Audi SQ6 SUV e-tron > Q6 e-tron > Audi Latvija | Audi.lv
Front view Audi SQ6 SUV e-tron

SQ6 SUV e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Dynamic rear view Audi SQ6 SUV e-tron

Elektrisks. Un brīnišķīgs kopumā.

Jaunais Audi SQ6 e-tron³ izceļas ar iespaidīgu vilkmi, pateicoties elektriskajai quattro veiktspējai, izcilajām gareniskās un sānu dinamikas īpašībām, kā arī satriecošu virsbūves skaņu.

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

 

CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Mainīt virsbūves krāsu
Mainīt diskus

Enerģijas uzlādēta veiktspēja

Automobiļa sirds ir 800 voltu¹² litija jonu akumulators ar iespaidīgu jaudu – gan uzlādes, gan braukšanas laikā.


Jauna salona koncepcija

Atklājiet jauno, futūristisko salona dizainu ar augšējiem un apakšējiem salona elementiem no Dinamica⁴,¹³ mikrošķiedras – no durvju apmales līdz instrumentu panelim un tālāk līdz viduskonsolei. Sporta sēdekļi plus priekšā⁴ izceļ sportisko salonu.


Audi lietotņu veikals¹⁸ jūsu Audi.

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music²², Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni.


View MMI system with the Audi Application StoreView MMI system with the Audi Application Store

Piezīme: Attēls no Audi Q6 SUV e-tron¹⁵.

Ar enerģiju piepildīts dizains

Audi SQ6 e-tron³ Daytona pelēkā perlamutra krāsā² atspoguļo tā sportiskumu no ārpuses – ar S specifiskiem elementiem, piemēram, S emblēmām un bamperiem, kā arī virsbūves paku melnā krāsā⁴.


Sagatavots ikdienas dzīvei

Audi SQ6 e-tron³ atstāj iespaidu ar tā 2400 kilogramu lielo piekabes svaru un plašo telpu – no daudziem mantu nodalījumiem un priekšējā bagāžas nodalījuma līdz aizmugurējam bagāžas nodalījumam, kas paredzēts elastīgai izmantošanai.


Elektrizējoša veiktspēja

Jaudīgais 800 voltu¹² litija jonu akumulators nodrošina nobraukuma rezervi līdz 598 km¹ un ātro uzlādi līdz 270 kW (DC)². e-tron maršruta plānotājs²⁶ un Plug & Charge funkcija²⁷ jums palīdz veikt uzlādi, esot ceļā.


Audi exclusive³².

Ar Audi exclusive³² padariet savu Audi SQ6 e-tron³ unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats. No plašā krāsu klāsta jūs varētu izvēlēties pielāgoto krāsas apdari Nardo pelēkā krāsā.


Audi exclusive Audi SQ6 SUV e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Side view charging situation Audi Q8 e-tron

Q8 e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 25,2–20,1 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Dynamic front view Audi SQ8 e-tron

SQ8 e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 29,0–26,2 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Dynamic view SQ8 Sportback e-tron

SQ8 Sportback e-tron

Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 28,2–25,3 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

1
Nobraukuma rezerve, atkarībā no automobiļa izvēlētā aprīkojuma, svārstās no 566 līdz 598 kilometriem.
2
Akumulatora uzlādes laiks, maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda lieljaudas uzlādes (HPC) stacijās un papildu nobraukuma rezerve aprēķināti atbilstoši DIN 70080 un var mainīties atkarībā no virknes dažādu faktoru, tostarp apkārtējās vides un akumulatora temperatūras, citām valstīm specifisku savienotāju izmantošanas, pirmapstrādes funkcijas izmantošanas (piemēram, no attāluma vadāmas gaisa kondicionēšanas iekārtas automobilī), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes stāvokļa un akumulatora vecuma. Palielinoties uzlādes līmenim, uzlādes jauda tiek samazināta. Uzlādes zudumi tiek ņemti vērā.
3
Audi SQ6 SUV e-tron: Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 18,4–17,5 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
4
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
5
Tikai kopā ar MMI experience pro.
6
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
7
Valodas pieejamība ir atkarīga no valsts. Lai uzzinātu par valstīm un valodu pieejamību, lūdzu, vērsieties pie sava Audi partnera. Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas.
8
Līdz ar galvas balsta skaļruņiem ir perforēts galvas balsta polsterējums.
9
Enerģijas izvade ietver pagaidu jaudas palielinājumus līdz 20 kW vismaz 10 sekundes atbilstoši UN-GTR.21. Starta kontroles režīmā enerģijas izvade var sasniegt 380 kW.
10
Fizisko apstākļu dēļ jauda starta kontroles režīmā norādītajai paātrinājuma vērtībai var tikt atsaukta atkārtoti, bet ne tik bieži, cik nepieciešams.
11
Norādītā neto akumulatora enerģijas ietilpība ir noapaļota akumulatora vērtība neatkarīgi no automobiļa. Tā ir noteikta ar konstantu slodzes profilu noteikta ierobežojuma apstākļos, un tiek ņemta vērā pilna akumulatora enerģijas jauda, ko var izmantot automobilī līdz tā apstāšanās brīdim. Faktiskā izlādes enerģija var no tās atšķirties, jo tā ir atkarīga no konkrētā braukšanas profila un akumulatora temperatūras.
12
Automobiļa sistēma ir izstrādāta 800 voltu arhitektūrai; maksimālais Audi Q6 e-tron akumulatora spriegums (elementu skaita dēļ) ir 625 līdz 750 volti atkarībā no atvasinājuma.
13
Dinamica mikrošķiedra ir mikrošķiedras materiāls, kas daļēji izgatavots no pārstrādātām poliestera šķiedrām.
14
No Audi Sport GmbH.
15
Audi Q6 SUV e-tron quattro: Elektronerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,4–17,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
16
Gaismas josla palīdz vadītājam daudzās situācijās, izmantojot viegli saprotamus apgaismojuma efektus – piemēram, veicot pagriezienus un bremzējot.
17
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
18
Daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
19
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmas valodai ir jābūt iestatītai tādā valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
20
Pieejamība ir atkarīga no valsts.
21
informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmu ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
22
Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija un pārbaude kā galvenajam lietotājam vietnē www.my.audi.com. Šajā pakalpojumā tiek izmantoti personas dati.
23
Lūdzu, ņemiet vērā: Vadītājs ir pilnībā atbildīgs par apkopjamo dilstošo detaļu un automobiļa stāvokļa pārbaudi atbilstoši īpašnieka rokasgrāmatā noteiktajam. Jāievēro arī displejos redzamie brīdinājuma simboli. Ir būtiski ievērot paredzētos apkopes un servisa intervālus.
24
Šī palīgsistēma darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz citiem satiksmes dalībniekiem.
25
Tikai kopā ar Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmu.
26
Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
27
Lai varētu aktivizēt funkciju, vispirms ir jānoslēdz līgums par Audi uzlādes pakalpojumu. Pēc tam pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, un attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai attiecīgajam automobilim ar Plug & Charge funkciju tiek nosūtīts „pa gaisu”.

Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums – tāpat kā Audi uzlāde – ir pieejams Eiropā, tādās valstīs kā Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Apvienotā Karaliste. Pašlaik minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās ar Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts ar citiem uzlādes vietu operatoriem atkarībā no konkrētās valsts. Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās ar Plug & Charge apzīmējumu, kuru operators ir Electrify America.
28
Norādītie tarifi un uzlādes karte ir pieejami Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), Mollstraße 1, 10178 Berlin. Lai piemērotu šos tarifus, nepieciešams myAudi konts, kā arī jāizmanto myAudi lietotne. Audi modelim (izmantojot transportlīdzekļa identifikācijas numuru) un galvenajam lietotājam jābūt reģistrētiem myAudi lietotnē. Līgumam ir fiksēts 12 mēnešu termiņš, un pēc šī perioda tas automātiski beidzas. Šajā laikā sniegt parasto paziņojumu par līguma izbeigšanu nav iespējams. Atkarībā no jūsu mobilo sakaru līguma var rasties papildu izmaksas.
29
Pieejams par papildu samaksu no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
30
Minētā uzlādes sistēma ir papildaprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu. e-tron kompaktās uzlādes sistēmas jauda ir līdz 11 kW. Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienotāja veida, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāzu skaita, kā arī elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka. Strāvas pieslēguma kabelis ar industriālo savienotāju un uzlādes sistēmas vadības bloks ir savstarpēji salāgoti. Strāvas pieslēguma kabeļa vēlāka nomaiņa pret cita veida savienotāju var samazināt pieejamo uzlādes jaudu.
31
Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienotāja veida, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāzu skaita, kā arī elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka.
32
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu.