SĪKDATŅU POLITIKA


1.IEVADS

Audi aktīvi strādā, lai vairotu jūsu uzticēšanos un uzlabotu to, kā apstrādājam jūsu personas datus, tāpēc vēlamies jums sniegt informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Mēs to sīkāk paskaidrosim šajā politikā.
Sīkdatnes ir datnes, kas satur nelielu informācijas daudzumu, ko lejupielādē jūsu izmantotajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Šīs datnes ļauj mums cita starpā atpazīt jūsu tīmekļa pārlūku. Sīkdatnes mums sniedz zināmu tieši atpazīstamu informāciju par jums, piem., jūsu vārdu un adresi.
Tāpat mēs izmantojam citas līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, [tīmekļa bāksignālus/pikseļu birkas]. Ja ir veikta atsauce uz sīkdatnēm šajā paziņojumā, tā attiecas arī uz šādām tehnoloģijām.


2.KĀPĒC MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Mēs izmantojam sīkdatnes un arī ļaujam noteiktām trešām personām, ar ko sadarbojamies, izmantot sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnēs šādiem mērķiem:
Tīmekļa vietnes nodrošināšana un pielāgošana jūsu vajadzībām
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu un pielāgotu tīmekļa vietnes jūsu vajadzībām, piem., iegūstot informāciju par tīmekļa vietnēm, ko apmeklējat, un to, cik ātrs ir jūsu interneta savienojums.

Pakalpojumu analīze un attīstība

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai analizētu, cik daudz mums ir individuālu apmeklētāju un vai mūsu tīmekļa vietni apmeklē no viena un tā paša datora, kā arī lai noskaidrotu, kā lietotāji pārlūko mūsu tīmekļa vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai izstrādātu un uzlabotu mūsu pakalpojumus.

Reklāma

Mēs un trešās personas, ar ko sadarbojamies, izmantojam sīkdatnes reklāmām un lai izveidotu segmentus un mērķgrupas. Pateicoties sīkdatnēm, varam redzēt tīmekļa vietnes, kuras jūs apmeklējāt pirms mūsu vietnes apmeklēšanas, un vai jums ir parādīta kāda reklāma un vai jūs uz tās uzklikšķinājāt. Ņemot vērā šo informāciju, mēs varam noteikt, kādas reklāmas parādīt, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes.


3.KĀ PĀRVALDĪT SĪKDATNES?

Jūs varat atrast pārskatu par saglabātajām sīkdatnēm jūsu tīmekļa pārlūka iestatījumos un dzēst nevēlamās sīkdatnes. Te varat arī parasti norādīt, vai piekrītat sīkdatņu saglabāšanai no vietnēm, kuras apmeklējat, no trešām personām, kas ir saistītas ar tīmekļa vietnēm, un attiecīgā gadījumā — vai vēlaties saņemt brīdinājumu ik reizi, kad tiek saglabātas jaunas sīkdatnes. Jūsu tīmekļa pārlūks parasti uzglabā sīkdatnes noteiktā mapē, jūsu cietajā diskā, kur varat papildus izpētīt saturu.
Piezīme. Ja atspējosit sīkdatnes, mūsu tīmekļa vietne, iespējams, nedarbosies, kā nākas.


4.KĀ VARU IEROBEŽOT REKLAMĒTĀJIEM NOSŪTĪTO INFORMĀCIJU?

Ja vēlaties ierobežot reklamētājiem sniegto informāciju, varat lejupielādēt atteikšanās sīkdatni no dažādajiem reklāmas aģentiem vai izmantot savus risinājumus, piemēram, youronlinechoices.com. To var izdarīt katrai vienībai un katram pārlūkam. Atteikties no datu apkopošanas un analīzes par jūsu veikto šīs vietnes apmeklējumu Adobe pakalpojumā: http://dc.audi.com/optout.html?locale=lv_LV


5.KONTAKTPERSONA:

Ja jums rodas jautājumi par mūsu sīkdatņu izmantošanu, lūdzam sazināties ar mums importētāja klientu apkalpošanas centrā pa e-pastu: datuaizsardziba@moller.lv.


6.Sīkdatņu pārskats
Iepazīstieties ar sīkdatņu pārskatu, kurā informējam par izmantoto sīkdatņu uzdevumu un termiņu.