Jaunumi > Aktualitātes > Sākumlapa

Aktualitātes

  • Jaunumi

    news_883x496.jpg

Jaunumi

news_883x496.jpg

Jaunumi

Audi_Q8_1.jpg

Audi prezentē modernizētu Q modeļu flagmani Audi Q8
(2023-09-05)

Audi prezentējis atjaunoto iekšdedzes dzinēja Q modeļu saimes flagmani ¬Audi Q8 ¬– ar vēl izteiksmīgāku dizainu un uzlabotām tehnoloģijām. Pirmo reizi Audi Q8 ir aprīkots ar HD Matrix LED priekšējiem lukturiem, tostarp lāzeru tālajām gaismām. Šiem lukturiem ir digitālās dienas gaitas gaismas un vairāki gaismas paraksti. Paplašināto apgaismojuma sistēmu piedāvājumu papildina digitālie OLED aizmugurējie lukturi ar četriem izvēles aizmugurējo gaismu dizainiem.
Lasīt vairāk
stage2.png

Audi Q6 e-tron ievieš zīmola jauno dizaina filozofiju sērijveida ražošanā
(2023-09-03)

Jaunās Audi Q6 e-tron modeļu sērijas salons tagad ir vēl vairāk pielāgots vadītāja vajadzībām. Piemēram, augsti kontrastējošais trīsdimensiju dizains apzināti rada telpisku arhitektūru, vienlaikus automobiļa vadītājam un pasažieriem nodrošinot nevainojami pielāgotu estētiku un ergonomiku. Audi Q6 e-tron ir pirmā modeļu sērija, kas veidota uz nesen izstrādātās PPE (Premium Platform Electric) platformas un jaunās E3 elektronikas arhitektūras.
Lasīt vairāk
Audi-Q6-e-tron-prototips_Stage2.png

Audi Q6 e-tron otrās paaudzes digitālā OLED tehnoloģija piedāvā jaunu izpratni par apgaismojumu
(2023-07-28)

Ar otrās paaudzes digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem Audi Q6 e-tron paceļ auto lukturu dizainu, funkciju klāstu un ceļu satiksmes drošību jaunā līmenī. Audi pakāpeniski attīsta šo auto lukturu tehnoloģiju no ceļa apgaismojuma sistēmas par viedajiem displejiem, kas spēj sazināties ar citiem satiksmes dalībniekiem, attēlojot informāciju uz ceļa virsmas vai lukturos. Līdz ar jauno Audi Q6 e-tron savu pasaules debiju piedzīvo arī aktīvais digitālā apgaismojuma paraksts.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Audi testē sērijveida ražošanas Q6 e-tron prototipu tālajos ziemeļos
(2023-03-20)

Audi Q6 e-tron prototips, kas ir tuvu sērijveida ražošanas versijai, ir vien sākums lielākajai jaunu modeļu ofensīvai četru riņķu zīmola vēsturē. Audi līdz 2025. gadam tirgū laidīs vairāk nekā 20 jaunus modeļus, no kuriem vairāk nekā desmit būs elektroautomobiļi.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

“Audi Approved :plus” ievieš jaunu standartu drošai mazlietotu auto iegādei Latvijā ar izvēli līdz pat 1000 Audi automašīnām
(2023-03-09)

Audi importētājs Latvijā un Lietuvā Moller Baltic Import ir izveidojis unikālu platformu, kurā tiek piedāvāts plašs mazlietotu Audi automobiļu klāsts no Audi rūpnīcu demonstrācijas automašīnu parka.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Ar vienu uzlādi līdz 600 km – jaunie Audi Q8 e-tron un Q8 Sportback e-tron modeļi jau Latvijā
(2023-03-01)

Vācijas premium automobiļu ražotājs Audi turpina paplašināt savu pilnībā elektrisko e-tron automobiļu saimi, un augstākās klases elektriskie SUV un krosoveri Audi Q8 e-tron un Audi Q8 Sportback e-tron jau ir pieejami Latvijā. Iepazīt jaunos premium klases SUV ir iespējams Audi centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Audi Q8 e-tron sākuma cena ir 76 900 eiro, bet Audi Q8 e-tron Sportback ir pieejams no 79 500 eiro.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

2022. gads: Volkswagen un Audi importētāja Møller Baltic Import izaicinājumu un izaugsmes gads
(2023-02-01)

Neskatoties uz nepārtrauktajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras jaunu auto ražošanā, Møller Baltic Import, Audi automobiļu importētājs un vairumtirgotājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automobiļu importētājs visās Baltijas valstīs, 2022. gadā ir uzrādījis stabilu izaugsmi. Viena no būtiskākajām iezīmēm bija elektroauto (BEV) augošā popularitāte, kas ļāva nostiprināt Audi un Volkswagen pozīcijas strauji augošajā bezizmešu spēkratu tirgū.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Jauna nākotnes mobilitātes vīzija – Audi activesphere konceptautomobilis
(2023-01-27)

Būdams sphere konceptautomobiļu sērijas ceturtais modelis, Audi activesphere iezīmē to kulmināciju. Apvienojot pretējus elementus ideālā sintēzē, Audi activesphere pierāda sevi kā daudzpusīgu automobili, kas uzdrošinās pārsniegt robežas.
Lasīt vairāk
stage2-Dakar-Rally-Team.jpg

Audi mērķis Dakāras rallijā – pjedestāls
(2023-01-11)

Padarīt autosportu energoefektīvāku un pārspēt pārējos – tieši tik ambiciozu uzdevumu Audi komanda ir sev izvirzījuši otrajā Dakāras iekarošanas mēģinājumā ar RS Q e-tron. Pēc daudzsološās debijas Dakāras rallijā pagājušā gada janvārī komandas Audi Sport vadītājs Rolfs Mihls ir uzstādījis skaidru mērķi 2023. gadam – kopvērtējumā nokļūt uz pjedestāla.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Vēl vairāk jaudas: Audi RS 6 Avant performance un RS 7 Sportback performance
(2022-12-01)

Jaudīgāki un ātrāki par visiem līdzšinējiem RS 6 un RS 7: jaunie Audi RS 6 Avant performance un RS 7 Sportback performance piedāvā virkni uzlabojumu, kas padara modeļus vizuāli dinamiskākus, bet braukšanu – vēl aizraujošāku. Spēcīgais 4,0 litru V8 biturbo TFSI dzinējs tagad attīsta 463 kW (630 ZS) jaudu un 850 Nm maksimālo griezes momentu.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Jaunais Audi Q8 e-tron: augstāka efektivitāte, tālāk ar vienu uzlādi un pilnveidots dizains
(2022-11-09)

Audi e-tron pirmizrāde 2018. gadā aizsāka četru riņķu zīmola elektrisko nākotni. Kopš tā laika modelis ir kļuvis par elektriskā luksusa SUV segmenta etalonu.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Audi RS Q e-tron E2: vieglāks, aerodinamiskāks un vēl efektīvāks
(2022-09-05)

Šī gada martā Audi RS Q e-tron izcīnīja pirmo uzvaru tuksneša rallijā, kas norisinājās Abū Dabī. Jaunā inovatīvā automašīnas uzlabotā versija ir gatava sasniegt jaunus rekordus gan Marokas rallijā, gan nākamā gada Dakāras rallijā.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

20 gadi, četras paaudzes – ikoniskais Audi RS 6
(2022-07-28)

Ir kāds automobilis, kas vairāk nekā jebkurš cits braucamais 20 gadu garumā ir spējis aizraut uzņēmumu Audi Sport GmbH un fanus visā pasaulē: jau ceturto paaudzi Audi RS 6 rāda priekšzīmi augstas veiktspējas universāļiem, demonstrējot iespaidīgu veiktspēju un lielisku lietojamību ikdienā.
Lasīt vairāk
Stage.jpg

Autonomā braukšana: mīti un patiesība
(2022-06-16)

Vai pašbraucošie automobiļi drīz kļūs par realitāti uz mūsu autoceļiem? Kā jāmaina cilvēku attieksme, lai nodrošinātu, ka autonomā braukšana kļūst par drošu ikdienu?
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Volkswagen un Audi 2022. gada pirmie četri mēneši: lai arī izaicinājumi nemazinās, industrija uzsākusi mērenu atveseļošanos
(2022-05-16)

Volkswagen pasažieru un komerctransporta Baltijas valstīs un Audi automašīnu Latvijā un Lietuvā importētājs Moller Baltic Import 2022. gada pirmajos četros mēnešos ir audzējis pārdošanas rādītājus.
Lasīt vairāk
mobile.jpg

Latvijas pirmizrādi piedzīvo jaunais Audi A8
(2022-04-28)

Jaunais Audi A8, kas ar inovatīvām tehnoloģijām un īpaši izteiksmīgu dizainu braukšanu padara jo īpaši komfortablu, tagad pieejams arī Latvijā.
Lasīt vairāk
Audi Urbansphere_2-stage.jpg

Audi urbansphere konceptauto – kosmisks ceļojums pilsētvidē
(2022-04-19)

Audi prezentējis trešo no saviem sphere konceptauto – urbansphere, kas sistemātiski veidots no interjera uz eksterjeru.
Lasīt vairāk
stage2.jpg

Audi e-tron GT saņem balvu 2022. gada Pasaules gada auto konkursā
(2022-04-14)

Audi e-tron GT quattro ieguvis vairākus apbalvojumus Pasaules gada auto (World Car Award) konkursā, kas šogad Ņujorkā norisinājies jau astoņpadsmito reizi.
Lasīt vairāk
A6_Avant_etron_4.jpg

Audi prezentē luksusa klases Audi A6 Avant e-tron konceptu
(2022-03-17)

2022. gada ikgadējā Audi AG preses konferencē Audi prezentē tā nākotnes elektriskā A6 nākamo modeli – luksusa klases Avant konceptauto.
Lasīt vairāk
Audi_HVO_1.jpg

Atjaunojamo dīzeļdegvielu turpmāk var izmantot arī Audi V6 dzinējos
(2022-03-01)

Tāpat kā visa Volkswagen grupa, Audi tiecas pēc vīzijas par oglekļa izmešu ziņā neitrālu mobilitāti un tiecas sasniegt klimatneitralitāti līdz 2050. gadam. Uzsvars tiek likts uz elektroauto,taču Audi palielina arī savu iekšdedzes dzinēju vides ilgtspējību.
Lasīt vairāk
Audi_S8 (2).jpg

Uzlabots dizains un inovatīvas tehnoloģijas flagmanim – atjaunotais Audi A8
(2021-11-05)

Ar inovatīvām tehnoloģijām un uzlabotu dizainu Audi nodrošina A8 sportisku eleganci un vēl jūtamāku klātbūtnes efektu. Jaunāko tehnoloģiju priekšējie un aizmugurējie lukturi iedvesmo ar inovatīvām funkcijām. Tādējādi zīmola flagmanis rada mūsdienīgu un uz lietotājiem orientētu pieredzi – neatkarīgi no tā, vai esat pasažieris vai autovadītājs. Kā Audi V8 pēctecis A8 bijis zīmola vadošais modelis Audi luksusa sedanu segmenta portfelī kopš 1994. gada.
Lasīt vairāk
Audi_grandsphare_01.jpg

Audi prezentē otro no trim konceptauto – Audi grandsphere
(2021-08-03)

Privātā lidmašīna ceļiem – starptautiskajā autoizstādē IAA 2021, kas šogad norisinās Minhenē, Audi prezentē Audi grandsphere koncepta automobili.
Lasīt vairāk
Audi Q4 e-tron_16.jpg

Latvijas pirmizrādi piedzīvo jaunākais Audi elektroauto – Q4 e-tron
(2021-07-12)

Šodien, 12. augustā, savu pirmizrādi Latvijā piedzīvoja pilnībā elektriskais kompaktklases SUV Audi Q4 e-tron. Q4 e-tron, kam ir nozīmīga loma Audi zīmola elektrifikācijas stratēģijā, iepriekšpārdošana Latvijā sākās šī gada maijā un drīzumā pirmie jaunā auto īpašnieki tiks pie saviem premium klases elektroauto.
Lasīt vairāk
Audi_skysphere_09.jpg

Audi skysphere konceptauto – elektrisks nākotnes rodsters
(2021-07-11)

Audi prezentējis pirmo jaunās konceptautomobiļu saimes locekli – elpu aizraujošu rodsteru. Audi skysphere concept ir nosaukums, kas dots elektriskajam divdurvju kabrioletam, kura virsbūves līnijas ieskicē Audi rītdienas dizainu.
Lasīt vairāk
Audi e-tron GT_7.jpg

Audi e-tron GT piedzīvo pirmizrādi Latvijā
(2021-07-29)

Šodien, 28. jūlijā, Progresa svinību ietvaros Audi Latvijā prezentēja e-tron GT, kas pārliecinoši demonstrē zīmola jaunās progresa ēras un “Future is an Attitude” (Nākotne ir attieksme) pārliecības sākšanos.
Lasīt vairāk
04_Audi_RS_3.jpg

Jaunais Audi RS 3 – nepārspējams sportiskums ikdienas braukšanai
(2021-07-19)

Ar spēju ieskrieties no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs un sasniegt līdz pat 290 km/h maksimālo ātrumu, RS griezes momenta sadali, semi slick sporta riepām un īpašiem RS braukšanas režīmiem jaunais Audi RS 3 piedāvā augstākā līmeņa braukšanas dinamiku un labākos rādītājus savā segmentā.
Lasīt vairāk
Audi Q4 e-tron_1.jpeg

Audi uzsāk elektriskā Audi Q4 e-tron pārdošanu Latvijā
(2021-05-12)

Šodien, 12. maijā, Latvijā ir sākusies pilnībā elektriskā kompaktklases SUV Audi Q4 e-tron pārdošana, kas tikai pirms nepilna mēneša piedzīvoja savu pasaules pirmizrādi. Auto, kas jau ir guvis plašu pasaules mēroga interesi, tagad ir pieejams arī klientiem Latvijā ar sākuma cenu 44 700 EUR.
Lasīt vairāk
01_A211730_medium.jpg

Elektriski, efektīvi un emocionāli pievilcīgi: prezentē Audi Q4 e-tron un Q4 Sportback e-tron
(2021-04-14)

Šodien, 14. aprīlī, Audi Progresa svinību dienā zīmols prezentēja savus pirmos kompaktā izmēra SUV modeļus – Audi Q4 e-tron un Q4 e-tron Sportback – , kas ir nozīmīgs solis zīmola elektroauto klāsta papildināšanā. Pasaules pirmizrādi piedzīvojušie automobiļi ir daudzpusīgi modeļi ikdienas braukšanai, kas pārceļ konceptauto progresīvo dizainu jaunā līmenī.
Lasīt vairāk
01_Q5_TFSIe_1.jpg

Audi Latvijā piedāvā plašu plug-in hibrīda modeļu klāstu
(2021-03-21)

Mērķtiecīgi attīstot modeļu piedāvājumu ar elektrisku piedziņu, Audi šobrīd gandrīz visus tā iekšdedzes dzinēja modeļus piedāvā arī plug-in hibrīda (PHEV) versijā. Modeļi, kas tiek darbināti gan ar benzīna dzinēju, gan elektromotoru, piedāvā pārliecinošu braukšanas pieredzi, vienkāršu uzlādes pārvaldību un lielisku lietojamību ikdienā. Jaunie Audi A3, A6, A7, A8 un Q3, Q5, Q7 un Q8 tagad arī Latvijā pieejami PHEV versijā un tos apzīmē ar norādi TFSI e pie modeļa nosaukuma.
Lasīt vairāk
05_Q4_e-tron.jpg

Jauna e-mobilitātes dimensija: Audi Q4 e-tron nosaka jaunu interjera un vadības standartu
(2021-02-20)

Jaunajā Audi Q4 e-tron gan autovadītājam, gan pasažieriem sniegta iespēja izbaudīt pilnīgi jaunas dimensijas un pieredzi. Elektriskā kompaktā SUV salons krietni pārsniedz pašreizējās automobiļa klases robežas un piedāvā plašumu, kas salīdzināms ar lielizmēra automobiļiem.
Lasīt vairāk
_0RK6215.jpg

quattro četrdesmitgadē Audi sasniedz lielāko pilnpiedziņas modeļu īpatsvaru
(2021-01-27)

Audi ikoniskās quattro pilnpiedziņas četrdesmitgade tika nosvinēta 2020. gadā. Šo četru desmitgažu laikā tā piedzīvojusi gan ievērojamu attīstību, gan transformāciju jaunos līmeņos, tajā skaitā spēju pielāgoties un nodrošināt stabilu jaudu arī elektroauto, kas vēl pirms 40 gadiem šķita vien tāls sapnis.
Lasīt vairāk
Audi e-tron GT_5.jpg

Audi uzsāk CO2 neitrālu e-tron GT sērijveida ražošanu
(2020-12-09)

Böllinger Höfe ražotni Vācijā raksturo degsme, precizitāte, inovācijas un ilgtspēja, un tagad tajā uzsākta arī pilnībā elektriskā Audi e-tron GT sērijveida ražošana, kamēr modeļa pasaules pirmizrāde ir gaidāma vien nākamā gada sākumā
Lasīt vairāk
Audi_Q5_1.jpg

Latvijas pirmizrādi piedzīvo Audi pieprasītākais modelis – atjaunotais Audi Q5
(2020-11-24)

Šodien, 24. novembrī, Audi Latvijas klientus virtuāli iepazīstina ar vienu no Latvijas un citu Eiropas valstu tirgū pieprasītākajiem SUV premium modeļiem vidēja izmēra segmentā – modernizēto Audi Q5.
Lasīt vairāk
20201112_Audi_SQ5_1.jpg

Audi prezentē jaunās paaudzes SQ5 TDI
(2020-11-12)

Vēl izteiksmīgāks, sportiskāks un ekonomiskāks – uzlabotais Audi SQ5 TDI tagad izskatās vēl iespaidīgāk. Tā V6 trīs litru dīzeļdzinējs nodrošina pārliecinošu 341 ZS jaudu.
Lasīt vairāk
Audi_Q5SB_1.jpg

Sportisks, praktisks un elegants: Audi prezentē Q5 Sportback
(2020-09-26)

Audi prezentē trešo kompakto apvidus automobili (CUV) Audi Q5 Sportback, kas seko pēc e-tron Sportback un Q3 Sportback.
Lasīt vairāk
20200915_Audi_RS_3.jpg

Jaunākie Audi RS modeļi izaicina sacīkšu trasi Lietuvā
(2020-09-16)

Vakar, 15. septembrī, vadošo Latvijas un Lietuvas auto žurnālistu rīcībā tika nodoti Audi RS 4, RS 5, RS 6, R8, kā arī jaunākais RS saimes pārstāvis, kas sasniedzis Baltiju – RS Q8.
Lasīt vairāk
Audi_eCS_3.jpg

Elektriska mobilitāte bez robežām – Audi Latvijā ieviesis jaunu uzlādes servisu
(2020-09-10)

Pieaugot pieprasījumam pēc elektroauto un efektīvas auto uzlādes iespējām, Audi arī Latvijā ieviesis e-tron Charging Service pakalpojumu, kas ļauj ar vienu uzlādes karti veikt uzlādi teju 170 000 uzlādes stacijās 24 Eiropas valstīs.
Lasīt vairāk
20200901_Audi_Q2_New_2.jpg

Audi piedāvā Q2 uzlabotā veidolā
(2020-09-01)

Pirms četriem gadiem Audi ar pirmās paaudzes Q2 uzstādīja jaunu latiņu pilsētas krosoveru kategorijā, gūstot milzu panākumus.
Lasīt vairāk
02_Audi_S3_Limousine.jpg

Vēl dinamiskāk, vēl jaudīgāk, vēl vairāk braukšanas prieka – jaunie Audi S3 Sportback un S3 Limousine
(2020-08-11)

Pirms vairāk nekā 20 gadiem Audi ar pirmo S3 modeli atklāja sportisko premium kompaktizmēra automobiļu tirgus segmentu. Tagad zīmols prezentē jauno paaudzi – S3 Sportback un S3 Limousine.
Lasīt vairāk
Q4 Sportback_e-tron_concept_2.jpg

Audi prezentē Audi Q4 Sportback e-tron konceptauto
(2020-07-07)

Šodien, 7. jūlijā, Audi prezentē Q4 Sportback e-tron konceptauto – kompaktklases elektrisko SUV kupeju.
Lasīt vairāk
01_e-tron_S_e-tron_S_Sportback.jpg

Inovatīvi, dinamiski un pilnībā elektriski: Audi e tron S un Audi e tron S Sportback
(2020-07-01)

Audi turpina uzsākto elektrisko automobiļu ofensīvu, piedāvājot jaunos Audi e tron S un Audi e tron S Sportback.
Lasīt vairāk
20200629_Audi_Q5_3.jpg

Audi atklāj Q5 jauno izskatu: tagad vēl iespaidīgāks
(2020-06-29)

Audi Q5 Eiropā un Latvijā jau gadiem ir viens no pieprasītākajiem SUV premium modeļiem vidēja izmēra segmentā. Modernizētais Q5 apvieno sportisku raksturu ar izcilu ikdienas braukšanu, un tas tiek piedāvāts ar plašām informācijas un izklaides un asistentu sistēmu iespējām.
Lasīt vairāk
Audi_e-tron_Sportback.jpg

Volkswagen un Audi aicina klientus Latvijā uz tiešsaistes autosalonu
(2020-05-14)

Volkswagen un Audi Latvijā prezentē tiešsaistes 360° autosalonu, kas sniegs iespēju iepazīties ar jaunākajiem zīmolu modeļiem, pat neizejot no savām mājām.
Lasīt vairāk
Audi_e-tron_Sportback_1.jpg

Audi e-tron Sportback piedzīvo pirmizrādi Latvijā
(2020-05-07)

Šodien, 7. maijā, pirmo reizi Latvijā Audi prezentē pilnībā elektrisko un dinamisko Audi e-tron Sportback un īpaši šim modelim izstrādātu virtuālo 360 grādu tūri. Sportiskā kupeja pieejama divās dažādās veiktspējas versijās – Audi e-tron Sportback 50 quattro un Audi e-tron Sportback 55 quattro – un tā sākuma cena ir 74 000 eiro.
Lasīt vairāk
VW_Audi_Pratęsta garantija.jpg

Ārkārtējās situācijas laikā Volkswagen un Audi Latvijā pagarina automašīnu garantijas
(2020-05-06)

Volkswagen un Audi Latvijā piedāvā pagarināt automašīnu ražotāja sniegto garantiju tiem klientiem, kuru automašīnu garantija beidzas laika periodā no 2020. gada 1. marta līdz 31. maijam. Šo iniciatīvu Volkswagen un Audi īsteno ar mērķi sniegt atbalstu klientiem, kuri ārkārtējās situācijas laikā nevar apmeklēt servisu un veikt garantijas remontu savām automašīnām.
Lasīt vairāk
Audi A4.jpg

Volkswagen un Audi, atbalstot biedrību “Paliec mājās”, aicina medicīnas darbiniekus pieteikties bezmaksas auto nomai
(2020-04-30)

Medicīnas darbinieku veselība un drošība šajā krīzes laikā ir jo īpaši svarīga. Lai mediķu nokļūšanu uz un no darba padarītu drošāku, kā arī atvieglotu brīvprātīgo darbu, #paliecmājās brīvprātīgo palīdzības kustība sadarbībā ar Volkswagen un Audi automašīnu importētāju Latvijā uzsākusi piedāvāt bezmaksas automašīnu nomu medicīnas darbiniekiem.
Lasīt vairāk
Volkswagen_serviss_1.jpg

Ātri, ērti un droši – trīs ieteikumi, plānojot automašīnas servisa vizīti (2020-04-22)

Šobrīd veselība un drošība ir mūsu prioritāte, tādēļ ikdienas darbu veikšana prasa papildu piesardzību. Ievērojot papildu nosacījumus, mēs dažādos apmēros katrs turpinām savu ikdienu, tostarp pārvietojamies ar automašīnām.
Lasīt vairāk
20200421_Audi_A3_Limousine_1.jpg

Elegance un efektivitāte: Audi iepazīstina ar A3 Limousine
(2020-04-20)

Audi veiksmes stāsta otrā paaudze ir klāt ¬– A3 Limousine. Kompaktais četru durvju sedans ir digitalizēts un pilnībā savienots no informācijas un izklaides sistēmas līdz autovadītāja asistentu sistēmām.
Lasīt vairāk
Audi_quattro_40.jpg

quattro 40: spožākie mirkļi leģendārās Audi pilnpiedziņas vēsturē
(2020-03-05)

Leģendārā Audi pilnpiedziņas sistēma quattro šogad svin 40 gadu kopš tās prezentācijas Audi quattro modelī 1980. gadā. Šo četru desmitgažu laikā quattro izcilību novērtē vairāk nekā 8 miljoni autobraucēju visā pasaulē.
Lasīt vairāk
a3_1000x667.jpg

Audi iepazīstina ar ceturtās paaudzes Audi A3 Sportback
(2020-03-03)

Audi premium kompaktklases segmentu izveidoja 1996. gadā, ieviešot A3 modeli. Tagad tirgū tiek laista šī veiksmīgā modeļa ceturtā paaudze – sportiska, digitalizēta un pilnībā savienota. Zem jaunā A3 Sportback virsbūves progresīvā dizaina slēpjas vairākas no lielizmēra automobiļu segmenta aizgūtas inovācijas, piemēram, informācijas un izklaides sistēma, balstiekārta un autovadītāja asistentu sistēmas.
Lasīt vairāk
e-tron_s_1000x667.jpg

Audi prezentē jaunu piedziņas konceptu e-tron S modeļiem (2020-02-28)

Ženēvas autoizstādē Audi iepazīstinās ar jaudīgo un dinamisko Audi e-tron un Audi e-tron Sportback S modeļu prototipiem. Trīs elektromotori, no kuriem divi izvietoti uz aizmugurējās ass, kopā nodrošina 370 kW jaudu un 973 Nm griezes momentu. Tādējādi šie divi pilnībā elektriskie modeļi līdz 100 km/h spēs paātrināties 4,5 sekundēs. Inteliģentā piedziņas kontrole, jo sevišķi – dinamiskā vadība – automobiļu drošību paceļ jaunā līmenī. Turklāt papildu elektriskajai visu riteņu piedziņai ir arī pilnībā pielāgojama elektriskā griezes momenta sadale aizmugurējai asij.
Lasīt vairāk
a3_pet_1000x667.jpg

Audi jaunā A3 modeļa sēdekļu apdari izgatavo no PET pudelēm (2020-02-25)

Ilgtspēja ir Audi korporatīvās stratēģijas galvenā vērtība, kas attiecināma gan uz tehnoloģijām, gan ražošanu. Līdzīgi kā modes nozare no PET pudelēm izgatavo apģērbus, somas un pat juvelierizstrādājumus, Audi no otrreizējiem izejmateriāliem izgatavo automobiļu sēdekļu apdari. Pirmais Audi modelis, kurā sēdekļi izgatavoti no pārstrādāta materiāla, ir ceturtās paaudzes Audi A3. Līdz pat 89% izmantoto tekstilmateriālu ražoti no pārstrādātām PET pudelēm, kas pārvērstas par dziju, tādējādi nodrošinot gan izskata, gan sajūtu ziņā tādus pašus kvalitātes standartus kā tradicionālā tekstila apdare.
Lasīt vairāk
Audi A3_1000x666.jpg

Audi Ženēvas autoizstādē iepazīstinās ar jauno un dinamisko
Audi A3 (2020-02-07)

Audi Ženēvas autoizstādē pasaulei prezentēs jauno, dinamisko modeli Audi A3 Sportback. Pirms pasaules pirmizrādes šī veiksmīgā modeļa ceturtā paaudze Sanmigelas salā Azoru salu arhipelāgā piedzīvos īpašu pārbaudījumu. Ar kompaktklases sporta automobiļiem tiks veikti testa braucieni, lai izbaudītu augstāko braukšanas dinamikas līmeni arī īpaši sarežģītu ceļu apstākļos.
Lasīt vairāk
03_Audi_quattro_Stig_1000x654.jpg

Leģendārajai Audi quattro pilnpiedziņai jau 40 gadi
(2020-02-05)

Leģendārā Audi quattro pilnpiedziņas sistēma šogad svin četrdesmito gadadienu kopš tās pirmās prezentācijas Ženēvas autošovā tālajā 1980. gadā. Šo 40 gadu laikā vairāk nekā 8 miljoni pircēju visā pasaulē ir izvēlējušies drošību, stabilitāti un veiktspēju, ko sniedz quattro, savukārt, Latvijā veiktās aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā 80% Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju šobrīd labprāt izvēlētos automobili ar četru riteņu piedziņu.
Lasīt vairāk
rs5_1000x667.jpg

Audi iepazīstina ar atjaunoto RS 5 Coupé un RS 5 Sportback
(2019-12-10)

Audi veicis sportisko modeļu RS 5 Coupé un RS 5 Sportback uzlabojumus, iekļaujot jaunas detaļas, kas eksterjera dizainu padarījušas vēl progresīvāku. Par teicamu vadību abos modeļos rūpējas MMI skārienjutīgā pārvaldes sistēma ar lielu centrālo ekrānu, savukārt iespaidīgo automobiļu veiktspēju turpina nodrošināt divu turbīnu V6 dzinējs ar 450 ZS jaudu un 600 Nm griezes momentu.
Lasīt vairāk
rsq8_1000x664.jpg

Audi iepazīstina ar sportiskāko Q modeļu saimes pārstāvi
Audi RS Q8 (2019-11-27)

Jaunais Audi RS Q8 ir Q saimes augstākās klases modelis. Tas apvieno RS modeļa jaudu ar premium kupejas eleganci un praktisku SUV daudzpusību. Jauno Audi RS Q8 Latvijā būs iespējams pasūtīt no šī gada decembra.
Lasīt vairāk
etron-sb-1000x667.jpg

Audi iepazīstina ar jaunāko elektrisko SUV Audi e-tron Sportback (2019-11-20)

Audi turpina uzsākto elektrifikāciju, prezentējot otru modeli no e-tron saimes. Audi e-tron Sportback ir dinamiska SUV kupeja, kas piedāvā līdz pat 300 kW jaudas un nobraukšanas distanci ar vienu akumulatoru uzlādi līdz 446 kilometriem. Automobiļa digitālie matrix LED priekšējie lukturi ir jauns elements, kas tagad pirmo reizi pieejams sērijveida ražošanas modelim. Šo lukturu gaisma tiek sadalīta nelielos pikseļos un to iespējams kontrolēt ar pirmšķirīgu precizitāti. Tādējādi šauros ceļa posmos tiek uzlabota noturēšanās savā braukšanas joslā, norādot automobiļa pozīciju joslā. Audi e-tron Sportback Latvijā būs pieejams 2020. gada pavasarī.
Lasīt vairāk
Audi_Q3_Sportback (1).jpg

Pilnībā jaunais Audi Q3 Sportback jau Latvijā (2019-10-10)

Šī gada jūlijā prezentētais jaunais Audi Q3 Sportback no šodienas, 10. oktobra, ir aplūkojams arī Latvijā – Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. 2.0 TDI ar 150 ZS jaudu sākumcena ir 39 130 eiro, savukārt Q3 Sportback 1.5 TFSI ar 150 ZS jaudu pievienosies vēlāk šogad, un tā aptuvenā sākumcena būs 35 000 eiro. Audi zīmola pirmo kompakto krosoveru jo īpaši novērtēs tie autovadītāji, kuriem ikdienā patīk izbaudīt sportisku un dinamisku braukšanu.
Lasīt vairāk
A1913077_medium.jpg

Kompakti un jaudīgi – jaunie Audi RS Q3 un RS Q3 Sportback (2019-09-26)

Audi Sport piedāvā uzlabotu RS Q3 modeļa versiju un paplašina produktu klāstu, ietverot pilnībā jaunu modeli – Audi RS Q3 Sportback. Šie kompaktā izmēra sporta automobiļi piedāvā pirmšķirīgu veiktspēju, atlētisku dizainu un praktisku ikdienas lietojamību.
Lasīt vairāk
AudiQ7_3.jpg

Uzlabotais Audi Q7 jau ir pieejams Latvijā (2019-09-25)

Viens no Audi pārdotākajiem un klientu iecienītākajiem pilnizmēra modeļiem – Audi Q7 – no šodienas, 25. septembra, uzlabotā un vēl jaudīgākā versijā pieejams arī Latvijā. Pateicoties jaunajam Q modeļu saimes dizainam, Q7 izskats tagad ir vēl izteiksmīgāks. Atjaunotais Q7 piedzīvojis arī ievērojamus tehnoloģiskus uzlabojumus, piedāvājot izcilus braukšanas apstākļus. Modeļa sākumcena ir no 66 990 eiro.
Lasīt vairāk
Audi_AI_TRAIL (3).jpg

Audi Frankfurtē iepazīstina ar Audi AI:TRAIL quattro konceptauto (2019-09-10)

Starptautiskajā Frankfurtes autoizstādē Audi kā ceturto papildinājumu konceptautomobiļu klāstam un kā sauszemes transporta nākotnes vīziju prezentē elektrisku bezceļa konceptautomobili Audi AI:TRAIL quattro. Tas ietver daudzpusīgu konceptu ilgtspējīgai mobilitātei bezceļa apstākļos. Visi četri konceptautomobiļi ¬– Audi Aicon, AI:ME, AI:RACE un AI:TRAIL – būs aplūkojami Audi stendā visu izstādes laiku.
Lasīt vairāk
RS_7_2000x1333.jpg

Vēl lielāka jauda un unikāls dizains – jaunais Audi RS 7 Sportback (2019-09-10)

Jaunais Audi RS 7 Sportback ir šī modeļa otrā paaudze, un tagad tas ir kļuvis vēl unikālāks. Frankfurtes Starptautiskajā autoizstādē (IAA) Audi Sport pirmo reizi prezentē RS 7 Sportback kā piecu sēdvietu automobili, kā arī iepazīstina ar uzlabotu veiktspēju un efektivitāti, ko nodrošina daļējā hibrīda tehnoloģija (MHEV). RS 7 Sportback pie auto dīleriem Vācijā un citur Eiropā nonāks 2019. gada beigās.
Lasīt vairāk
A5_SB_1.jpg

Atjauninātais Audi A5 – tagad vēl pievilcīgāks (2019-09-06)

Audi A5 Sportback, A5 Coupé un A5 Cabriolet modeļiem tagad ir jauns, vēl iespaidīgāks izskats, ko papildina modernais MMI skārienjūtīgais vadības koncepts. Daļējā hibrīda tehnoloģija (MHEV) piedāvā lielāku komfortu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu, savukārt 3.0 TDI dzinējs ar elektriskās piedziņas kompresoru un 48 voltu galveno elektrisko sistēmu atjauninātajos Audi S5 Sportback un S5 Coupé nodrošina spēcīgu jaudu.
Lasīt vairāk
20190904_Audi_A4_LV (2).jpg

Atjauninātais Audi A4 pieejams Latvijā (2019-09-04)

Audi A4 šogad svin 25 gadu jubileju un tas arvien ir starp pārdotākajiem modeļiem pasaulē. Nesen tirgū piedāvātais modeļa atjauninājums ir ne tikai dinamiskāks, bet arī izsmalcinātāks, pateicoties sportiskiem dizaina akcentiem. No 4. septembra jaunais Audi A4 ir apskatāms Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta un tā cena ir sākot no 31 400 eiro.
Lasīt vairāk
Audi_RS_6_2000x1333.jpg

RS modeļu ikonas ceturtā paaudze – jaunais Audi RS 6 Avant (2019-08-21)

Audi jau 25 gadus piedāvā augstas veiktspējas universāļus, taču ar jauno Audi RS 6 Avant Audi Sport uzsāk jaunu nodaļu Avant modeļu vēsturē. Vēl lielāka jauda apvienojumā ar uzlabotu efektivitāti un daļējo hibrīda sistēmu, padara RS 6 Avant par nevainojamu sabiedroto visos ceļa apstākļos.
Lasīt vairāk
Audi e-tron 50 quattro.jpg

Audi piedāvās jaunu elektriskā SUV versiju – Audi e-tron 50 quattro (2019-08-01)

Audi nākamgad klientiem piedāvās jaunu elektriskā SUV versiju – Audi e-tron 50 quattro. Automobiļa divi elektrodzinēji nodrošina 230 kW jaudu un attīsta 540 Nm griezes momentu, bet akumulators, kura enerģijas ietilpība sasniedz 71 kWh, WLTP ciklā nodrošina vairāk nekā 300 kilometru lielu nobraukumu. Vācijā šī SUV sākuma cena būs mazāka par 70 000 eiro. Cena Latvijā tiks izziņota šī gada rudenī.
Lasīt vairāk
Q3SB_2000x1333.jpg

Jaudīga elegance – Audi iepazīstina ar Q3 Sportback
(2019-07-24)

Audi savam modeļu klāstam pievieno kompaktu SUV kupeju – Audi Q3 Sportback. Jaunais modelis apvieno spēcīgu izskatu un daudzpusīgas ikdienas SUV ērtības ar sportisku eleganci un dinamisku vadību. Q3 Sportback ir pirmais Audi zīmola kompaktais krosovers.
Lasīt vairāk
etron_2000x1333.jpg

Audi e-tron ar virtuālajiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem (2019-07-04)

Tagad arī Latvijā sastopams Audi e-tron, kas aprīkots ar virtuālajiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem. Virtuālie spoguļi ne tikai nodrošina jaunu tehnoloģiju pieredzi, bet arī sniedz vairākus praktiskus ieguvumus komforta un drošības ziņā.
Lasīt vairāk
Q7PI_2000x1333.jpg

Audi iepazīstina ar atjaunoto Audi Q7 (2019-06-26)

Audi Q7 atjauninājums piedzīvojis ievērojamas vizuālas un tehniskas pārmaiņas. Lielajam SUV tagad ir jaunais Q modeļu saimes dizains, pirmšķirīga dinamika un augsts komforts, kā arī vēl plašāks salons. Tāpat arī HD Matrix LED priekšējās gaismas ar lāzergaismu, daļējā hibrīda tehnoloģija un digitālās vadības koncepts ir tikai daži no veiktajiem uzlabojumiem.
Lasīt vairāk
SQ8_2000x133.jpg

Audi iepazīstina ar sportisko Audi SQ8 (2019-06-22)

Audi prezentējis sportisko Q saimes modeli – Audi SQ8 TDI. Pateicoties astoņu cilindru dīzeļdzinējam ar biturbo piedziņu, lielā SUV kupeja piedāvā pirmšķirīgu veiktspēju apvienojumā ar augsta līmeņa efektivitāti. Piedziņas un balstiekārtas tehnoloģijas, kas ietver sporta diferenciāli un visu riteņu stūrēšanu, nodrošina dinamisku vadību.
Lasīt vairāk
a6a_2000x1333.jpg

Modeļa divdesmitgadē Audi iepazīstina ar jauno A6 allroad quattro (2019-06-05)

Divdesmit gadus pēc modeļa debijas, Audi iepazīstina ar ceturtās paaudzes Audi A6 allroad quattro. Ar visu riteņu piedziņu, adaptīvo pneimatisko balstiekārtu un paaugstinātu klīrensu jau standarta aprīkojumā Audi A6 allroad quattro vienlīdz labi pierāda sevi gan ceļa, gan bezceļa apstākļos. Jaudīgais V6 TDI dzinējs piedāvā pietiekamu vilces spēku, lai spētu vilkt līdz pat 2,5 tonnām smagu kravu. Pateicoties tā atšķirīgajam izskatam un vēl plašākam pielāgojamo aprīkojumu klāstam, nekā modeļa priekšgājējam, A6 allroad quattro uzrunā tos, kuri novērtē jaudīga dizaina, unikālas daudzpusības un augsta komforta apvienojumu.
Lasīt vairāk
Audi_A4.jpg

Ievērojami modernizēts Audi A4 – tagad vēl sportiskāks
(2019-05-15)

Četrus gadus pēc modeļa ienākšanas tirgū, Audi iepazīstina ar sava pārdotākā modeļa Audi A4 atjauninājumu. Tā virsbūvē spilgti redzama zīmola jaunā dizaina valoda, savukārt lielais MMI skārienjūtīgais ekrāns piedāvā tādu pašu darbības pieredzi kā mūsdienīgā viedtālrunī. Vairāki dzinēji tagad tiek piedāvāti ar daļējā hibrīda tehnoloģiju (MHEV), kas ievērojami uzlabo efektivitāti un komfortu. Tas pats attiecināms arī uz Audi S4 TDI, kam pirmo reizi zem dzinēja pārsega darbojas V6 TDI, 48 voltu elektrosistēma un ar elektrību darbināms kompresors (EPC), kas straujam paātrinājumam piešķir vēl lielāku dinamiku. Šis jaudas, griezes momenta un efektivitātes apvienojums automobili padara unikālu savā segmentā.
Lasīt vairāk
aime_list.jpg

Šanhajas autoizstādē Audi prezentē konceptauto Audi AI:ME (2019-04-15)

Šanhajas autoizstādē, kas norisināsies no 16. līdz 25. aprīlim, Audi iepazīstinās ar nākotnes konceptautomobili Audi AI:ME. Izstādes auto ir aprīkots ar plašu, modernu salonu un 4. līmeņa autonomās braukšanas sistēmu. Tā ļaus pasažieriem brīvi izvēlēties, kā pavadīt sava brauciena laiku. Audi AI:ME piedāvā plašu augstāko tehnoloģiju klāstu saziņai, izklaidei, kā arī vienkārši atpūtai.
Lasīt vairāk
S7_list.jpg

Sportiski un iespaidīgi: jaunie Audi S6 un S7 (2019-04-11)

Sportiskums apvienojumā ar efektivitāti – jaunie Audi S6 un S7 modeļi ienāk Eiropas tirgū ar jaudīgiem V6 TDI dzinējiem, piedāvājot automobiļus ar nevainojamu veiktspēju arī gariem pārbraucieniem. Pirmo reizi Audi ir apvienojis elektrisko kompresoru ar 48 V elektrības sistēmu. S sērijas sporta balstiekārta ar amortizācijas vadību, dinamisku pilnpiedziņu un keramisko bremžu sistēmu nodrošina visus aizraujošas un drošas braukšanas priekšnosacījumus.
Lasīt vairāk
Audi e-tron_2_news.jpg

Audi e-tron ienāk augošajā Latvijas elektroautomobiļu tirgū (2019-04-02)

Šodien, 2. aprīlī, pirmo reizi Latvijā prezentēja pilnībā elektrisko Audi e-tron, kas sevī apvieno sportisku garu ar ikdienas praktiskumu. Prezentācijas laikā auto nozares eksperti, mediju pārstāvji, kā arī citi aicinātie viesi piedalījās īpašā e-mobilitātes forumā, kurā diskutēja par elektrisko automobiļu tirgus galvenajiem izaicinājumiem un nākotnes perspektīvām Latvijā salīdzinājumā ar citu Eiropas valstu pieredzi. Pasākuma dalībnieki bija pirmie, kas testa braucienos varēja izbaudīt Audi e-tron.
Lasīt vairāk
Q4_2000x1333.jpg

Ženēvas autoizstādē prezentēts Audi Q4 e-tron konceptauto (2019-03-05)

Šī gada Ženēvas starptautiskajā autoizstādē Audi prezentē Audi Q4 e-tron konceptauto. Pilnībā elektriskās piedziņas SUV konceptauto piedāvā augstākās klases ērtības apvienojumā ar nenoliedzamu e-tron būtību. Audi Q4 e-tron konceptauto būs jau piektais sērijveidā ražotais elektromobilis, un tā ražošanas versijas pirmizrāde plānota 2020. gada nogalē.
Lasīt vairāk
a1_2000x1333.jpg

Jaunais Audi A1 Sportback – šonedēļ pirmo reizi apskatāms Latvijā (2019-02-28)

Dinamiskais un jaunais Audi A1 Sportback pirmo reizi Latvijā būs apskatāms jau šo sestdien, 2. martā, pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Baltijā lielākās šampaniešu degustācijas – Audi Burbuļu parādes – laikā. Košo, vīrišķīgi sportisko automobili klātienē būs iespēja apskatīt un iepazīt ikvienam – gan pasākuma apmeklētājiem, gan interesentiem.
Lasīt vairāk
Hybrids_2000x1333.jpg

Audi Ženēvas autoizstādē iepazīstinās ar efektīvajiem plug-in hibrīdmodeļiem: Q5, A6, A7 un A8 (2019-02-26)

Ženēvas autoizstādē Audi iepazīstinās ar Q5, A6, A7 Sportback un A8 modeļu hibrīda versijām, kuru elektromotora iespējamais nobraukums pārsniedz 40 kilometrus WLTP testa ciklā. Audi arvien mērķtiecīgi turpina īstenot savu elektrifikācijas stratēģiju ar visaptverošu un drosmīgu plug-in hibrīda pieteikumu. Darbība tikai elektriskajā režīmā ne tikai pilnībā novērš emisijas, bet arī nodrošina efektīvu un sportisku braukšanu. Jaunos plug-in hibrīdmodeļus būs iespējams pasūtīt jau šogad.
Lasīt vairāk
teaser_2000x1333.jpg

Audi e-tron iekaro leģendārās Streifas slēpošanas trases stāvāko nogāzi (2019-02-19)

Janvāra beigās Audi pilnībā elektriskais SUV devās iekarot pasaules labāko slēpotāju iecienīto slēpošanas trasi Austrijā. Īpaši aprīkotais Audi e tron, pasaules rallijkrosa čempiona Matiasa Ekstrēma (Mattias Ekström) vadīts, uzbrauca pa leģendārās Streifas trases Peļu lamatām (Mausefalle). Šī kalna nogāze ar 85 procentu slīpumu ir stāvākā slēpošanas kalna daļa.
Lasīt vairāk
etron_presales_2000x1333.jpg

Sākas Audi e-tron iepriekšpārdošana Latvijā (2019-02-08)

Latvijā sākusies pilnībā elektriskā un sportiskā apvidus automobiļa Audi e-tron iepriekšpārdošana. Audi e-tron paredzēts gan sportiskam dzīvesveidam, gan aktīvai un ģimeniskai atpūtai – jaunā quattro paaudze ar elektrisko pilnpiedziņu nodrošina drošu braukšanu jebkuros ceļa apstākļos. Audi e-tron modeļa sākumcena ir 82 650 eiro un to iespējams pasūtīt Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Auto salonos jaunais Audi e-tron nonāks pavasarī.
Lasīt vairāk
Audi_Q3 (1).jpg

Jaunais Audi Q3 pieejams Latvijā (2019-01-14)

No janvāra arī Latvijā ir pieejams jaunais apvidus automobilis Audi Q3. Salīdzinot ar savu priekšgājēju, jaunais Audi Q3 ir ievērojami sportiskāks, pievilcīgāks un ietilpīgāks. Modelis papildināts arī ar lielu MMI skārienjūtīgu ekrānu un vairākām jaunām palīgsistēmām, kas vadītājam nodrošinās vēl lielāku komfortu gan, pārvietojoties pilsētā, gan garākos braucienos. Jaunais Audi Q3 jau ir apskatāms Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta un tā sākumcena ir 32 900 eiro
Lasīt vairāk
A1814546_medium.jpg

Prezentēts Audi e-tron GT konceptauto (2018-11-29)

Kino galvaspilsētas Losandželosas auto izstādē pirmo reizi prezentēts Audi e-tron GT modeļa konceptauto. Sekojot pa pēdām Audi e-tron SUV un Audi e-tron Sportback modeļiem, kurus tirgū plānots laist nākamgad, Audi piedāvā jau nākamo elektriskās piedziņas modeli. Žilbinoša virsbūve un sportisks spēks – četru durvju kupeju ar elektrisko piedziņu tirdzniecībā plānots laist aptuveni pēc diviem gadiem.
Lasīt vairāk
A1812843_medium.jpg

Ievērojami modernizēts ātrākais un iekārojamākais Audi modelis: Audi R8 (2018-10-24)

Pēc Audi R8 LMS GT3 prezentācijas Parīzes autoizstādē atjaunināts arī sērijveida modelis. Tagad papildus sportiskākam dizainam, Audi R8 Coupé un Spyder ir aprīkots un nodrošināts ar vēl jaudīgāku dzinēju, izteiktāku precizitāti un pārsteidzoši ērtu vadāmību kā sacīkšu trasēs, tā arī braukšanai ikdienā.
Lasīt vairāk
Audi_e-tron_1.jpg

Pasaules pirmizrādi piedzīvo Audi e-tron sērijveida modelis (2018-09-20)

Audi e-tron ir pirmais pilnībā ar elektrodzinēju darbināmais ražotāja modelis, kas nonācis sērijveida ražošanā. Sanfrancisko, ASV Audi samita laikā Audi e-tron nonāca nedalītas skatītāju uzmanības centrā un skatuves starmešu gaismā pirmo reizi bez kamuflāžas uzlīmēm.
Lasīt vairāk
PB_e-tron (2).jpg

Audi PB18 e-tron piedzīvojis pasaules pirmizrādi (2018-08-29)

Audi pirmo reizi prezentē dizaina un tehnikas koncepta automašīnu – pilnībā elektriskais Audi PB18 e-tron sniedz vīziju par augstas veiktspējas sporta automobili nākotnē.
Lasīt vairāk
A189287_medium.jpg

Audi e-tron prototips pārsteidz rekuperācijas pārbaudē (2018-08-09)

Audi e-tron prototips apvieno milzīgu jaudu un augstu efektivitāti, to pierāda sistēmas jauda. Apvidus automobilis ar 300 kW un elektrisko piedziņu paātrinās līdz 100 km/h mazāk nekā sešās sekundēs. WLTP testa ciklā e-tron veica 400 kilometru garu distanci ar vienu pilnībā uzlādētu akumulatoru.
Lasīt vairāk
_DSC6421.jpg

Audi Q8 pirmizrāde Latvijā (2018-08-09)

2. augustā tika prezentēts jaunais Audi SUV klases pārstāvis – daudzpusīgais Audi Q8. Ne tikai apskatot, bet arī testējot modeļa labākās īpašības – plašo salonu, quattro pilnpiedziņu, mākslas darba cienīgas vadības un piekares sistēmas tehnoloģijas, kā arī viedās palīgsistēmas, pirmizrādes laikā bija iespējams doties testa izbraucienos ar 6 jaunajiem Audi Q8 modeļiem.
Lasīt vairāk