Līzinga iespējas > Mazlietoti automobiļi ar kvalitātes garantu > Audi Latvija | Audi.lv
Attraktive Leasingkonditionen

Līzinga iespējas

Izvēlies ērtības,
izvēlies Audi Līzings

Individuāli izstrādāts līzinga piedāvājums jaunu un lietotu Audi iegādei oficiālajos Audi dīlercentros.

Līzinga iespējas
Finanšu līzings
Finanšu līzings būs piemērots, ja vēlaties izvēlēto automobili lietot ilgstoši un pēc līzinga perioda beigām kļūt par tā īpašnieku. Līzinga uzņēmums iegādājas Jūsu izvēlēto auto un nodod to Jūsu lietošanā uz konkrētu periodu. Katru mēnesi līzinga uzņēmums izraksta Jums rēķinu. Veicot pēdējā rēķinu apmaksu, Jūs iegūstat transportlīdzekļa īpašuma tiesības.
Operatīvais līzings
Operatīvais līzings būs piemērots, ja vēlaties automobili lietot ierobežotu laiku. Būtībā to var salīdzināt ar ilgtermiņa nomu. Šis finansējuma veids paredz, ka, lietojot automobili, Jūs maksājat ikmēneša maksājumu un, beidzoties līzinga periodam, nododat automobili finansētāja īpašumā. Izvēloties operatīvo līzingu, klienta lielākie ieguvumi ir mazāks ikmēneša maksājums, iespēja biežāk atjaunot savu autoparku, kā arī Jums nav jādomā par automobiļa tālāko realizāciju.
Atvērtais līgums
Atvērtais līgums ir vēl viena iespēja, kā braukt ar izvēlēto Audi, bet neuzņemties ilgtermiņa saistības. Atvērtais līgums paredz, ka pēc noteikta laika perioda Jūs varat nomainīt esošo automobili pret citu, piemēram, jaunāku. Izvēloties šo opciju, Jūs maksājat ikmēneša maksājumus tik ilgi, cik lietojat auto un pēc šī perioda beigām auto nepaliek Jūsu īpašumā, bet Jūs to varat mainīt pret citu, sev tīkamu automobili no mūsu piedāvājuma.

Biežāk uzdotie jautājumi par līzingu:

1. Kam ir piemērots lietotu automobiļu līzings?

Audi Līzings ir risinājums tūlītējai Audi iegādei, klientiem kuri nevēlas veikt pilnu apmaksu vienā maksājumā.Operatīvā līzinga līguma beigās Jūs varat vienkārši atgriezt savu Audi un neuztraukties par tā tālāko realizāciju. Finanšu līzinga gadījumā, pēc visu maksājumu veikšanas, Jūs kļūsiet par automobiļa īpašnieku.

2. Kas notiek, ja operatīvā līzinga gadījumā pārsniedzu nobraukuma ierobežojumu?

Operatīvā līzinga līgumā tiek atrunāts līzinga periods, nobraukuma ierobežojums attiecīgajā periodā un automobiļa atpirkuma vērtība. Pirms līguma parakstīšanas Jums tiks izstāstīti visi nosacījumi, tajā skaitā, kāda būs maksa par katru papildu kilometru, un Jūs varēsiet izdomāt, kura iespēja jums nobraukuma ziņā ir piemērotākā, un tā tiks norādīta līgumā.

3.Kādas papildu izmaksas būs jāsedz, atgriežot operatīvā līzinga automobili?

Ja Jūsu automobilim būs tikai parasta nolietojuma pazīmes un nebūsiet pārsniedzis saskaņoto nobraukumu, jums, atgriežot savu lietoto Audi Leasing automobili, nebūs nekādu neparedzētu izmaksu.

4.Kāda apdrošināšana ir nepieciešama manam lietotajam Audi automobilim?

Jūsu Audi automobilim jābūt apdrošinātam visu līzinga periodu par vērtību, kas atspoguļo automobiļa tirgus vērtību.

5.Vai līzingā iegādātu automobili drīkst atgriezt pirms termiņa?

Jūs vienmēr varat sazināties ar savu Audi pārstāvi, lai apspriestu sava automobiļa cenu noteiktā brīdī un izlemtu, vai ir pienācis laiks atvadīties no sava Audi, vai turpināt to kādu brīdi vēl izmantot.

*
"Audi Līzings" piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA "Citadele Leasing".