A4 Avant > A4 > Sākumlapa
Audi A4 Avant

A4 Avant

Pilnveidots izskats

Audi A4 Avant ar progresīvo tehnoloģiju un estētikas kombināciju ir tehnikas sasniegums, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Progresīvais dizains apvienojumā ar neatlaidīgu svara samazināšanu nodrošina vēl labāku dinamiku. Papildaprīkojumā tam ir pieejama MMI Navigation Plus augstākās klases informācijas un izklaides sistēma ar MMI Touch. Tajā iekļauts Audi Connect datu pārraides modulis ar LTE Advanced standartu un bezvadu tīklāju. Audi A4 Avant: aizraujošs, iedvesmojošs, saistošs.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi A4 Avant platumu priekšpusē uzsver horizontālās līnijas un sānus ieskaujošais dzinēja pārsegs. Platais un zemais vienotais režģis ar oriģinālo konstrukciju ir dominējošais elements priekšpusē.

  • Estētiskā dizaina un vērtīgās funkcionalitātes kombinācija padara Audi A4 Avant par vislabāko sabiedroto biznesam un atpūtai.

  • Vēl izteiktākai individualitātei S Line Competition dizaina paka ļauj aprīkot jūsu Audi A4 Avant ar 19 collu Audi Sport alumīnija lietajiem diskiem ar pieciem spieķiem pulētā, matēta titāna krāsā.

  • Vēl viena unikāla Audi A4 Avant iezīme ir pieejamās aprīkojuma pakas.

  • Kad pats vēlaties, varat aprīkot savu Audi A4 Avant ar izklaides paku aizmugurē sēdošajiem, jo automobilis ir tehniski sagatavots tās uzstādīšanai.

  • Audi A4 Avant izvēles aprīkojumā ir pieejama bagāžas nodalījuma atvēršana ar sensora vadību. Lai ātri un ērti iekrautu bagāžu, vairs nav jāmeklē atslēgas - pietiek pakustināt kāju.

  • Audi A4 Avant bagāžas nodalījuma standarta ietilpība ir 505 litri.

  • Piederumu klāstā iekļauti daudzi unikāli risinājumi sporta un atpūtas priekšmetu pārvadāšanai - no velosipēdu turētājiem līdz atdalošajiem režģiem.

  • A4 Avant: Progresīvs dizains - tīras formas, precīzas līnijas, izteiksmīgs stils.

Audi A4 Avant tehniskie parametri

līdz

2.100

kilogramiem

Velkamās piekabes masa

līdz

1.510

litriem

Kopējā bagāžas ietilpība

līdz

505

litriem

Bagāžas nodalījuma ietilpība

Funkcionalitāte satiekas ar augstu kvalitāti
Audi A4 Avant salonā ir pārdomāta ikviena detaļa: no kvalitatīvas apdares līdz iespaidīgajam bagāžas nodalījumam. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltni, kopējā bagāžas ietilpība pieaug līdz 1510 litriem. Pēc pieprasījuma pieejamā sensora vadība aizmugurējā buferī nodrošina vēl augstāku komforta līmeni un ļauj atvērt bagāžas nodalījumu, vienkārši pakustinot kāju. Apvienojumā ar kvalitatīvajiem materiāliem, kuriem ir patīkami pieskarties, un augsta līmeņa tehnoloģijām, tas rada neatkārtojamu vidi un atdzīvina Audi A4 Avant inovatīvo arhitektūru.
Vairāk par bagāžas nodalījumu

Uzlabots salona klimats

Izvēles aprīkojumā pieejamā panorāmas stikla jumta lūka un gaisa kondicionēšanas sistēma ideāli papildina viena otru, nodrošinot patīkamu, gaišu salonu ar uzlabotu iekšējo klimatu, pateicoties efektīvai ventilācijai. Spēcīgā saules gaismā elektriski vadāmās žalūzijas sargā no karstuma un saules stariem. Integrētie vēja deflektori nodrošina patīkami klusu atmosfēru, braucot ar atvērtu lūku.

Panorama-Glasdach

Augstākās klases braukšanas komforts

No vienas puses sportisks, no otras – komfortabls. Dinamiskās vadāmības un augstākā līmeņa braukšanas komforta pamatā ir piecu sviru asis un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs, turklāt abas šīs sistēmas ir īpaši vieglas un palīdz samazināt degvielas patēriņu. Izvēles aprīkojumā ir pieejama dinamiskā stūrēšanas sistēma. Tās pārnesuma attiecība mainās atkarībā no braukšanas ātruma un stūres rata leņķa, sniedzot vēl lielāku pārliecību un sportiskas braukšanas pieredzi.

Fahrdynamik
Vairāk par automobiļa dinamiku
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju
Assistance systems

Drošs. Komfortabls. Efektīvs.

Vairāk komforta un drošības un mazāks degvielas patēriņš: Audi A4 Avant ir aprīkots ar neskaitāmām vadītāja palīgsistēmām. Piemēram, izvēles aprīkojumā pieejamā efektivitātes prognozēšanas palīgsistēma palīdz ietaupīt līdz 10% degvielas. Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkcionalitāti, ieskaitot sastrēgumu palīgsistēmu, atvieglo vadītāja darbu lēnā satiksmē un uzņemas dažas stūrēšanas funkcijas, pārvietojoties ar ātrumu līdz 64 km/h.

Informācija un aizrautība

Audi A4 Avant piedāvā plašu inteliģentu tehnoloģiju klāstu, tostarp augstākā līmeņa informācijas un izklaides sistēmu MMI Navigation Plus ar MMI Touch. Vienlaikus lietošana ir kļuvusi vēl intuitīvāka: MMI Navigation Plus piedāvā inovatīvu navigācijas tehnoloģiju ar plašu funkciju klāstu, maksimālu lietošanas komfortu un daudzām ekstrām. Izvēles aprīkojumā pieejamais Audi virtuālais vadības panelis (pilnībā digitāls instrumentu panelis) attēlo vissvarīgāko informāciju augstas izšķirtspējas 12,3 collu LCD ekrānā ar izcilu spilgtumu un detaļām, sniedzot vadītājam vēl labāku pārredzamību.

Information & fascination
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Vairāk precizitātes no priekšējā līdz aizmugurējam buferim.

Progresīvs dizains apvienojumā ar augsta līmeņa funkcionalitāti: tas ir Audi A4 Avant. Aprīkots ar bagātīgu un kvalitatīvu interjeru un inovatīvām tehnoloģijām, šis automobilis ir izcils sabiedrotais biznesā un atpūtā.

Progressive design