Jaunumi > Aktualitātes > Sākumlapa

Aktualitātes

  • Jaunumi

    16_jul_2018.jpg

Jaunumi

16_jul_2018.jpg

Jaunumi

Audi e-tron 50 quattro.jpg

Audi piedāvās jaunu elektriskā SUV versiju – Audi e-tron 50 quattro (2019-08-01)

Audi nākamgad klientiem piedāvās jaunu elektriskā SUV versiju – Audi e-tron 50 quattro. Automobiļa divi elektrodzinēji nodrošina 230 kW jaudu un attīsta 540 Nm griezes momentu, bet akumulators, kura enerģijas ietilpība sasniedz 71 kWh, WLTP ciklā nodrošina vairāk nekā 300 kilometru lielu nobraukumu. Vācijā šī SUV sākuma cena būs mazāka par 70 000 eiro. Cena Latvijā tiks izziņota šī gada rudenī.
Lasīt vairāk
Q3SB_2000x1333.jpg

Jaudīga elegance – Audi iepazīstina ar Q3 Sportback
(2019-07-24)

Audi savam modeļu klāstam pievieno kompaktu SUV kupeju – Audi Q3 Sportback. Jaunais modelis apvieno spēcīgu izskatu un daudzpusīgas ikdienas SUV ērtības ar sportisku eleganci un dinamisku vadību. Q3 Sportback ir pirmais Audi zīmola kompaktais krosovers.
Lasīt vairāk
etron_2000x1333.jpg

Audi e-tron ar virtuālajiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem (2019-07-04)

Tagad arī Latvijā sastopams Audi e-tron, kas aprīkots ar virtuālajiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem. Virtuālie spoguļi ne tikai nodrošina jaunu tehnoloģiju pieredzi, bet arī sniedz vairākus praktiskus ieguvumus komforta un drošības ziņā.
Lasīt vairāk
Q7PI_2000x1333.jpg

Audi iepazīstina ar atjaunoto Audi Q7 (2019-06-26)

Audi Q7 atjauninājums piedzīvojis ievērojamas vizuālas un tehniskas pārmaiņas. Lielajam SUV tagad ir jaunais Q modeļu saimes dizains, pirmšķirīga dinamika un augsts komforts, kā arī vēl plašāks salons. Tāpat arī HD Matrix LED priekšējās gaismas ar lāzergaismu, daļējā hibrīda tehnoloģija un digitālās vadības koncepts ir tikai daži no veiktajiem uzlabojumiem.
Lasīt vairāk
SQ8_2000x133.jpg

Audi iepazīstina ar sportisko Audi SQ8 (2019-06-22)

Audi prezentējis sportisko Q saimes modeli – Audi SQ8 TDI. Pateicoties astoņu cilindru dīzeļdzinējam ar biturbo piedziņu, lielā SUV kupeja piedāvā pirmšķirīgu veiktspēju apvienojumā ar augsta līmeņa efektivitāti. Piedziņas un balstiekārtas tehnoloģijas, kas ietver sporta diferenciāli un visu riteņu stūrēšanu, nodrošina dinamisku vadību.
Lasīt vairāk
a6a_2000x1333.jpg

Modeļa divdesmitgadē Audi iepazīstina ar jauno A6 allroad quattro (2019-06-05)

Divdesmit gadus pēc modeļa debijas, Audi iepazīstina ar ceturtās paaudzes Audi A6 allroad quattro. Ar visu riteņu piedziņu, adaptīvo pneimatisko balstiekārtu un paaugstinātu klīrensu jau standarta aprīkojumā Audi A6 allroad quattro vienlīdz labi pierāda sevi gan ceļa, gan bezceļa apstākļos. Jaudīgais V6 TDI dzinējs piedāvā pietiekamu vilces spēku, lai spētu vilkt līdz pat 2,5 tonnām smagu kravu. Pateicoties tā atšķirīgajam izskatam un vēl plašākam pielāgojamo aprīkojumu klāstam, nekā modeļa priekšgājējam, A6 allroad quattro uzrunā tos, kuri novērtē jaudīga dizaina, unikālas daudzpusības un augsta komforta apvienojumu.
Lasīt vairāk
Audi_A4.jpg

Ievērojami modernizēts Audi A4 – tagad vēl sportiskāks
(2019-05-15)

Četrus gadus pēc modeļa ienākšanas tirgū, Audi iepazīstina ar sava pārdotākā modeļa Audi A4 atjauninājumu. Tā virsbūvē spilgti redzama zīmola jaunā dizaina valoda, savukārt lielais MMI skārienjūtīgais ekrāns piedāvā tādu pašu darbības pieredzi kā mūsdienīgā viedtālrunī. Vairāki dzinēji tagad tiek piedāvāti ar daļējā hibrīda tehnoloģiju (MHEV), kas ievērojami uzlabo efektivitāti un komfortu. Tas pats attiecināms arī uz Audi S4 TDI, kam pirmo reizi zem dzinēja pārsega darbojas V6 TDI, 48 voltu elektrosistēma un ar elektrību darbināms kompresors (EPC), kas straujam paātrinājumam piešķir vēl lielāku dinamiku. Šis jaudas, griezes momenta un efektivitātes apvienojums automobili padara unikālu savā segmentā.
Lasīt vairāk
aime_list.jpg

Šanhajas autoizstādē Audi prezentē konceptauto Audi AI:ME (2019-04-15)

Šanhajas autoizstādē, kas norisināsies no 16. līdz 25. aprīlim, Audi iepazīstinās ar nākotnes konceptautomobili Audi AI:ME. Izstādes auto ir aprīkots ar plašu, modernu salonu un 4. līmeņa autonomās braukšanas sistēmu. Tā ļaus pasažieriem brīvi izvēlēties, kā pavadīt sava brauciena laiku. Audi AI:ME piedāvā plašu augstāko tehnoloģiju klāstu saziņai, izklaidei, kā arī vienkārši atpūtai.
Lasīt vairāk
S7_list.jpg

Sportiski un iespaidīgi: jaunie Audi S6 un S7 (2019-04-11)

Sportiskums apvienojumā ar efektivitāti – jaunie Audi S6 un S7 modeļi ienāk Eiropas tirgū ar jaudīgiem V6 TDI dzinējiem, piedāvājot automobiļus ar nevainojamu veiktspēju arī gariem pārbraucieniem. Pirmo reizi Audi ir apvienojis elektrisko kompresoru ar 48 V elektrības sistēmu. S sērijas sporta balstiekārta ar amortizācijas vadību, dinamisku pilnpiedziņu un keramisko bremžu sistēmu nodrošina visus aizraujošas un drošas braukšanas priekšnosacījumus.
Lasīt vairāk
Audi e-tron_2_news.jpg

Audi e-tron ienāk augošajā Latvijas elektroautomobiļu tirgū (2019-04-02)

Šodien, 2. aprīlī, pirmo reizi Latvijā prezentēja pilnībā elektrisko Audi e-tron, kas sevī apvieno sportisku garu ar ikdienas praktiskumu. Prezentācijas laikā auto nozares eksperti, mediju pārstāvji, kā arī citi aicinātie viesi piedalījās īpašā e-mobilitātes forumā, kurā diskutēja par elektrisko automobiļu tirgus galvenajiem izaicinājumiem un nākotnes perspektīvām Latvijā salīdzinājumā ar citu Eiropas valstu pieredzi. Pasākuma dalībnieki bija pirmie, kas testa braucienos varēja izbaudīt Audi e-tron.
Lasīt vairāk
Q4_2000x1333.jpg

Ženēvas autoizstādē prezentēts Audi Q4 e-tron konceptauto (2019-03-05)

Šī gada Ženēvas starptautiskajā autoizstādē Audi prezentē Audi Q4 e-tron konceptauto. Pilnībā elektriskās piedziņas SUV konceptauto piedāvā augstākās klases ērtības apvienojumā ar nenoliedzamu e-tron būtību. Audi Q4 e-tron konceptauto būs jau piektais sērijveidā ražotais elektromobilis, un tā ražošanas versijas pirmizrāde plānota 2020. gada nogalē.
Lasīt vairāk
a1_2000x1333.jpg

Jaunais Audi A1 Sportback – šonedēļ pirmo reizi apskatāms Latvijā (2019-02-28)

Dinamiskais un jaunais Audi A1 Sportback pirmo reizi Latvijā būs apskatāms jau šo sestdien, 2. martā, pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Baltijā lielākās šampaniešu degustācijas – Audi Burbuļu parādes – laikā. Košo, vīrišķīgi sportisko automobili klātienē būs iespēja apskatīt un iepazīt ikvienam – gan pasākuma apmeklētājiem, gan interesentiem.
Lasīt vairāk
Hybrids_2000x1333.jpg

Audi Ženēvas autoizstādē iepazīstinās ar efektīvajiem plug-in hibrīdmodeļiem: Q5, A6, A7 un A8 (2019-02-26)

Ženēvas autoizstādē Audi iepazīstinās ar Q5, A6, A7 Sportback un A8 modeļu hibrīda versijām, kuru elektromotora iespējamais nobraukums pārsniedz 40 kilometrus WLTP testa ciklā. Audi arvien mērķtiecīgi turpina īstenot savu elektrifikācijas stratēģiju ar visaptverošu un drosmīgu plug-in hibrīda pieteikumu. Darbība tikai elektriskajā režīmā ne tikai pilnībā novērš emisijas, bet arī nodrošina efektīvu un sportisku braukšanu. Jaunos plug-in hibrīdmodeļus būs iespējams pasūtīt jau šogad.
Lasīt vairāk
teaser_2000x1333.jpg

Audi e-tron iekaro leģendārās Streifas slēpošanas trases stāvāko nogāzi (2019-02-19)

Janvāra beigās Audi pilnībā elektriskais SUV devās iekarot pasaules labāko slēpotāju iecienīto slēpošanas trasi Austrijā. Īpaši aprīkotais Audi e tron, pasaules rallijkrosa čempiona Matiasa Ekstrēma (Mattias Ekström) vadīts, uzbrauca pa leģendārās Streifas trases Peļu lamatām (Mausefalle). Šī kalna nogāze ar 85 procentu slīpumu ir stāvākā slēpošanas kalna daļa.
Lasīt vairāk
etron_presales_2000x1333.jpg

Sākas Audi e-tron iepriekšpārdošana Latvijā (2019-02-08)

Latvijā sākusies pilnībā elektriskā un sportiskā apvidus automobiļa Audi e-tron iepriekšpārdošana. Audi e-tron paredzēts gan sportiskam dzīvesveidam, gan aktīvai un ģimeniskai atpūtai – jaunā quattro paaudze ar elektrisko pilnpiedziņu nodrošina drošu braukšanu jebkuros ceļa apstākļos. Audi e-tron modeļa sākumcena ir 82 650 eiro un to iespējams pasūtīt Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Auto salonos jaunais Audi e-tron nonāks pavasarī.
Lasīt vairāk
Audi_Q3 (1).jpg

Jaunais Audi Q3 pieejams Latvijā (2019-01-14)

No janvāra arī Latvijā ir pieejams jaunais apvidus automobilis Audi Q3. Salīdzinot ar savu priekšgājēju, jaunais Audi Q3 ir ievērojami sportiskāks, pievilcīgāks un ietilpīgāks. Modelis papildināts arī ar lielu MMI skārienjūtīgu ekrānu un vairākām jaunām palīgsistēmām, kas vadītājam nodrošinās vēl lielāku komfortu gan, pārvietojoties pilsētā, gan garākos braucienos. Jaunais Audi Q3 jau ir apskatāms Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta un tā sākumcena ir 32 900 eiro
Lasīt vairāk
A1814546_medium.jpg

Prezentēts Audi e-tron GT konceptauto (2018-11-29)

Kino galvaspilsētas Losandželosas auto izstādē pirmo reizi prezentēts Audi e-tron GT modeļa konceptauto. Sekojot pa pēdām Audi e-tron SUV un Audi e-tron Sportback modeļiem, kurus tirgū plānots laist nākamgad, Audi piedāvā jau nākamo elektriskās piedziņas modeli. Žilbinoša virsbūve un sportisks spēks – četru durvju kupeju ar elektrisko piedziņu tirdzniecībā plānots laist aptuveni pēc diviem gadiem.
Lasīt vairāk
A1812843_medium.jpg

Ievērojami modernizēts ātrākais un iekārojamākais Audi modelis: Audi R8 (2018-10-24)

Pēc Audi R8 LMS GT3 prezentācijas Parīzes autoizstādē atjaunināts arī sērijveida modelis. Tagad papildus sportiskākam dizainam, Audi R8 Coupé un Spyder ir aprīkots un nodrošināts ar vēl jaudīgāku dzinēju, izteiktāku precizitāti un pārsteidzoši ērtu vadāmību kā sacīkšu trasēs, tā arī braukšanai ikdienā.
Lasīt vairāk
Audi_e-tron_1.jpg

Pasaules pirmizrādi piedzīvo Audi e-tron sērijveida modelis (2018-09-20)

Audi e-tron ir pirmais pilnībā ar elektrodzinēju darbināmais ražotāja modelis, kas nonācis sērijveida ražošanā. Sanfrancisko, ASV Audi samita laikā Audi e-tron nonāca nedalītas skatītāju uzmanības centrā un skatuves starmešu gaismā pirmo reizi bez kamuflāžas uzlīmēm.
Lasīt vairāk
PB_e-tron (2).jpg

Audi PB18 e-tron piedzīvojis pasaules pirmizrādi (2018-08-29)

Audi pirmo reizi prezentē dizaina un tehnikas koncepta automašīnu – pilnībā elektriskais Audi PB18 e-tron sniedz vīziju par augstas veiktspējas sporta automobili nākotnē.
Lasīt vairāk
A189287_medium.jpg

Audi e-tron prototips pārsteidz rekuperācijas pārbaudē (2018-08-09)

Audi e-tron prototips apvieno milzīgu jaudu un augstu efektivitāti, to pierāda sistēmas jauda. Apvidus automobilis ar 300 kW un elektrisko piedziņu paātrinās līdz 100 km/h mazāk nekā sešās sekundēs. WLTP testa ciklā e-tron veica 400 kilometru garu distanci ar vienu pilnībā uzlādētu akumulatoru.
Lasīt vairāk
_DSC6421.jpg

Audi Q8 pirmizrāde Latvijā (2018-08-09)

2. augustā tika prezentēts jaunais Audi SUV klases pārstāvis – daudzpusīgais Audi Q8. Ne tikai apskatot, bet arī testējot modeļa labākās īpašības – plašo salonu, quattro pilnpiedziņu, mākslas darba cienīgas vadības un piekares sistēmas tehnoloģijas, kā arī viedās palīgsistēmas, pirmizrādes laikā bija iespējams doties testa izbraucienos ar 6 jaunajiem Audi Q8 modeļiem.
Lasīt vairāk