Audi RS e-tron GT > Audi e-tron GT > Audi Latvija | Audi.lv
RS e-tron GT dynamic rear view

RS e-tron GT

RS e-tron GT

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 21,1–18,4 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Jauda starta kontroles režīmā līdz

630

kW¹

Paātrinājums (0–100 km/h) starta kontroles režīmā līdz

2.8

Maksimālais ātrums

250

km/h

Visintensīvākais Audi, kādu jebkad esam radījuši.

Jaunais Audi RS e-tron GT² demonstrē iespaidīgu elektrisko jaudu inovatīvā, aerodinamiskā formā. Ar vērienīgajām Gran Turismo proporcijām un bagātīgu aprīkojumu pat tāli pārbraucieni kļūs patīkami.


Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 21,1–18,4 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Dinamikas nebūs par maz.

quattro pilnpiedziņa un aktīvā balstiekārta³ nodrošina elpu aizraujošu sporta automobiļa dinamiku. Pateicoties elektroniskajai vilces vektorēšanai, dzenošajiem aizmugurējiem riteņiem tiek pievadīts dažāds griezes momenta līmenis. Tas nodrošina lielisku aizmugurējās ass vadāmību pagriezienos.


Nobraukuma rezerve līdz

598

km²⁰

Uzlādes ātrums no 10% līdz 80% aptuveni

18

min⁷

ar maksimālo līdzstrāvas uzlādes jaudu līdz 320 kW⁷

Maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda

320

kW⁷

Veiktspēja arī uzlādes laikā.

Atklājiet arī iespaidīgu uzlādes veiktspēju. Maksimālo uzlādes jaudu iespējams sasniegt jau zemā temperatūrā. Jaunā uzlādes līkne ir vēl stabilāka un sniedz vēl līdz šim nebijušu uzlādes kvalitāti.


Enerģijas uzlādēta veiktspēja.

Spīdīgas oglekļa šķiedras aerodinamiskie elementi padara Audi RS e-tron GT² dizainu īpaši izteiksmīgu. Oglekļa šķiedras jumts³ un spīdīgas oglekļa šķiedras stila paka³ ideāli piestāv Nimbus pelēkajai perlamutra³ krāsai.


Jūtami sportisks.

Sportisko stilu izceļ RS dizaina paka sarkanā krāsā³ ar smalkas Nappa ādas un tumši melnas Dinamica mikrošķiedras¹² sēdekļu un virsmu apdari. Uzmanību īpaši piesaista kontrastējošās šuves Express sarkanā krāsā, izgaismota RS emblēma zem galvas balstiem un stūres viduspunkta atzīme sarkanā krāsā.


Audi RS e-tron GT interior

Komforts visās malās. Izbaudiet sānu atbalstu un dažādos komforta iestatījumus, piemēram, masāžas funkciju³, ko piedāvā sporta sēdekļi pro³ ar perforētas kombinētas³ ādas apdari ar šūnu rakstu. Uz sportiskās stūres ir divas vadības pogas apdzīšanas funkcijas aktivizēšanai un Audi drive select režīma izvēlei.

Audi digitālie pakalpojumi.

Jūs gaida pilnībā savienots salons, kurā atklāsiet digitalizācijas pasauli turpat savā automobilī. Atklājiet plašu digitālo iespēju klāstu un fantastisku informācijas un izklaides sistēmu ar Audi connect, funkcijas pēc pieprasījuma, Audi lietotņu veikalu¹³ un daudz citu risinājumu. Jūsu myAudi konts sniedz jums tiešu piekļuvi visiem Audi digitālajiem pakalpojumiem. Tā ir jūsu atslēga uz Audi klientu zonu un uz myAudi lietotni¹¹, ar kuru varat pārvaldīt un kontrolēt daudzas automobiļa funkcijas.


Audi MMI system

Audi connect.

Nepārspējama savienojamība. Tieši no interneta. Inovatīvie Audi connect pakalpojumi atvieglo ikdienas dzīvi un palīdz plānot braucienus un ceļojumus.


Audi Application Store

Audi lietotņu veikals¹³.

Izmantojiet populāras lietotņu, piemēram, Amazon Music¹⁴, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni. Izmantojot Alexa¹⁴, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.


Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma

Pēc automobiļa iegādes rezervējiet virkni papildu funkciju, piemēram, informācijas un izklaides sistēmā. Vienkārši apmeklējiet Audi funkciju veikalu savā myAudi lietotnē⁷.

Themenwelt

Tēmas¹⁶,¹⁷

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši iegādājieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē⁷ sadaļā Tēmas¹⁶,¹⁷ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu.

Piezīme: Attēlā redzams Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Atklājiet ko īpašu – Audi exclusive¹⁹.

Padariet savu Audi RS e-tron GT² iedvesmojoši unikālu un tikpat neatkārtojamu kā jūs pats.


RS e-tron GT performance

RS e-tron GT performance

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 20,8–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

S e-tron GT

S e-tron GT

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,7–18,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

¹Fizisko apstākļu dēļ jauda starta kontroles režīmā norādītajai paātrinājuma vērtībai var tikt attīstīta atkārtoti, bet ne ar neierobežotu biežumu.
²Audi RS e-tron GT: Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 21,1–18,4 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
³Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁴Audi RS e-tron GT performance: Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 20,8–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
⁵No Audi Sport GmbH.
⁶Vieglmetāla diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus ziemas apstākļos lietot nedrīkst. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
⁷Akumulatora uzlādes laiks, maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda lieljaudas uzlādes (HPC) stacijās un papildu nobraukuma rezerve aprēķināti atbilstoši DIN 70080 un var mainīties atkarībā no virknes dažādu faktoru, tostarp apkārtējās vides un akumulatora temperatūras, citām valstīm specifisku savienotāju izmantošanas, pirmapstrādes funkcijas izmantošanas (piemēram, no attāluma vadāmas gaisa kondicionēšanas iekārtas automobilī), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes stāvokļa un akumulatora vecuma. Palielinoties uzlādes līmenim, uzlādes jauda tiek samazināta. Uzlādes zudumi tiek ņemti vērā.
⁸Lai varētu aktivizēt funkciju, vispirms ir jānoslēdz līgums par Audi uzlādes pakalpojumu. Pēc tam pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, un attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai attiecīgajam automobilim ar Plug & Charge funkciju tiek nosūtīts „pa gaisu”.

Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums – tāpat kā Audi uzlāde – ir pieejams Eiropā, tādās valstīs kā Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Apvienotā Karaliste. Pašlaik minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās ar Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts ar citiem uzlādes vietu operatoriem atkarībā no konkrētās valsts. Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās ar Plug & Charge apzīmējumu, kuru operators ir Electrify America.
⁹Norādītie tarifi un uzlādes karte ir pieejami Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), Karl Liebknecht-Str. 32, 10178 Berlin. Lai piemērotu šos tarifus, nepieciešams myAudi konts, kā arī jāizmanto myAudi lietotne. Audi modelim (izmantojot šasijas numuru) un atslēgas lietotājam jābūt reģistrētam myAudi lietotnē. Līgumam ir fiksēts 12 mēnešu termiņš, un pēc šī perioda tas automātiski beidzas. Šajā laikā sniegt parasto paziņojumu par līguma izbeigšanu nav iespējams. Atkarībā no jūsu mobilo sakaru līguma var rasties papildu izmaksas.
¹⁰Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Pieejamība atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹¹Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹²Dinamica mikrošķiedra ir mikrošķiedras materiāls, kas daļēji izgatavots no pārstrādātām poliestera šķiedrām.
¹³Daļa no aprīkojuma Audi lietotņu veikalā un viedtālruņa saskarne, pieejami kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
¹⁴Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmas valodai ir jābūt iestatītai tādā valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves Amazon Alexa nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon. Piekļuve tiek garantēta ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
¹⁵Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas aprīkojuma, kā arī Audi lietotņu veikala aprīkojums un viedtālruņa saskarne ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁶Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts.
¹⁷Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹⁸Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas.
¹⁹Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu.
²⁰Nobraukuma rezerve, atkarībā no automobiļa izvēlētā aprīkojuma, svārstās no 527 līdz 598 kilometriem.
²¹Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.