RS 3 Sportback > A3 > Sākumlapa
Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 207–205 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 31.0–31.0 mpg

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,8–8,3; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 201–190. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.

Audi RS 3 Sportback Cockpit

Aizraujoša daudzpusība

Ar veiktspēju dzīslās.

Jauda

294

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

3.8

s

Griezes moments

500

Nm

Audi RS 3 Sportback Heck
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,8–8,3; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 201–190. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.
2
Temperatūrā zem 10 °C, lietū un stāvošā ūdenī saķere ievērojami pasliktinās, un ir jāuzliek standarta riepas. BRĪDINĀJUMS! Braukšana ar šīm riepām zemā gaisa temperatūrā, lietū un pa stāvošu ūdeni var izraisīt akvaplanēšanu, kontroles zaudēšanu pār automobili un negadījuma risku! Šīs riepas nedrīkst lietot lietū vai uz mitra ceļa. Ja šādi apstākļi rodas negaidīti, brauciet ārkārtīgi piesardzīgi, lēnām un tikai tik tālu, cik nepieciešams. Negadījuma risks! Šīs riepas nedrīkst lietot, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 10 °C. Turklāt šīs riepas ir jāuzglabā vismaz 5 °C temperatūrā, jo uzglabāšana zemākā temperatūrā negatīvi ietekmē to efektivitāti. Riepas sastāva dēļ protektors nodilst salīdzinoši strauji, būtiski samazinot nobraukumu. Jums ir pienākums informēt citus automobiļa lietotājus par minētajiem ierobežojumiem – arī tad, ja automobili pārdodat vai citādi nododat citam lietotājam. Ir īpaši svarīgi nodot citiem lietotājiem īpašnieka rokasgrāmatas pielikumu. Iespējams pasūtīt kopā ar diskiem, piecu spieķu Y formā, matēti melnā krāsā, 9.0J | 8.0Jx19,ar 265/30 | 245/35 R 19 riepām. Ar Pirelli P Zero Trofeo R sporta riepām, 265/30 | 245/35 R 19 93Y XL, saņemšana rūpnīcā nav iespējama. Saņemšana ir pieejama tikai pircējam pie vietējā Audi partnera.
3
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
4
RS dinamisko paku plus iespējams pasūtīt tikai kopā ar papildu aprīkojumā pieejamo RS keramisko bremžu sistēmu ar suportiem spīdīgi antracīta pelēkā, spīdīgi zilā vai spīdīgi sarkanā krāsā.
5
RS dizaina paku plus iespējams pasūtīt tikai kopā ar priekšējiem sporta sēdekļiem ar smalkas Nappa ādas apdari, šūnu rakstu un RS logotipu.
6
Lietderīgā ietilpība var samazināties atkarībā no uzstādītā papildu aprīkojuma.