Audi Q7 SUV – Luksusa un Jaudas Sintēze > Q7 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245–208 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 35.8–26.2 mpg

side Audi Q7 SUV

Daudzpusīgs auto ar asām kontūrām:

Jaudīga quattro piedziņa un sportisks dizains, iespaidīgas proporcijas un vieta līdz septiņiem cilvēkiem – Audi Q7 SUV iedvesmo ar savu spēcīgo veiktspēju un lielisko piemērotību ikdienas lietošanai.

Jauda un virsbūves elegance

Jaunais Audi Q7 SUV attēlo savu bezceļu DNS ar klasisko quattro arhitektūru un spēcīgu pleca līniju. Satriecošais Audi vienotais režģis, Audi riņķi plakaniskā 2D izskatā un, konkrēti, S line² dizaina elementi sniedz savu ieguldījumu tā sportiskajā izskatā.

Progress nonāk līdz gaismai.

Ar HD Matrix LED priekšējiem lukturiem ar Audi lāzera gaismu² un digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem² jūs varat izvēlēties kādu no četriem raksturīgo lukturu pāriem, kas rada ekspresīvu gaismas animāciju. Aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma noteikšanas sistēmu,⁴ kas aktivizē visus stāvoša automobiļa OLED segmentus, tiklīdz tuvojas citi satiksmes dalībnieki.

Iespēja pārvietoties septiņiem cilvēkiem

Ar papildu aprīkojumā pieejamo trešo sēdekļu rindu automobilī pietiek vietas septiņiem braucējiem². ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi ar augšējo stiprinājuma vietu ir pieejami visiem aizmugurējiem sēdekļiem. Lai iegūtu līdz 1908 litru bagāžas nodalījuma ietilpību, iespējams nolocīt otro un trešo sēdekļu rindu.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁵, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Audi MMI displayAudi MMI display

Piezīme: Audi Q8 SUV attēli

Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma: Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma sniedz jums vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Pēc vēlēšanās automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni⁸ ir intuitīva un ātra.

Piezīme: Attēlā ir redzams Audi e-tron

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savā myAudi lietotnē⁸, sadaļā Tēmas²,¹¹ savu mīļāko attēlu un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus² automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi MMI displayAudi MMI display

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Dinamiski daudzpusīgs

Audi Q7 SUV sniedz jums brīvības sajūtu un pārliecību pie stūres. Sportiska veiktspēja, spēja braukt pa bezceļiem un pietiekama jauda, lai vilktu līdz 3,5 tonnām smagu piekabi, padara to nenovērtējami daudzpusīgu.

Side view Audi SQ7 SUV

Audi SQ7 SUV

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,7–12,0 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 290–272 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 251–204 (WLTP); Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 11,0–7,8 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
3
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas. Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu. Novietošanas process aktīvi jākontrolē, turot nospiestu pogu >>P automobilī vai myAudi lietotnes pogu viedtālrunī un pilnībā uzraugot visu novietošanas manevru.
4
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
5
Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
6
Lai saņemtu informāciju par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.
Apple un visi saistītie logotipi ir Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
7
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
9
Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).
Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.
3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)
Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
10
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
11
Pieejamība ir atkarīga no valsts.