Takata drošības spilvenu atsaukums > Audi Latvija | Audi.lv
Airbag safety recall

Drošības spilvenu atsaukums

Dzīvības apdraudējums bojātu drošības spilvenu dēļ

  • Takata drošības spilvenu globālais atsaukums attiecas uz daudzu autoražotāju, tostarp Audi, modeļiem. Tāpēc pastāv iespēja, ka jūsu automobilī uzstādītais bojātais drošības spilvens var radīt būtisku risku jums un pasažieriem. Šeit jūs varat saņemt detalizētu informāciju un noskaidrot, vai tas attiecas arī uz jūsu auto. Lai noskaidrotu, vai tas attiecas uz jūsu automobili, ievadiet VIN numuru šeit. Svarīgi! Transportlīdzekļu saraksts tiek regulāri papildināts, balstoties uz mūsu datiem par ietekmētajiem transportlīdzekļiem. Tāpēc aicinām periodiski pārbaudīt, vai ir ietekmēts jūsu automobilis.

Vai tas attiecas arī uz jūsu automobili?

Uzņēmums Takata gadu gaitā ir piegādājis autoražotājiem drošības spilvenus ar defektīviem gāzes ģeneratoriem, kas noteiktu klimata apstākļu (siltuma un mitruma) izraisītas novecošanas rezultātā var kļūt bīstami.
Jūsu valstī Audi modeļi ir bijuši aprīkoti ar šādiem drošības spilveniem šādos gados:
(2005.–2018.). Ievadiet augstāk izvietotajā VIN pārbaudes laukā sava automobiļa transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, lai noskaidrotu, vai tas attiecas uz jūsu automobili. Tas ir jādara periodiski, jo transportlīdzekļu saraksts tiek regulāri atjaunināts.

Cik tas ir bīstami?

Ja drošības spilvens nostrādā negadījumā, gāzes ģeneratora nostrādes brīdī radītais spiediens var būt pārmērīgi augsts.
Tā rezultātā automobiļa salonā var nonākt lidojošas metāla detaļas. Tas var izraisīt nopietnus vai, ļaunākajā gadījumā, nāvējošus savainojumus.

Kas jums jādara?

Ja tas attiecas uz jūsu automobili, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Audi servisa partneri, lai nomainītu attiecīgās detaļas. Tas aizņems tikai aptuveni stundu un ir bez maksas.
Jūsu drošība mums ir svarīga, tāpēc aicinām jūs nekavējoties pārbaudīt savu automobili un veikt tā remontu.