Audi S e-tron GT > Audi e-tron GT > Audi Latvija | Audi.lv

S e-tron GT

S e-tron GT

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,7–18,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Nobraukuma rezerve līdz

609

km¹⁹

Uzlāde nobraukuma rezervei

280

km

10 min¹

Uzlādes ātrums no 10% līdz 80% aptuveni

18

min¹

ar maksimālo līdzstrāvas uzlādes jaudu līdz 320 kW¹

Visintensīvākais Audi, kādu jebkad esam radījuši.

Jaunais Audi S e-tron GT². Visjaudīgākais Audi S modelis apvieno pilnībā elektriska Gran Turismo jaudu un pievilcību ar lielu nobraukuma rezervi, augstu uzlādes jaudu un aizraujošu braukšanas dinamiku.


Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,7–18,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

Veiktspēja arī uzlādes laikā.

Atklājiet arī iespaidīgu uzlādes veiktspēju. Maksimālo uzlādes jaudu līdz 320 kW¹ var sasniegt jau zemā temperatūrā. Jaunā uzlādes līkne ir vēl stabilāka un sniedz vēl līdz šim nebijušu uzlādes kvalitāti.


Jauda starta kontroles režīmā līdz

500

kW⁸

Paātrinājums (0–100 km/h) starta kontroles režīmā līdz

3,4

s⁸

Akumulatora ietilpība (neto)

97

kWh⁹

Prieks katrā pagriezienā.

quattro pilnpiedziņa un aktīvā balstiekārta⁴ nodrošina elpu aizraujošu sporta automobiļa dinamiku. Pateicoties elektroniskajai vilces vektorēšanai, dzenošajiem aizmugurējiem riteņiem tiek pievadīts dažāds griezes momenta līmenis. Tas nodrošina lielisku aizmugurējās ass vadāmību pagriezienos.


Ar enerģiju uzlādēta estētika.

Audi S e-tron GT² ir zems siluets, gara garenbāze un izteiksmīgs S dizains. Floret sudraba metāliskā krāsa izceļ jaudīgo formu ar Gran Turismo proporcijām.


Sportiskums pat vismazākajās detaļās.

Uz vadītāju orientētais salona iekārtojums, sportiskas formas stūres un priekšējie sporta sēdekļi ar izgaismotu S emblēmu salonā rada sporta auto atmosfēru.


Interior

Izcili sporta sēdekļi: Sporta sēdekļu plus nodrošina sānu atbalstu pagriezienos, un to Cascade⁴ auduma versija ir izstrādāta no daļēji pārstrādātām šķiedrām. Izgaismotā S emblēma zem galvas balstiem un kontrastējošas šuves oranžā krāsā piesaista uzmanību, tāpat kā stūre ar saplacināto augšu un apakšu.

Audi digitālie pakalpojumi.

Jūs gaida pilnībā savienots salons, kurā atklāsiet digitalizācijas pasauli turpat savā automobilī. Atklājiet plašu digitālo iespēju klāstu un fantastisku informācijas un izklaides sistēmu ar Audi connect, funkcijas pēc pieprasījuma, Audi lietotņu veikalā¹² un daudz citu risinājumu. Jūsu myAudi konts sniedz jums tiešu piekļuvi visiem Audi digitālajiem pakalpojumiem. Tā ir jūsu atslēga uz Audi klientu zonu un uz myAudi lietotni⁷, ar kuru varat pārvaldīt un kontrolēt daudzas automobiļa funkcijas.


Audi MMI system

Audi connect.

Nepārspējama savienojamība. Tieši no interneta. Inovatīvie Audi connect pakalpojumi atvieglo ikdienas dzīvi un palīdz plānot braucienus un ceļojumus.


Piezīme: Attēlā redzams Audi RS e-tron GT²¹.

Audi Application Store Youtube

Audi lietotņu veikals¹².

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music¹³, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni. Izmantojot Alexa¹³, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, lasīt laika prognozes vau sporta ziņas, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.


Piezīme: Attēlā redzams Audi RS e-tron GT²¹.

Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma

Pēc automobiļa iegādes rezervējiet virkni papildu funkciju, piemēram, informācijas un izklaides sistēmā. Vienkārši apmeklējiet Audi funkciju veikalu savā myAudi lietotnē⁷.

Themenwelt

Tēmas¹⁶,¹⁷

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši iegādājieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē⁷ sadaļā Tēmas¹⁶,¹⁷ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu.

Piezīme: Attēlā redzams Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Atklājiet ko īpašu – Audi exclusive¹⁸.

Padariet savu Audi S e-tron GT² iedvesmojoši unikālu un tikpat neatkārtojamu kā jūs pats.


RS e-tron GT performance

RS e-tron GT performance

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 20,8–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

RS e-tron GT

RS e-tron GT

Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 21,1–18,4 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.

¹Akumulatora uzlādes laiks, maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda lieljaudas uzlādes (HPC) stacijās un papildu nobraukuma rezerve aprēķināti atbilstoši DIN 70080 un var mainīties atkarībā no virknes dažādu faktoru, tostarp apkārtējās vides un akumulatora temperatūras, citām valstīm specifisku savienotāju izmantošanas, pirmapstrādes funkcijas izmantošanas (piemēram, no attāluma vadāmas gaisa kondicionēšanas iekārtas automobilī), uzlādes stacijā pieejamās jaudas, uzlādes stāvokļa un akumulatora vecuma. Palielinoties uzlādes līmenim, uzlādes jauda tiek samazināta. Uzlādes zudumi tiek ņemti vērā.
²Audi S e-tron GT: Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 19,7–18,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
³Lai varētu aktivizēt funkciju, vispirms ir jānoslēdz līgums par Audi uzlādes pakalpojumu. Pēc tam pakalpojumu var aktivizēt, izmantojot myAudi lietotni, un attiecīgais elektroniskais Plug & Charge sertifikāts pakalpojuma izmantošanai attiecīgajam automobilim ar Plug & Charge funkciju tiek nosūtīts „pa gaisu”.

Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums – tāpat kā Audi uzlāde – ir pieejams Eiropā, tādās valstīs kā Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Apvienotā Karaliste. Pašlaik minētajās Eiropas valstīs pakalpojums ir pieejams tikai IONITY tīkla uzlādes stacijās ar Plug & Charge funkciju. Pakalpojums tiks paplašināts ar citiem uzlādes vietu operatoriem atkarībā no konkrētās valsts. Ziemeļamerikas tirgos (NAR) Plug & Charge funkcijas izmantošanas pakalpojums ir pieejams uzlādes stacijās ar Plug & Charge apzīmējumu, kuru operators ir Electrify America.
⁴Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁵Norādītie tarifi un uzlādes karte ir pieejami Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), Karl Liebknecht-Str. 32, 10178 Berlin. Lai piemērotu šos tarifus, nepieciešams myAudi konts, kā arī jāizmanto myAudi lietotne. Audi modelim (izmantojot šasijas numuru) un atslēgas lietotājam jābūt reģistrētam myAudi lietotnē. Līgumam ir fiksēts 12 mēnešu termiņš, un pēc šī perioda tas automātiski beidzas. Šajā laikā sniegt parasto paziņojumu par līguma izbeigšanu nav iespējams. Atkarībā no jūsu mobilo sakaru līguma var rasties papildu izmaksas.
⁶Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Pieejamība atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁷Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁸Fizisko apstākļu dēļ jauda starta kontroles režīmā norādītajai paātrinājuma vērtībai var tikt attīstīta atkārtoti, bet ne ar neierobežotu biežumu.
⁹Norādītā neto akumulatora enerģijas ietilpība ir noapaļota akumulatora vērtība neatkarīgi no automobiļa. Tā ir noteikta ar konstantu slodzes profilu noteikta ierobežojuma apstākļos, un tiek ņemta vērā pilna akumulatora enerģijas jauda, ko var izmantot automobilī līdz tā apstāšanās brīdim. Faktiskā izlādes enerģija var no tās atšķirties, jo tā ir atkarīga no konkrētā braukšanas profila un akumulatora temperatūras.
¹⁰Audi RS e-tron GT performance: Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 20,8–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.
¹¹No Audi Sport GmbH.
¹²Daļa no aprīkojuma Audi lietotņu veikalā un viedtālruņa saskarne, pieejami kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
¹³Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI Navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmas valodai ir jābūt iestatītai tādā valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par piekļuves Amazon Alexa nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon. Piekļuve tiek garantēta ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
¹⁴Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas aprīkojuma, kā arī Audi lietotņu veikala aprīkojums un viedtālruņa saskarne ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁵Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts.
¹⁶Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹⁷Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas.
¹⁸Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu.
¹⁹Nobraukuma rezerve, atkarībā no automobiļa izvēlētā aprīkojuma, svārstās no 565 līdz 609 kilometriem.
²⁰Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
²¹Audi RS e-tron GT: Elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā): 21,1–18,4 kWh/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 0 g/km; CO₂ izmešu klase: A.