RS 6 Avant performance > A6 > Sākumlapa

RS 6 Avant performance

Kāpinājums sniegumā.

Jaunais RS augsta līmeņa snieguma modelis tika būvēts autovadītājiem, kuri vēlas vairāk: vairāk dinamikas, vairāk jaudas, vairāk ekskluzivitātes. Lai to panāktu, ir modificēts RS 6 Avant 4,0 litru V8 TFSI dzinējs. 445 kW (605 ZS) tagad nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,7 sekundēs. Maksimālais ātrums ir 305 km/h.

Audi RS 6 Avant performance galerija

Vairāk
 • Svarīgākais

  Jaunais Audi RS 6 Avant snieguma modelis.
 • Virsbūve
  480x270_ARS6_PRF_151002_1.jpg

  Daudzveidīgie dizaina elementi pastiprina sportisko pirmo iespaidu, kādu rada RS 6 Avant snieguma modelis. Tie ietver sportiskos buferus ar lielajiem gaisa savācējiem priekšpusē un izteikti profilēto difuzora ieliktni aizmugurē, RS raksturīgo mirdzošo melno šūnveida režģi un īpaši platos sliekšņus. Virsbūvi raksturo arī gaisa savācēju platgals ar quattro logotipu un izteiksmīgās pierīces ar matēta titāna apdari: piemēram, vienlaidu režģa ietvars, priekšējie spoileri un sānu vāciņi gaisa savācējos, apdares joslas uz sānu logiem, ārējo spoguļu korpusi un difuzora ieliktņa augšmala aizmugurē.

 • Piedziņas bloks un šasija
  480x270_ARS6_PRF_151003.jpg

  Standarta astoņpakāpju tiptronic sistēma ir noregulēta tā, lai nodrošinātu maksimāli sportisku sniegumu. Visas pārnesumu maiņas notiek ātri un pielāgojami. quattro pastāvīgā pilnpiedziņa šo iespaidīgo jaudu novada uz ceļu un atbilstoši vajadzībai pielāgojami sadala griezes momentu, izmantojot centrālo diferenciāli. Jaunā RS 6 Avant snieguma modeļa standartaprīkojumā ir speciāli noregulēta pneimatiskā balstiekārta. Ar savu dinamisko iestatījumu RS adaptīvā pneimatiskā balstiekārta pazemina virsbūvi par 20 milimetriem. Integrētā regulētā amortizācija reaģē uz ceļa apstākļiem, jūsu braukšanas stilu un Audi braukšanas izvēles režīmu.

 • Dzinējs
  480x270_ARS7_141001_1.jpg

  No RS 6 Avant zināmais 4,0 litru V8 TFSI dzinējs ir modificēts lietojumam jaunajā Audi RS 6 Avant snieguma modelī. RS augsta līmeņa snieguma modelis nieka 3,7 sekundēs sasniedz ātrumu no 0 līdz 100 km/h, kas ir par 0,2 sekundēm ātrāk salīdzinājumā ar RS pamatmodeli. Kā īpašu iezīmi dzinējs nodrošina palielinātu pastiprinājuma funkciju, ar kuru uz īsu brīdi vadītājam ir pieejams līdz 750 Nm liels griezes moments. Vēl pēc 8,4 sekundēm RS 6 Avant snieguma modelis pārvar 200 km/h ātruma barjeru. Ar papildaprīkojuma dinamiskajām pakotnēm maksimālo ātrumu var kāpināt no 250 līdz 280 vai 305 km/h.

 • Salons
  480x270_ARS6_D_10075_1.jpg

  Jaunā Audi RS 6 Avant snieguma modeļa salonu raksturo pirmšķirīga meistarība. RS priekšējie sporta sēdekļi pēc pieprasījuma ir pieejami ar Alcantara/ādas kombinācijas apdari melnā krāsā un ar zilu rombu raksta stepējumu. Pēc izvēles pieejamie oglekļa šķiedras rievota auduma ielaidumi zilā krāsā ar kontrastējošām šuvēm piešķir papildu stila akcentu. Apaļajiem instrumentiem ir melnas skalas, baltas skalas un sarkani rādītāji. RS logotipi rotā atslēgu, trīs spieķu RS sporta stūri ar ādas apšuvumu, izgaismotās durvju sliekšņu apdares, tahometru, lielo DIS displeju un MMI navigācijas plus sistēmas elektriski izvērsto monitoru. RS 6 Avant snieguma modelis nodrošina 565–1680 litru tilpuma bagāžas nodalījumu.