A4 Avant > A4 > Sākumlapa

CO2 emisijas kombinētajā ciklā *: STD: 150–104 g/km | STD: 150–104 g/km | STD: 150–104 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: STD: 70.6–42.8 mpg | STD: 70.6–42.8 mpg | STD: 70.6–42.8 mpg

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Audi A4 Avant rear

Sportisks dizains, augsta līmeņa funkcionalitāte

Audi A4 Avant sportiskums, kvalitāte, digitalizācija un daudzpusīgums neatstās vienaldzīgu nevienu.

A4 Avant from above

Fakti un skaitļi

Uzmanības centrā sportiskums – āriene

Audi A4 Avant priekšpuse izceļas ar plato vienoto režģi un izteiksmīgi platajām gaisa ieplūdes atverēm, bet aizmugurē ir nobīdīta difuzora zona ar integrētām trapecveida izplūdes caurulēm.

Nevainojami pieskaņota piedziņa

Manuālā transmisija, septiņu pārnesumu S tronic vai astoņu pārnesumu tiptronic, priekšpiedziņa vai quattro pilnpiedziņa – katrai dzinēja versijai ir pieejama visatbilstošākā transmisija. Dažiem dzinēja variantiem ir daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, izmantojot enerģijas atgūšanu.

Bagātīgi aprīkots, kvalitatīvs, individuāls

Audi A4 Avant salonā automobiļa platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar hromētu joslu virs tās. Papildu aprīkojumā pieejamie sporta sēdekļi plus ar S emblēmu un romba rakstu nodrošina izcilu ķermeņa atbalstu.

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Jūsu Audi A4 Avant pieejamais papildu aprīkojums no Audi oriģinālo aksesuāru⁸ klāsta padara ikdienu vēl ērtāku – piemēram, Dualfix i-SIZE bērnu sēdeklītis visjaunākajiem braucējiem no dzimšanas līdz 105 cm augumam. Sēdeklīti iespējams pagriezt par 360 grādiem, lai bērni varētu ērti iekāpt un izkāpt. To pēc vajadzības iespējams uzstādīt uz priekšu vai uz aizmuguri vērstā stāvoklī.

Funkcijas pēc pieprasījuma

Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma nodrošina klientiem vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Jebkurā laikā automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni ir intuitīva un ātra.

A4 Avant
A4 Sedan

Audi A4 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: STD: 74.3–43.5 mpg | STD: 74.3–43.5 mpg | STD: 74.3–43.5 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: STD: 146–99 g/km | STD: 146–99 g/km | STD: 146–99 g/km

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.