Līzinga iespējas > Iegādāties Audi > Audi Latvija | Audi.lv
Attraktive Leasingkonditionen

Izvēlies ērtības,
izvēlies Audi Līzingu

Individuāli izstrādāts līzinga piedāvājums jaunu un lietotu Audi iegādei oficiālajos Audi dīleru centros.

Audi Līzings piemeklēs piemērotāko līzinga veidu gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Galvenie ieguvumi izvēloties Audi Līzingu:

- Labākās procentu likmes
- Pirmā iemaksā sākot no 0%
- Ērta pieteikuma aizpildīšana ar konsultanta palīdzību
- Ātra atbilde

Līzinga iespējas
Operatīvais līzings
Operatīvais līzings būs piemērots, ja vēlaties automobili lietot ierobežotu laiku. Būtībā to var salīdzināt ar ilgtermiņa nomu. Šis finansējuma veids paredz, ka, lietojot automobili, Jūs maksājat ikmēneša maksājumu un, beidzoties līzinga periodam, nododat automobili finansētāja īpašumā. Izvēloties operatīvo līzingu, klienta lielākie ieguvumi ir mazāks ikmēneša maksājums, iespēja biežāk atjaunot savu autoparku, kā arī Jums nav jādomā par automobiļa tālāko realizāciju.
Finanšu Līzings
Finanšu līzings būs piemērots, ja vēlaties izvēlēto automobili lietot ilgstoši un pēc līzinga perioda beigām kļūt par tā īpašnieku. Līzinga uzņēmums iegādājas Jūsu izvēlēto auto un nodod to Jūsu lietošanā uz konkrētu periodu. Katru mēnesi līzinga uzņēmums izraksta Jums rēķinu. Veicot pēdējā rēķinu apmaksu, Jūs iegūstat transportlīdzekļa īpašuma tiesības.

Biežāk uzdotie jautājumi par līzingu:

1. Kam ir piemērots lietotu automobiļu līzings?

Audi Līzings ir risinājums tūlītējai Audi iegādei, klientiem kuri nevēlas veikt pilnu apmaksu vienā maksājumā.Operatīvā līzinga līguma beigās Jūs varat vienkārši atgriezt savu Audi un neuztraukties par tā tālāko realizāciju. Finanšu līzinga gadījumā, pēc visu maksājumu veikšanas, Jūs kļūsiet par automobiļa īpašnieku.

2. Kas notiek, ja operatīvā līzinga gadījumā pārsniedzu nobraukuma ierobežojumu?

Operatīvā līzinga līgumā tiek atrunāts līzinga periods, nobraukuma ierobežojums attiecīgajā periodā un automobiļa atpirkuma vērtība. Pirms līguma parakstīšanas Jums tiks izstāstīti visi nosacījumi, tajā skaitā, kāda būs maksa par katru papildu kilometru, un Jūs varēsiet izdomāt, kura iespēja jums nobraukuma ziņā ir piemērotākā, un tā tiks norādīta līgumā.

3.Kādas papildu izmaksas būs jāsedz, atgriežot operatīvā līzinga automobili?

Ja Jūsu automobilim būs tikai parasta nolietojuma pazīmes un nebūsiet pārsniedzis saskaņoto nobraukumu, jums, atgriežot savu lietoto Audi Leasing automobili, nebūs nekādu neparedzētu izmaksu.

4.Kāda apdrošināšana ir nepieciešama manam lietotajam Audi automobilim?

Jūsu Audi automobilim jābūt apdrošinātam visu līzinga periodu par vērtību, kas atspoguļo automobiļa tirgus vērtību.

5.Vai līzingā iegādātu automobili drīkst atgriezt pirms termiņa?

Jūs vienmēr varat sazināties ar savu Audi pārstāvi, lai apspriestu sava automobiļa cenu noteiktā brīdī un izlemtu, vai ir pienācis laiks atvadīties no sava Audi, vai turpināt to kādu brīdi vēl izmantot.

*
"Audi Līzings" piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA "Citadele Leasing".