Audi Q5 TFSI e – Efektīvs un Videi Draudzīgs > Q5 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2-Emissionen (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 41–35 g/km

Kraftstoffverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: ; Stromverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}:

Efektivitātes jauda

Ar inovatīvo plug-in hibrīda piedziņu, var nobraukt aptuveni 56–62 kilometrus (WLTP)² pilnībā elektriskā režīmā.

Q5 55 TFSI e³ skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

56–62

km*

Paātrinājums (no 0 līdz 100 km/h)

5.3

s**

Sistēmas jauda

270

kW**

*Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem. **Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā1: 1,9–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 44–41 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Dynamic side view Audi Q5 TFSI e

Fakti un skaitļi

Pielāgots jūsu vajadzībām

Audi Q5 TFSI e piedāvā labāko no divām jomām: pilnībā elektriskajā režīmā tas ļauj braukt bez lokālajiem izmešiem un klusumā. Savukārt apvienojumā ar TFSI iekšdedzes dzinēju tas piedāvā Audi raksturīgo dinamiku.

Audi Q5 side view

Vienmēr pareizā piedziņa: Atkarībā no braukšanas apstākļiem tiek izvēlēts vispiemērotākais piedziņas veids: elektriskā, hibrīda vai iekšdedzes dzinēja. Septiņpakāpju S tronic dubultā sajūga transmisija ar quattro pastāvīgo pilnpiedziņu ļauj apvienot sportiskumu un efektivitāti.

Vienkārša uzlāde

Audi Q5 TFSI e ir pieejama plaša uzlādes iespēju izvēle gan mājās, gan esot ceļā.

Home charging situation Audi Q5 TFSI e

Uzlāde mājās: Mājas uzlādei ar jaudu līdz 7,4 kW7 standarta vai papildu aprīkojumā tiek piedāvāta e-tron kompaktā uzlādes sistēma, bet vēl efektīvākai uzlādei – Audi Wallbox8 modeļi.

OLED aizmugurējie lukturi

Apvienojot OLED diodes nelielos, atsevišķi kontrolējamos segmentos ar trīsdimensiju izvietojumu, ir izdevies radīt iespaidīgu apgaismojuma risinājumu, kas piedāvā jaunas iespējas. Iegādājoties automobili, klientiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs raksturīgajiem aizmugurējā apgaismojuma veidiem, piešķirot automobilim individualitāti. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma sensoru¹⁰: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits automobilis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivizēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.

Daudz vietas jūsu personībai

Q5 TFSI e piedāvā plašu salona koncepciju, kurā ērti jutīsies pieci cilvēki un pietiks vietas gan virs galvas, gan kājām.

Mobile phone with Audi App

Audi Q5 Sportback TFSI e

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,0–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,6–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 45–42 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,9–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 44–41 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–21 collu riteņiem.
3
Audi Q5 55 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,9–1,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 44–41 g/km.
4
Var palielināties degvielas patēriņš.
5
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
6
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
7
Uzlādes jauda ir atkarīga no komplektā iekļautā industriālā spraudņa un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā.
8
Piedāvājums no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
9
Lai iegūtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
10
Pieejams tikai kopā ar Audi active lane assist, adaptīvo kruīza kontroli (ACC) vai brīdinājumu par novirzīšanos no joslas. Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.