Audi SQ5 Sportback – Jauda un Elegance > Q5 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 221–214 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 34.4–33.6 mpg

Close-up Back Audi SQ5 Sportback

Sportisks. Jaudīgs. Dinamisks.

Sportiskais apvidus automobilis ar progresīvu dizainu un kupejas tipa siluetu ir patiešām daudzpusīgs un piedāvā plašumu dažādām iespējām.

SQ5 Sportback² skaitļos

Jauda

251

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

5.1

s

Griezes moments, maksimālais

700

Nm

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–7,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 186–185 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Mirdzošs un jaudīgs

Audi SQ5² Sportback V6 TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–7,0 l/100 km; CO₂ izmešu daudzums kombinētajā ciklā¹: 186–185 g/km) un ātrā, ērtā pārnesumu pārslēgšana, ko nodrošina astoņpakāpju tiptronic ātrumkārba, nodrošina vienmērīgu jaudas pārnesi. Standarta aprīkojumā iekļautā pastāvīgā quattro pilnpiedziņa mainīgi sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo tiltu. Aizraujoša braukšanas pieredze.

Audi SQ5 side rear view

Unikāla harisma

Sportiska dinamika un jaudīga veiktspēja, kas nekavējoties izceļas: S jumta spoileris un kupejas tipa jumta līnija raksturo Audi SQ5 Sportback² sportisko eleganci, ko papildina hromēti ovāli dubultie izpūtēji. Audi SQ5 Sportback² izskatās ne mazāk iespaidīgi arī no priekšas, pateicoties Audi vienotajam režģim ar medus šūnu izkārtojumu, S tipiskajam buferim un gaisa ieplūdes lūkām ar izteiktām kontūrām ar alumīnija rāmjiem. Kopumā dizains sola vizuālu vieglumu un lielisku aerodinamiku.

Audi SQ5 side rear view

OLED aizmugurējie lukturi ar specifisku aizmugurējo gaismu rakstu

Papildu aprīkojumā pieejamie aizmugurējie lukturi ar inovatīvo OLED tehnoloģiju padara Audi SQ5 Sportback² neatkārtojamu. Izvēlieties kādu no trīs papildu aprīkojumā pieejamajiem aizmugurējo gaismu raksta dizainiem. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma sensoru³: ja no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits automobilis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivizēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.

Sportisks. Komfortabls. Ekskluzīvs

S tipisku raksturu salonam piešķir izgaismoti sliekšņi ar alumīnija ielaidumiem un S emblēmu, kā arī standarta matēta alumīnija ielaidumi. Sportisko noskaņu salonā akcentē priekšējie sporta sēdekļi ar papildu aprīkojumā pieejamu smalkas Nappa ādas apdari, romba rakstu un S emblēmām uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm.

Audi SQ5 Sportback Interior

Vieta daudzpusībai

Īpaši parocīgs elements ir trīsdaļīgais aizmugurējais sēdeklis, ko iespējams nolocīt, kā vien nepieciešams, 40:20:40 proporcijā. Atkarībā no konfigurācijas Audi SQ5 Sportback² bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 500 līdz 1470 litriem. Izmantojot papildu aprīkojumā pieejamo komforta atslēgu un bagāžas nodalījuma durvju atvēršanas sensoru, bagāžas nodalījumu iespējams atvērt un aizvērt elektroniski ar kājas kustību automobiļa aizmugurē.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music⁶

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Note: The image is from the Audi Q5 Sportback.

Funkcijas pēc pieprasījuma

Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma nodrošina klientiem vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Jebkurā laikā automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni⁶ ir intuitīva un ātra.

Functions on Demand

Audi SQ5

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 34.9–33.6 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 220–213 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 185 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–7,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 186–185 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem. Quantum pelēkā krāsa ir pieejama Audi exclusive individuālo krāsu klāstā.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–7,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 186–185 g/km.
3
Pieejams tikai kopā ar Audi active lane assist, adaptīvo kruīza kontroli (ACC) vai brīdinājumu par novirzīšanos no joslas. Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.