Audi Q6 SUV e-tron > Q6 e-tron > Audi Latvija | Audi.lv

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,4–17,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,4–17,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Top view cockpit Audi Q6 SUV e-tron

Elektrisks. Un brīnišķīgs kopumā.

Audi Q6 e-tron³ paceļ Audi elektromobilitāti nākamajā līmenī. Šis premium klases apvidus automobilis (SUV) valdzina ar izcilu elektrisko veiktspēju, progresīvo dizainu un digitālo salonu.

 

CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Mainīt virsbūves krāsu
Mainīt diskus

Elektrizējoša veiktspēja

Automobiļa sirds ir 800 voltu¹¹ litija jonu akumulators, plakaniski integrēts virsbūves apakšdaļā, ar iespaidīgu jaudu – gan uzlādes, gan braukšanas laikā. Priecājieties par efektīvo ātro uzlādi¹² un enerģijas izvadi līdz 285 kW.


Dynamic rear view Audi Q6 SUV e-tron

Gatavs ilgam braucienam Izbaudiet garus braucienus, pateicoties izcilajai nobraukuma rezervei un inteliģentajai navigācijai ar e-tron maršruta plānotāju¹³. Tas plāno uzlādes pieturas, veic akumulatora pirmapstrādi ātrākai uzlādei un ne tikai.

Progresīvs salona dizains

Atklājiet augšējo un apakšējo salona elementu jauno dizainu – no durvju apmales līdz instrumentu panelim un tālāk līdz viduskonsolei. Vadības ierīču izvietojums izskatās tikpat skaidri un kārtīgi.


View panorama displays Audi Q6 SUV e-tron

Panorāmas displeji Pirmo reizi Audi piedzīvojiet futūristiskos OLED displejus, kas ietver Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu plus (11,9 collas) un MMI centrālo displeju (14,5 collas). Apvienojumā ar MMI priekšējo pasažiera displeju⁴ (10,9 collas), piemēram, navigāciju un izklaidi var izmantot neatkarīgi vienu no otras.

Audi lietotņu veikals²¹ jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music²², Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni.


View MMI system with Audi Application StoreView MMI system with Audi Application Store
Man holding smartphone with the myAudi app

Funkcijas pēc pieprasījuma Pēc automobiļa iegādes rezervējiet virkni papildu funkciju, piemēram, informācijas un izklaides sistēmā. Vienkārši apmeklējiet Audi funkciju veikalu savā myAudi lietotnē²³,²⁴.

Novatorisks e-dizains

Progresīvais automobiļa dizains apvieno elektrisko veiktspēju un prestižu. To nosaka vīrišķīgās proporcijas, apgrieztais vienotais režģis automobiļa priekšā un sānu ielaidumi, kas norāda uz akumulatoru automobiļa grīdā.


Harizmātiska lukturu iezīme Jauns lukturu dizains tiek īstenots ar matrix LED priekšējo lukturu⁴ un OLED aizmugurējo lukturu⁴,²⁰ digitālajām iezīmēm. Turklāt ir pieejamas sešas citas dienas gaitas lukturu un aizmugurējo lukturu iezīmju kombinācijas⁴, ko var aktivizēt MMI vai myAudi lietotnē²³,²⁴.

Sagatavots ikdienas dzīvei

Audi Q6 e-tron³ atstāj iespaidu ar tā 2400 kilogramu lielo piekabes svaru un plašo telpu – no daudziem mantu nodalījumiem un priekšējā bagāžas nodalījuma līdz aizmugurējam bagāžas nodalījumam, kas paredzēts elastīgai izmantošanai.


Vispusīgs ar e-jaudu

Kāpiet iekšā un izbaudiet Audi Q6 e-tron³ vienmērīgo paātrinājumu. Tā elektrisko piedziņu atbalsta vadītāja palīgsistēmas²⁰, kā arī vairāki braukšanas režīmi. Adaptīvā pneimatiskā balstiekārta⁴ nodrošina vēl lielāku braukšanas komfortu un vadīšanas dinamiku.


edition one⁴

Vienalga, vai Magnet pelēkā vai Ascari zilā metāliskā krāsā, abi pirmā izlaiduma modeļi⁴ prezentē jauno Audi Q6 e-tron³ ar vizuāliem akcentiem, piemēram, S line dizainu, radiatora režģi virsbūves krāsā, 21 collas riteņiem, bremžu suportiem sarkanā krāsā, aptumšotiem matrix LED priekšējiem lukturiem plus, LED aizmugurējiem pro lukturiem un virsbūves paku melnā krāsā.


Audi exclusive³²

Ar Audi exclusive³² padariet savu Audi Q6 e-tron³ unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats.


Side view Audi Q6 SUV e-tron

Vēl neatkārtojamāks Jūs varat izvēlēties pielāgotu krāsas apdari Tactic zaļā metāliskā krāsā, izvēloties no Audi exclusive³² klāsta.

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi Genuine Accessories³³ padara jūsu automobili nepārspējami daudzpusīgu. Praktiskais aprīkojums un vizuālie akcenti ļauj jums to viegli pielāgot jaunām vajadzībām. Kad vien nepieciešams.


Roof edge spoiler carbon Audi Q6 SUV e-tron

Oglekļa šķiedras jumta spoilers Oglekļa šķiedras jumta spoileris no Audi Genuine Accessories³³ piešķir individuālu, vizuālu akcentu. Tas izgatavots precīzi atbilstoši automobiļa dizainam un izceļ tā sportisko raksturu.

Dynamic view SQ6 SUV e-tron

SQ6 SUV e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Side view charging situation Audi Q8 e-tron

Q8 e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 25,2–20,1 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Dynamic front view Audi SQ8 e-tron

SQ8 e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 29,0–26,2 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

1
Nobraukuma rezerve, atkarībā no automobiļa izvēlētā aprīkojuma, svārstās no 540 līdz 625 kilometriem.
2
Akumulatora uzlādes laiks, maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda lieljaudas uzlādes (HPC) stacijās un papildu nobraukuma rezerve aprēķināti atbilstoši DIN 70080 un var mainīties atkarībā no virknes dažādu faktoru, tostarp apkārtējās vides un akumulatora temperatūras, citām valstīm specifisku savienotāju izmantošanas, pirmapstrādes funkcijas izmantošanas (piemēram, no attāluma vadāmas gaisa kondicionēšanas iekārtas automobilī), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes stāvokļa un akumulatora vecuma. Palielinoties uzlādes līmenim, uzlādes jauda tiek samazināta. Uzlādes zudumi tiek ņemti vērā.
3
Audi Q6 SUV e-tron quattro: Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,4–17,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
4
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
5
Tikai kopā ar MMI experience pro.
6
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
7
Valodas pieejamība ir atkarīga no valsts. Lai uzzinātu par valstīm un valodu pieejamību, lūdzu, vērsieties pie sava Audi partnera. Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas.
8
Līdz ar galvas balsta skaļruņiem ir perforēts galvas balsta polsterējums.
9
Fizisko apstākļu dēļ jauda starta kontroles režīmā norādītajai paātrinājuma vērtībai var tikt atsaukta atkārtoti, bet ne tik bieži, cik nepieciešams.
10
Norādītā neto akumulatora enerģijas ietilpība ir noapaļota akumulatora vērtība neatkarīgi no automobiļa. Tā ir noteikta ar konstantu slodzes profilu noteikta ierobežojuma apstākļos, un tiek ņemta vērā pilna akumulatora enerģijas jauda, ko var izmantot automobilī līdz tā apstāšanās brīdim. Faktiskā izlādes enerģija var no tās atšķirties, jo tā ir atkarīga no konkrētā braukšanas profila un akumulatora temperatūras.
11
Automobiļa sistēma ir izstrādāta 800 voltu arhitektūrai; maksimālais Audi Q6 e-tron akumulatora spriegums (elementu skaita dēļ) ir 625 līdz 750 volti atkarībā no atvasinājuma.
12
HPC uzlādes stacijās.
13
Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
14
Lai varētu aktivizēt funkciju, vispirms ir jānoslēdz līgums par Audi uzlādes pakalpojumu. Pēc tam pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, un attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai attiecīgajam automobilim ar Plug & Charge funkciju tiek nosūtīts „pa gaisu”.

Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums – tāpat kā Audi uzlāde – ir pieejams Eiropā, tādās valstīs kā Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Apvienotā Karaliste. Pašlaik minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās ar Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts ar citiem uzlādes vietu operatoriem atkarībā no konkrētās valsts. Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās ar Plug & Charge apzīmējumu, kuru operators ir Electrify America.
15
Pieejams par papildu samaksu no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
16
Minētā uzlādes sistēma ir papildaprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu. e-tron kompaktās uzlādes sistēmas jauda ir līdz 11 kW. Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienotāja veida, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāzu skaita, kā arī elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka. Strāvas pieslēguma kabelis ar industriālo savienotāju un uzlādes sistēmas vadības bloks ir savstarpēji salāgoti. Strāvas pieslēguma kabeļa vēlāka nomaiņa pret cita veida savienotāju var samazināt pieejamo uzlādes jaudu.
17
Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienotāja veida, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāzu skaita, kā arī elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka.
18
Gaismas josla palīdz vadītājam daudzās situācijās, izmantojot viegli saprotamus apgaismojuma efektus – piemēram, veicot pagriezienus un bremzējot.
19
Audi SQ6 SUV e-tron: Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
20
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
21
Daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
22
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmas valodai ir jābūt iestatītai tādā valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
23
Pieejamība ir atkarīga no valsts.
24
Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
25
Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija un pārbaude kā galvenajam lietotājam vietnē www.my.audi.com. Šajā pakalpojumā tiek izmantoti personas dati.
26
Lūdzu, ņemiet vērā: Vadītājs ir pilnībā atbildīgs par apkopjamo dilstošo detaļu un automobiļa stāvokļa pārbaudi atbilstoši īpašnieka rokasgrāmatā noteiktajam. Jāievēro arī displejos redzamie brīdinājuma simboli. Ir būtiski ievērot paredzētos apkopes un servisa intervālus.
27
Tikai kopā ar LED priekšējiem lukturiem plus un digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem.
28
Šī palīgsistēma darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz citiem satiksmes dalībniekiem.
29
Tikai kopā ar Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmu.
30
No Audi Sport GmbH.
31
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
32
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu.
33
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.