Audi Q8 SUV – Elegants un Spēcīgs > Q8 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 260–210 g/km (WLTP)

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11.4–8.0 l/100 km (WLTP)

Jauda, līdz

250

kW

Bagāžas nodalījuma tilpums, līdz

605

l

Vilktspējas jauda, līdz

3,500

kg¹⁴

Side and rear view Audi Q8 SUV

Harizmātisks izskats elegantā formā

Jaunais Audi Q8 SUV apvidus automobilis fascinē ar savām iespaidīgajām proporcijām, sportisko kupejas līniju, plašo salonu un dinamisko veiktspēju.

Jauda un elegance uz virsbūves

Jaunais Audi Q8 SUV demonstrē savu bezceļu DNS ar klasisko quattro arhitektūru un jaudīgu plecu līniju. Eleganti nolaidena jumta līnija, satriecošs Audi vienotais režģis, Audi riņķi plakanā 2D skatā un, it īpaši, S līnijas eksterjera paka² – tas viss izceļ automobiļa sportisko izskatu.

Progresīvums pārvērsts gaismā

Izmantojot HD Matrix LED priekšējos lukturus² un digitālos OLED aizmugurējos lukturus², jūs varat izvēlēties kādu no četriem raksturīgajiem gaismu pāriem, kas rada izteiksmīgu gaismas animāciju. Aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar tuvuma noteikšanas funkciju⁵, kas aktivizē visus stāvoša automobiļa OLED segmentus, tiklīdz parādās citi satiksmes dalībnieki.

Multifunkcionālās telpas koncepcija

Plašais salons šķiet vēl plašāks, pateicoties stikla panorāmas lūkai.² Bīdāmais trīsdaļīgais aizmugures sēdeklis plus² ļauj jums elastīgi pārveidot telpu atbilstoši vajadzībām. To var arī pilnībā nolocīt, lai nodrošinātu maksimālu bagāžas telpu ar 1755 litru tilpumu.

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 260–210 g/km (WLTP)

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11.4–8.0 l/100 km (WLTP)

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu izlasi, piemēram, Spotify vai YouTube, tieši sava automobiļa MMI – bez apkārtceļiem, izmantojot viedtālruni. Izmantojot Amazon balss pakalpojumu Alexa⁷, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, ieslēgt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Audi Application StoreAudi Application Store
Apple Music

Straumējiet, izmantojot Apple Music⁸: Izbaudiet automobilī iebūvēto augstākā līmeņa mūzikas pieredzi, izmantojot Apple Music⁸. Nemanāmi straumējiet vairāk nekā 100 miljonus dziesmu bez reklāmām – tieši no sava automobiļa MMI. Atrodiet savu mūzikas izlasi un atklājiet vēl vairāk mūzikas, kas jums patīk.

Personīgi, nevis normāli

Fascinējoši fotoattēli vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu myAudi¹⁰ lietotnē sadaļā Tēmas²,¹³ un iestatiet to kā MMI fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismošanas paka plus² automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi Themes LightAudi Themes Light

Piezīme: Attēls uzņemts no Audi A6 Avant. MMI fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Dinamiski daudzpusīgs

Audi Q8 SUV pie stūres sniedz jums brīvības un pārliecinātības sajūtu. Sportiska veiktspēja, bezceļu iespējas un piekabes slodze līdz 3,5 tonnām padara to nenovērtējami daudzpusīgu.

Audi Q8 SUV Seitenansicht

Audi SQ8 SUV

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,8–12,0 l/100 km (WLTP); CO₂ emisijas kombinētajā ciklā¹: 291–272 g/km (WLTP). Par automobili ir pieejamas patēriņa un emisiju vērtības tikai saskaņā ar WLTP, un nevis saskaņā ar NEDC.

¹CO₂ emisijas (kombinētajā ciklā¹), g/km: 260–210 (WLTP); Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), kWh/100 km: 11,4–8,0 (WLTP). Par automobili ir pieejamas patēriņa un emisiju vērtības tikai saskaņā ar WLTP, un nevis saskaņā ar NEDC.
²Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
³Funkcionalitāte dažādās valstīs var atšķirties atkarībā no pieejamības un automobiļa konfigurācijas. Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai tām noteikto ierobežojumu ietvaros un nodrošina palīdzību braukšanas laikā. Tomēr vadītājs ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un tam vienmēr jābūt uzmanīgam. Novietošana stāvvietā aktīvi jākontrolē, turot nospiestu >>P pogu automobilī vai myAudi lietotnes pogu viedtālrunī un pilnībā uzraugot visu novietošanas stāvvietā manevru.
⁴Vieglmetāla sakausējuma diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai frēzētu spīdīgu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla sakausējuma diskus nedrīkst izmantot ziemas ceļa apstākļos. Ar ražošanu saistītu iemeslu dēļ malas virsmai nav pietiekama aizsardzība pret koroziju šādai izmantošanai, un tos var neatgriezeniski sabojāt uz ceļa kaisāmais sāls vai līdzīgas vielas.
⁵Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai tām noteikto ierobežojumu ietvaros un nodrošina palīdzību braukšanas laikā. Tomēr vadītājs ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un tam vienmēr jābūt uzmanīgam.
⁶Dinamica Frequency mikrošķiedra ir mikrošķiedru materiāls, kas ražots, izmantojot pārstrādātas poliestera šķiedras.
⁷Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu pārraides savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācija, Austrija, Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija, Itālija un ASV. Izmantošanai nepieciešams Amazon konts. Amazon ir atbildīgs par Amazon Alexa funkcijām un saturu. Noteiktas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valoda ar MMI skārienjutīgo funkciju jāiestata valodā, kādu atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves nodrošināšanu Amazon Alexa atbild Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁸Lai saņemtu informāciju par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.

Apple un visi saistītie logotipi ir Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams Apple Music datu plāns un konts. Tā rezultātā var rasties papildu izmaksas. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī deaktivizēt pakalpojumu. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi Application Store un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācija, Austrija, Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija, Itālija un ASV. Izmantošanai nepieciešams Amazon konts. Amazon ir atbildīgs par Amazon Alexa funkcijām un saturu. Noteiktas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valoda ar MMI skārienjutīgo funkciju jāiestata valodā, kādu atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves nodrošināšanu Amazon Alexa atbild Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns, ko nodrošina Audi partneris. Amazon Music izmantošana var radīt papildu izmaksas.
¹⁰Atkarībā no pieejamības katrā valstī. Informācija par pašreizējo iOS/Android operētājsistēmas saderību ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹¹Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir pieejama tikai otrajā sēdekļu rindā.

3D VR austiņu izmantošana brauciena laikā:
- atļauta tikai otrās rindas malās sēdošajiem pasažieriem
- atļauta personām, kuru auguma garums pārsniedz 1,5 metrus
- atļauta tikai tad, ja 3D VR austiņu lietotājs ar pilnībā izstieptu roku (un izstieptiem pirkstiem) nevar aizsniegt nevienu priekšā esošo priekšmetu (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmugurējo virsmu);
- atļauta tikai tad, ja 3D VR austiņām ir pieslēgtas nepieciešamās drošības funkcijas (piemēram, piestiprināšanas ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹²Lai saņemtu informāciju par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
¹³Atkarībā no pieejamības katrā valstī.
¹⁴Kopā ar adaptīvo pneimatisko balstiekārtu vai adaptīvo pneimatisko sporta balstiekārtu.