Audi skaidrojošie video
Woman looks back over her shoulder from the passenger seat of an Audi e-tron Sportback

Audi skaidrojošie video

Ja esat tikko iegādājies jaunu Audi vai varbūt vienkārši vēlaties iepazīt jaunās tehnoloģijas, Audi skaidrojošie video palīdzēs jums uzzināt visu nepieciešamo. Tie ir vienkārši, kodolīgi un saprotami. Tajos ir apskatītas tādi temati kā, piemēram, informācijas un izklaides sistēma un Audi connect, apgaismojuma sistēmas, vadītāja palīgsistēmas, vadības ierīces un salona elementi, kā arī elektrisko automobiļu un plug-in hibrīda automobiļu uzlāde.

Dažiem šajā lapā redzamajiem videomateriāliem ir tikai informatīva nozīme, tie var atšķirties no tirgus specifikācijām un var neatspoguļot norādīto bāzes cenu.

Informācijas un izklaides sistēma un Audi connect

Audi connect ļauj automobilī izmantot dažādus digitālos pakalpojumus. Arī navigācijas sistēma un tālvadība, izmantojot myAudi lietotni, ir daļa no Audi connect. Piedāvātajos video ir redzami daži piemēri, kā pieejamās funkcijas var padarīt jūsu ikdienu ērtāku.

Man with smartphone in front of an Audi e-tron Sportback

Apgaismojuma pakas

Labākai redzamībai un patīkamākai noskaņai: Audi apgaismojuma pakas Ar HD Matrix LED priekšējiem lukturiem jūs redzēsiet vairāk, neapžilbinot pretimbraucējus. Audi lāzera gaismas nodrošina pat vēl tālāku redzamību, ja to vēlaties. OLED aizmugurējie lukturi ir īpaši labi pamanāmi un ļauj izveidot progresīvu gaismu dizainu. Piedāvātajos video varat uzzināt vairāk par citām tehnoloģiju piedāvātajām priekšrocībām un kā tās darbojas.

Rear light of an Audi R8 RWD

Displeji un vadības ierīces

Jūsu Audi piedāvā plašu iespēju klāstu digitālo un analogo sistēmu vadībai. Īpaša uzmanība, protams, tiek pievērsta iebūvētajiem displejiem, kuros ir pieejama visa informācija par automobili. Visi svarīgākie iestatījumi vienmēr ir ērti pa rokai ar vadības slēdžiem uz stūres un viduskonsolē. Piedāvātajos video varat uzzināt vairāk par Audi displejiem un vadības ierīcēm un kā tiem ērti piekļūt.

Driver operates the MMI system in the Audi RS Q3

Salons

Audi salons ir jūsu vieta, jūsu komforta zona automobilī. Ir pieejami daudzi aprīkojuma elementi un iestatījumi, kas ļauj to pielāgot tieši jums visvēlamākajā veidā. Dažādu stūres veidu un sēdekļu izvēle ļauj jums izveidot savai personīgajai gaumei atbilstošu salonu. Piedāvātajos video varat aplūkot pieejamo īpašo aprīkojumu.

The cockpit of the Audi RS Q8 in red Contour/ambient lighting

Uzlāde

Ar Audi e-tron jūs varat pārvietoties pilnībā elektriskā režīmā. Vienlaikus Audi piedāvā arī plug-in hibrīda automobiļus (PHEV) – TFSI e modeļus. Tie ļauj veikt īsākus pārbraucienus elektriskajā režīmā, neizmantojot iekšdedzes dzinēju. Šo abu veidu automobiļi ir jāuzlādē ar elektroenerģiju. Jūs varat uzlādēt savu automobili mājās vai ceļā. Audi šīm vajadzībām piedāvā savus pakalpojumus, piemēram, e-tron Charging Service. Uzzināt vairāk par to, kā ir veidota un kā darbojas Audi uzlādes sistēma, varat šeit.

The Audi e-tron at a public charging station

Vadītāja palīgsistēmas

Audi vadītāja palīgsistēmas nodrošina augstāku komforta līmeni garos pārbraucienos un papildu drošību bīstamās situācijās. Tās, piemēram, var palīdzēt palikt savā braukšanas joslā, bremzēt avārijas situācijā un atpazīt ātruma ierobežojuma ceļazīmes. Tas lielā mērā tiek nodrošināts, izmantojot viedās tehnoloģijas. Piedāvātajos video varat uzzināt, kādas palīgsistēmas ir pieejamas un kā tās darbojas.

The Audi RS Q8 in dynamic pass-by