Audi SQ7 SUV – Dinamisks un Spēcīgs > Q7 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 282–274 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 23.5–22.8 mpg

Front view Audi SQ7

Veiktspēja un jūsu personība

Audi SQ7 SUV² uzsver savu jaudīgo veiktspēju ar sportisku dizainu. Plašā telpa ar dažādām salona koncepcijām atvieglo ikdienas dzīvi daudzās situācijās.

Jaudīgs sniegums

Sportiska braukšana un augsts komforta līmenis Audi SQ7 SUV² nerada nekādas pretrunas. Ar inovatīvo balstiekārtas tehnoloģiju, quattro piedziņu un jaudīgo V8 TFSI dzinēju (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹,²), kWh/100 km: 12,7–12,0 (WLTP); CO₂ izmeši (kombinēti¹,²), g/km: 290–272 (WLTP)), tas ļauj vaļu gan satriecošai dinamikai, gan izcilai stabilitātei uz ceļa.

Audi SQ7 SUV dynamic side view

Pārliecinoša veiktspēja: Audi SQ7 SUV² nodrošina sava 4,0 litru TFSI dzinēja spēku (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹,²), kWh/100 km: 12,7–12,0 (WLTP); CO₂ izmeši (kombinēti¹,²), g/km: 290–272 (WLTP)) uz ceļa ar pārliecību. Sagaidiet izcilas braukšanas īpašības un teicamu vadāmību.

Efektīvs izskats.

Daytona perlamutra pelēkā krāsā³ un ar panorāmas stikla lūku³ Audi SQ7² patīk atstāt iespaidu. 22 collu diski, tostarp sarkani bremžu suporti noslēdz iespaidīgo izskatu.

Progresīvs raksturs, kas pārtop gaismā

Ar HD Matrix LED priekšējiem lukturiem ar Audi lāzera gaismu³ un digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem³ jūs varat izvēlēties kādu no četriem raksturīgo lukturu pāriem, kas rada ekspresīvu gaismas animāciju. Aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma noteikšanas sistēmu⁷, kas aktivizē visus stāvoša automobiļa OLED segmentus, tiklīdz tuvojas citi satiksmes dalībnieki.

Ja vēlaties, septiņiem

Ar papildu aprīkojumā pieejamo trešo sēdekļu rindu automobilī pietiek vietas septiņiem braucējiem³. ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi ar augšējo stiprinājuma vietu ir pieejami visiem aizmugurējiem sēdekļiem. Lai iegūtu līdz 1921 litru bagāžas nodalījuma ietilpību, var nolocīt otro un trešo sēdekļu rindu³.

Hinweis: Die Animation stammt vom Audi Q7 SUV{ft_q7-suv}.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁸, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Audi MMI displayAudi MMI display

Piezīme: Attēls no Audi Q8 SUV

Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma: Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma sniedz jums vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Pēc vēlēšanās automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. myAudi lietotne¹⁰ nodrošina ātru un intuitīvu funkciju izvēli.

Piezīme: Attēls no Audi e-tron

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savā myAudi lietotnē¹⁰, sadaļā Tēmas³,¹³ savu mīļāko attēlu un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

View cockpit with Audi MMI systemsView cockpit with Audi MMI systems

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive¹⁴.

Izmantojot Audi exclusive¹⁴, padariet savu Audi SQ7 SUV² iedvesmojoši vienreizēji – tikpat neatkārtojamu, kāds esat jūs pats. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Side view Audi SQ7

Jūsu individuālais pieskāriens: Vēl vairāk personības jūsu Audi SQ7 SUV² – piemēram, izmantojot pielāgotu krāsas apdari, Audi exclusive¹⁴ velveta violetā perlamutra krāsā un 22 collu Audi Sport⁵ vieglmetāla diski ar daudzspieķu S veida dizainu melnā metālikas krāsā ar virpotu spīdīgu apdari⁶.

Audi Q7

Audi Q7 SUV

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,0–7,8 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 251–204 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 290–272 (WLTP); Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 12,7–12,0 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Audi SQ7 SUV: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 12,7–12,0 (WLTP); CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 290–272 (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
3
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
4
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas. Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu. Novietošanas process aktīvi jākontrolē, turot nospiestu pogu >>P automobilī vai myAudi lietotnes pogu viedtālrunī un pilnībā uzraugot visu novietošanas manevru.
5
No Audi Sport GmbH.
6
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
7
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
8
Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
9
10
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
11
Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3)

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.
3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)
Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
12
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
13
Pieejamība ir atkarīga no valsts.
14
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.