Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A4 Avant > A4 > Sākumlapa
Audi A4 Avant

A4 Avant

Sportisks dizains, augsta līmeņa funkcionalitāte.
Audi A4 Avant.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,2–4,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–106 g/km.

Audi A4 Avant sportiskums, kvalitāte, digitalizācija un daudzpusīgums neatstās vienaldzīgu nevienu. Šī automobiļa neatkarīgais raksturs ir labi pamanāms arī vizuāli. Kvalitatīvajā interjerā ir atrodamas inovatīvas tehnoloģijas, kas ļauj jūsu digitālajai dzīvei turpināties arī automobilī. Savukārt apjomīgais bagāžas nodalījums paver plašas iespējas kravas pārvadāšanai.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
  • Aizmugurē dominē horizontālas dizaina formas.

  • Ļaujieties Audi A4 Avant iedvesmai.

  • Audi A4 Avant rada pārliecinoši sportisku iespaidu.

  • Audi A4 Avant ar papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojumu un papildu aprīkojumā pieejamajiem 19 collu diskiem.

  • Plato un plakano vienoto režģi ieskauj izteiksmīgi priekšējie lukturi un sānu gaisa ieplūdes atveres.

  • Ļaujiet Audi A4 Avant papildu aprīkojumā pieejamajām vadītāja palīgsistēmām² jums palīdzēt.

  • Kopējo tēlu noslēdz papildu aprīkojumā pieejamie vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu matētā titāna pelēkā krāsā un papildu aprīkojumā pieejamie bremžu suporti sarkanā krāsā.

  • Izmantojiet izteiksmīgo Audi exclusive³ paleti (attēlā: smalka Nappa āda melnā krāsā ar kontrastējošām šuvēm Iguana zaļā krāsā), lai izveidotu papildu akcentus salonā, piemēram, viduskonsolē, ar dekoriem vai kontrastējošām sēdekļu šuvēm.

  • Audi A4 Avant bagāžas nodalījuma pilnā ietilpība ir līdz 1510 litriem ar nolocītu aizmugurējo sēdekļu atzveltni.

Uzmanības centrā sportiskums – āriene

Audi A4 Avant priekšpuse izceļas ar plato vienoto režģi un izteiksmīgi platajām gaisa ieplūdes atverēm, bet aizmugurē ir nobīdīta difuzora zona ar integrētām trapecveida izplūdes caurulēm. Jūs varat kombinēt dažādas ārienes un salona aprīkojuma līnijas un pakas. Ārienei piedāvājam, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojuma līmeni, kurā iekļauta sporta balstiekārta, S line raksturīgs radiatora aizsargrežģis un S line raksturīgs difuzors matētā titāna melnā krāsā.

Bagātīgi aprīkots, kvalitatīvs, individuāls

Audi A4 Avant salonā automobiļa platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar hromētu joslu virs tās. Papildu aprīkojumā pieejamie sporta sēdekļi plus ar S emblēmu un romba rakstu nodrošina izcilu ķermeņa atbalstu un plašas elektriskās regulēšanas iespējas. Izvēlieties kādu no oriģinālajām Audi exclusive³ krāsām, lai piešķirtu salonam papildu akcentus, piemēram, viduskonsolē, un kontrastējošas šuves sēdekļiem un stūrei.

Daudzveidīgs un funkcionāls

Standarta aprīkojumā ir iekļauts, piemēram, elektrisks bagāžas nodalījuma pārsegs un sēdekļa atzveltnes nolaišanas tālvadība. Papildu aprīkojumā pieejamā sliežu sistēma ar kravas stiprināšanas komplektu piedāvā vēl plašākas iespējas: bagāžas nodalījumā ir uzstādīti divi teleskopiski stieņi, nodrošinot papildu stabilitāti bagāžai. Ja automobilī jāievieto bagāža, bet rokas ir aizņemtas, noderēs papildu aprīkojumā pieejamā bagāžas nodalījuma atvēršana ar sensora palīdzību, ļaujot elektriski atvērt bagāžas nodalījumu, pakustinot kāju. Ar papildu aprīkojumā pieejamo komforta atslēgu visu automobili ir iespējams aizslēgt un atslēgt, izmantojot durvju rokturos izvietotos sensorus. Pietiek, ja jums ir līdzi atslēga.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A4 Avant.
Y1Y1_47E_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
Manhattan pelēka, metāliska Manhattan pelēka, metāliska
Floret sudraba, metāliska Floret sudraba, metāliska
Ibis balta Ibis balta
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu dinamisku dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu dinamisku dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu
MMI system Audi A4 Avant

Izbaudiet digitalizāciju

Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect⁴ pakalpojumu klāsta. Tā nodrošina piekļuvi digitālajiem informācijas un izklaides, navigācijas, drošības un apkopes pakalpojumiem. Saņemiet reāllaika satiksmes informāciju, atklājiet, piemēram, tuvumā esošās vietas vai uzziniet aktuālās degvielas cenas. Google Earth™⁵ navigācijas rīks piedāvā informāciju par reljefu, ielu nosaukumus un uzņēmumu katalogu. Sistēma ir ārkārtīgi ērti lietojama, pateicoties balss vadības sistēmai un centrālajam 10,1 collu displejam.

Assistance systems sensors of the Audi A4 Avant

Neuzbāzīgas palīgsistēmas

Atrodoties pie sava Audi A4 Avant stūres, ļaujiet vadītāja palīgsistēmām² jums palīdzēt – piemēram, izmantojot papildu aprīkojumā pieejamo tūrisma palīdzības paku. Tajā ir apvienotas sistēmas, kas palīdz pārvietoties pa nomaļiem ceļiem un tālos pārbraucienos, tostarp palīgsistēma braukšanai sastrēgumos². Tā palīdz stūrēt ātrumā līdz 65 km/h, veicinot ērtāku un dabiskāku braukšanas stilu. Sistēma atpazīst joslu apzīmējumus, ceļa malā esošās būves, blakus joslās esošos transportlīdzekļus un priekšā esošo transportlīdzekļu daudzumu. Pagriezienu asistents², kas arī ir iekļauts tūrisma palīdzības pakā, konstatē pretējā joslā braucošos transportlīdzekļus un, ja nepieciešams, iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no bīstamām situācijām.

Spēcīga piedziņa

Audi A4 Avant ir pieejams plašs TFSI un DTI dzinēju klāsts ar jaudu no 100 kW līdz 210 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,2–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–106 g/km). Vairākiem dzinējiem ir daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, atgūstot ikdienas lietošanā neizmantoto enerģiju.

Child seat in the Audi A4 Avant

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Ar papildu aprīkojumu no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta varat padarīt ikdienas pārvietošanos ar Audi A4 Avant vēl patīkamāku. Viens piemērs ir Dualfix i-SIZE bērnu sēdeklītis – visjaunākajiem braucējiem no zīdaiņa vecuma līdz 105 cm augumam. Sēdeklīti iespējams pagriezt par 360°, lai bērni varētu ērti iekāpt un izkāpt. To pēc vajadzības iespējams uzstādīt uz priekšu vai uz aizmuguri vērstā stāvoklī.

Vairāk informācijas
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
5
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.