas sistēmas un izmanto to, lai nodrošinātu maksimālu nobraukuma rezervi pat aukstajos ziemas mēnešos. Tas arī ļauj ātrāk uzsildīt salonu. Gaisa kondicionētāju var ērti ieslēgt, vēl esot mājās, izmantojot myAudi lietotni⁴.

Audi Q5 TFSI e
Vairāk par salonu

Īpašs papildaprīkojums

Izvēles aprīkojumā ir pieejams panorāmas stikla jumts. Lielā, tonētā stikla virsma ielaiž Audi Q5 55 TFSI e quattro¹ salonā vairāk gaismas, radot patīkamu gaisotni. Ja saules gaisma kļūst traucējoša, varat izmantot elektriski vadāmo atritināmo saulessargu.

Audi Q5 TFSI e
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,1 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,1–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 53–46 g/km.
2
Kombinētā elektriskā nobraukuma rezerve saskaņā ar WLTP: vismaz 40 km; elektriskā nobraukuma rezerve pilsētā saskaņā ar WLTP: vismaz 40 km.
3
Vācijas Ienākuma nodokļa likuma (EStG) 6. (1)(4)(2) panta nosacījumi attiecas uz plug-in hibrīdautomobiļiem tikai tad, ja tie rada ne vairāk kā 50 g oglekļa dioksīda izmešu uz kilometru vai tiem ir vismaz 40 km nobraukuma rezerve pilnībā elektriskā piedziņas režīmā. Audi Q5 55 TFSI e quattro ir 40 km nobraukuma rezerve pilnībā elektriskā režīmā.
4
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība, sākot ar Apple iOS 10.0 un Android 6. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītāja atbildība un pienākums ir veltīt nepieciešamo uzmanību, atrodoties pie stūres.