Q7 SUV TFSI e > Q7 > Audi Latvija | Audi.lv

Nobraukuma rezerve elektriskajā režīmā (kombinētais)

80–84

km¹

Paātrinājums (0–100 km/h)

5.0

Sistēmas jauda

360

kW²

#

Iekārojami estētisks un aizraujoši efektīvs

Audi Q7 TFSI e ar uzlādējamu hibrīda piedziņu piedāvā labāku paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu. Baudiet estētiku, augstākās klases komfortu un izcilu veiktspēju.

Lielas izvēlības rezultāts

Audi Q7 SUV TFSI e apvieno labāko no abām pasaulēm: pilnībā elektriskajā režīmā tas rada ļoti mazu troksni un nerada lokālos izmešus. Neskatoties uz zemo trokšņu līmeni, elektromotors nodrošina bagātīgu jaudu. Rekuperācija brauciena laikā sistēmai ļauj atgūt elektroenerģiju.


#

Spēcīga piedziņa Piedziņas sistēmai var izvēlēties divus veiktspējas līmeņus. Jebkurā gadījumā jūs iegūsiet no augstākas elektriskā režīma nobraukuma rezerves līdz 84 kilometriem¹.

Elegants un izteiksmīgs

Melnā stila plus³ paka ar antracīta pelēkas krāsas Audi riņķiem priekšpusē un aizmugurē piešķir Audi Q7 SUV TFSI e sportisku izskatu. Satelīta sudrabains metālikas³ krāsojums un melnas krāsas ārējo spoguļu korpusi³ veido ekskluzīvu izskatu.


Progress nonāk līdz gaismai

Ar HD Matrix LED priekšējiem lukturiem ar Audi lāzera gaismu³ un digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem³ jūs varat izvēlēties kādu no četriem raksturīgo lukturu pāriem, kas rada ekspresīvu gaismas animāciju. Aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma noteikšanas sistēmu⁹, kas aktivizē visus stāvoša automobiļa OLED segmentus, tiklīdz tuvojas citi satiksmes dalībnieki.


Daudzveidīga un funkcionāla

Plašais salons nodrošina pietiekami daudz vietas pieciem cilvēkiem. Turklāt elektromotora akumulators zem bagāžas nodalījuma  ir integrēts tik kompakti, ka pēc sēdekļu nolocīšanas ir pieejama līdz 1863 litriem liela bagāžas telpa.


Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī.


Audi Q8 SUV{ft_q8-suv}.Audi Q8 SUV{ft_q8-suv}.

Piezīme: Attēls no Audi Q8 SUV.

Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma sniedz jums vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Pēc vēlēšanās automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. myAudi lietotne⁸ nodrošina ātru un intuitīvu funkciju izvēli.

Piezīme: Attēls no Audi e-tron.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē⁸, sadaļā Tēmas¹¹,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.


Audi A6 Avant CockpitAudi A6 Avant Cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Gatavs jebkurai braukšanas situācijai

Uzlabota vadāmība vai reakcijas efektivitāte, bezceļu izklaide vai piekabes līdz 3,5 tonnām vilkšana. Audi Q7 SUV TFSI e atstās iespaidu ar savu hibrīda piedziņas sistēmu un izcilo veiktspēju.


Audi Q7 SUV TFSI dynamic side view
Audi Q7 SUV

Audi Q7 SUV.

Degvielas patēriņš (kombinētais): 11,0–7,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētie): 251–204 g/km; CO₂ izmešu klase: G.

Audi SQ7 SUV

Audi SQ7 SUV.

Degvielas patēriņš (kombinētais): 12,7–12,0 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētie): 290–272 g/km; CO₂ izmešu klase: G

¹Norādītās vērtības attiecas tikai uz Audi Q7 SUV 55 TFSI e: Degvielas patēriņš (kombinētais svērtais); 1,4–1,2 l/100 km; Elektroenerģijas patēriņš (kombinētais svērtais): 29,1–27,8 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinēti svērtie): 33–28 g/km; CO₂ izmešu klase (kombinētā svērtā): B; Degvielas patēriņš ar izlādētu akumulatoru (kombinētais): 10,5–9,8 l/100 km; CO₂ izmešu klase ar izlādētu akumulatoru: G.
²Norādītās vērtības attiecas tikai uz Audi Q7 SUV 60 TFSI e: Degvielas patēriņš (kombinētais svērtais); 1,4–1,3 l/100 km; Enerģijas patēriņš (kombinētais svērtais): 29,1–28,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinēti svērtie): 33–29 g/km; CO₂ izmešu klase (kombinētā svērtā): B; Degvielas patēriņš ar izlādētu akumulatoru (kombinētais): 10,5–10,0 l/100 km; CO₂ izmešu klase ar izlādētu akumulatoru: G.
³Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁵Var palielināties degvielas patēriņš. Pieejamība atkarīga no katras konkrētās valsts.
⁵Uzlādes jauda ir atkarīga no pieejamā industriālā savienotāja un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā.
⁶Pieejams papildu aprīkojumā par papildu samaksu no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
⁷Norādītos uzlādes tarifus un uzlādes karti nodrošina Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Lai piemērotu šos tarifus, nepieciešams myAudi konts, kā arī jāizmanto myAudi lietotne. Audi modelim (izmantojot šasijas numuru) un atslēgas lietotājam jābūt reģistrētam myAudi lietotnē. Līgumam ir fiksēts 12 mēnešu termiņš, un pēc šī perioda tas automātiski beidzas. Šajā laikā sniegt parasto paziņojumu par līguma izbeigšanu nav iespējams. Atkarībā no jūsu mobilā tālruņa pieslēguma līguma var rasties papildu izmaksas.

Visās norādītajās cenās ir iekļauts PVN. Spēkā Vācijā. Cenas citās valstīs var noskaidrot detalizētajā informācijā par tarifu (skatiet tarifu kopsavilkumu), kā arī myAudi lietotnē. Automobiļa reģistrācijai myAudi lietotnē ir nepieciešams transportlīdzekļa šasijas numurs. Līgumu par Audi uzlādes pakalpojumiem ir iespējams noslēgt no 01.01.2023.
⁸Pieejamība atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁹Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
¹⁰Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch response sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves Amazon Alexa nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon. Piekļuve tiek garantēta ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch response sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves Amazon Alexa nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon. Piekļuve tiek garantēta ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
¹²Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹³Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
¹⁴Atkarībā no pieejamības konkrētā valstī.