A4 Avant > A4 > Sākumlapa
A4 Avant

A4 Avant

Sportisks dizains, augsta līmeņa funkcionalitāte.
Audi A4 Avant.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,9–5,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 157–128 g/km

Audi A4 Avant sportiskums, kvalitāte, digitalizācija un daudzpusīgums neatstās vienaldzīgu nevienu. No ārpuses jauno dizainu iespējams nekļūdīgi atšķirt no iepriekšējā modeļa. Visjaunākās tehnoloģijas ļauj jums bez pārtraukuma turpināt savu digitālo ikdienu kvalitatīvi izstrādātajā salonā. Iespaidīgā bagāžas ietilpība piedāvā plašas iespējas visdažādāko kravu pārvadāšanai.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi A4 Avant pārsteidz ar sportisko izskatu.

  • Audi A4 Avant „edition one“ (attēlā) iekļauti 19 collu alumīnija diski.

  • Plato un plakano vienoto priekšējo režģi ieskauj oriģinālie priekšējie lukturi un sānu gaisa ieplūdes atveres.

  • Aizmugurē dominē horizontālas dizaina formas.

  • Audi gredzeni pie spārna ir Audi A4 Avant „edition one“ (attēlā) atpazīšanas zīme.

  • Audi A4 Avant vadītājam palīdz dažādas palīgsistēmas.

  • Audi A4 Avant „edition one“ (attēlā) varat izvēlēties design selection vai S line salona paku.

  • Audi A4 Avant bagāžas nodalījuma tilpums ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm ir 1495 litri.

  • Jūsu digitālā dzīve turpinās pie Audi A4 Avant stūres, pateicoties tādām progresīvām tehnoloģijām kā MMI navigation plus ar MMI touch.

Daudzveidīgs un funkcionāls

Sportisks dizains un pilnveidota telpas koncepcija – tas ir Audi A4 Avant piedāvājums. Automobiļa praktiskās bagāžas iekraušanas un izkraušanas tehnoloģijas apliecina tā piemērotību lietošanai ikdienā. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 495 litri, bet ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm (40:20:40 proporcijā) tas palielinās līdz 1495 litriem. Standarta aprīkojumā iekļauts, piemēram, elektrisks bagāžas nodalījuma pārsegs un bagāžas durvju atvēršanas tālvadība. Papildu aprīkojumā ir pieejamas vēl plašākas iespējas: bagāžas nodalījuma sliežu sistēmā iekļauti divi izbīdāmi stieņi, ko iespējams izmantot bagāžas papildu nostiprināšanai. Ja rokas ir aizņemtas, bagāžas nodalījumu iespējams ērti atvērt, pakustinot kāju pie papildu aprīkojumā pieejamā atvēršanas sensora. Ar papildu aprīkojumā pieejamo komforta atslēgu visu automobili iespējams aizslēgt un atslēgt, izmantojot durvju rokturos izvietotos sensorus. Pietiek, ja jums ir līdzi atslēga.

Audi A4 Avant

Progresīvas tehnoloģijas

Pateicoties intuitīvai darbības koncepcijai ar pieskāriena funkciju un ikdienas runas atbalstu, Audi A4 Avant ir ļoti ērts lietošanā. Digitālo informācijas un izklaides tehnoloģiju klāsta papildu aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Skaidrais 12,3 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju attēlo svarīgākās funkcijas, ieskaitot braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus, tieši acu priekšā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga un Audi phone box ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

Audi A4 Avant
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Jaudīgi dzinēji

Audi A4 Avant ir pieejami dažādi dzinēji¹. Piedāvājumā ir benzīna 2,0 TFSI ar 110 kW (150 ZS), 140 kW (190 ZS) vai 180 kW (245 ZS) jaudu. Visjaudīgākais variants ir aprīkots ar ultramoderno tehnoloģiju, kas tikai dažu milisekunžu laikā aktivizē quattro pilnpiedziņu, ja to prasa situācija, nodrošinot optimālu saķeri un braukšanas dinamiku. 2,0 TDI dīzeļdzinējs attīsta 140 kW (190 ZS) jaudu, bet lielākais 3,0 TDI dzinējs – 170 kW (231 ZS). Daži no šiem dzinējiem ir aprīkoti ar 12 voltu daļēja hibrīda tehnoloģiju ar siksnas piedziņas starteri-ģeneratoru un litija jonu akumulatoru. Šī tehnoloģija ļauj, piemēram, izslēgt dzinēju braukšanas laikā un ripot brīvgaitā, tā samazinot degvielas patēriņu.

¹ Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,9–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 157–128 g/km

A4 Avant

Neredzams palīgs

Audi A4 Avant vadītājam palīdz dažādas palīgsistēmas⁵. Izvēlieties sev piemērotāko no dažādām pakām ar gatavu konfigurāciju, piemēram, tūrisma palīdzības paku. Tajā iekļautas sistēmas ceļojumiem un tāliem pārbraucieniem, piemēram, palīgsistēma braukšanai sastrēgumos. Tā palīdz kontrolēt stūrēšanu ātrumā līdz 65 km/h un sniedz visērtāko un dabiskāko braukšanas pieredzi. Sistēma atpazīst joslas atdalošās līnijas, apkārt esošās ēkas, transportlīdzekļus blakus joslās, kā arī vairākus priekšā esošus transportlīdzekļus. Nogriešanās palīgsistēma, kas arī ir iekļauta tūrisma palīdzības pakā, pamana no kreisās un no labās puses tuvojošos transportlīdzekļus un var novērst bīstamas bremzēšanas situācijas.

Audi A4 Avant
Audi A4 Avant

Funkcionāls un izteiksmīgs – apgaismojums

Vēl viena unikāla Audi A4 Avant iezīme ir progresīvais apgaismes ierīču dizains. Standarta LED priekšējie lukturi ar unikālo rakstu padara automobili nekļūdīgi atpazīstamu. LED tehnoloģija nodrošina dienai ekvivalentu redzamību uzreiz pēc ieslēgšanas. Papildu aprīkojumā ir pieejami HD Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskajiem virzienrādītājiem. Matricas LED tehnoloģija apvieno kameras sistēmu ar gaismas diodēm un precīzu optiku. Sistēma spēj aptumšot zonas, kurās atrodas pretimbraucošie transportlīdzekļi, atstājot pārējo ceļu spoži izgaismotu. Atslēdzot vai aizslēdzot automobili, priekšējie lukturi attēlo iespaidīgu gaismas animāciju. Arī aizmugurējiem lukturiem papildu aprīkojumā ir pieejama šī unikālā gaismas rotaļa un dinamiskie virzienrādītāji.

Ekskluzīvs izskats

Virsbūvei ir pieejami divpadsmit dažādi krāsu toņi: no klasiskās Ibis baltas līdz ugunīgajai Tango sarkanai. Turklāt Audi exclusive piedāvā papildu personalizācijas iespējas, piemēram, Java zaļo krāsu.

Audi A4 Avant
1
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
2
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
3
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
4
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz vadītājam sistēmas ierobežojumu ietvaros. Vadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.