RS Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS Q3 Sportback in der Seitenansicht

RS Q3 Sportback

Kompakts apvidus kupejas krosovers.
Audi RS Q3 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 229–223 g/km

Zemā augšupejošā sānu līnija un lēzeni lejupejošā jumta līnija plūstoši pāriet Audi RS Q3 Sportback raksturīgajā aizmugurē. RS sērijai raksturīgie specifiskie elementi akcentē kompaktā apvidus kupejas krosovera atlētisko dizainu. Zem motora pārsega 2,5 litru TFSI dzinējs attīsta 294 kW (400 ZS) jaudu.

Norādījums: RS Q3 Sportback vēl nav konfigurējams.

Augsta veiktspēja

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ3_191003.jpg
1920x1080-ARSQ3_191003.jpg
  • Attiecībā uz gaismas tehnoloģijām – papildaprīkojumā jūs varat izvēlēties matricas LED lukturus ar dinamiskām virzienrādītāju gaismām un RS raksturīgajām aptumšotajām virzienrādītāju gaismām.

  • Īpašs uznāciens Kyalami zaļā krāsā: Audi RS Q3 Sportback¹.

  • Audi RS Q3 Sportback¹ ir raksturīgs kupejas siluets ar lēzeni lejupejošu jumta līniju.

  • Audi RS Q3 Sportback paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,5 sekundēs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 229–223 g/km).

  • Spēcīgs nobeigums: aizmugure ar RS raksturīgo buferi.

  • Papildaprīkojumā pieejamā dizaina paka ar melnas krāsas apdari akcentē sportisko ārieni.

  • Priekšpusē izceļas RS buferis un spīdīgi melnais vienotais režģis.

  • Papildaprīkojumā pieejamie riteņi ar 21 collas vieglmetāla diskiem ar piecu V veida spieķu daudzstūra dizainu nodrošina spēku uz ceļa.

  • Audi RS Q3 Sportback¹ salonā jūs sagaida sportiski elementi un augstvērtīgi materiāli.

Pārsteidzoši atšķirīgs

Audi RS Q3 Sportback¹ veiktspēja ir uzreiz pamanāma. Priekšpusē izceļas RS buferis kopā ar spīdīgi melno vienoto režģi. Izteikti lēzeni lejupejošā jumta līnija un zemā sānu līnija vizuāli pazemina virsbūves smaguma centru. Muskuļotais korpuss turpinās sānos ar desmit milimetrus izvirzītajām riteņu arkām. Papildaprīkojumā pieejamie riteņi ar 21 collas vieglmetāla diskiem ir īpaši šajā modeļa klasē. Audi RS Q3 Sportback¹ aizmuguri veido spēcīgs nobeigums ar RS raksturīgo buferi ar aizmugurējo difuzoru un horizontāliem spīdīgi melniem elementiem, kā arī RS raksturīgo jumta malas spoileri. Ar zemo aizmugurējo logu automobilis izskatās īpaši plats.

Der Audi RS Q3 in der Heckseitenansicht
Vairāk par individuālu pielāgošanu

Vairāk impulsu sekundē

Leģendārais 2,5 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 229–223 g/km) ar pieciem cilindriem nekavējoties pārveido jūsu impulsus. Ar standarta aprīkojumā iekļauto RS sporta balstiekārtu, kas ir par desmit milimetriem zemāka nekā bāzes modeļa šasija, katrs līkums kļūst par sensāciju. Lai precīzi norādītu virzienu, RS Q3 Sportback¹ ir aprīkots ar RS raksturīgo adaptīvo progresīvās stūrēšanas funkciju. Turklāt papildaprīkojumā pieejamā amortizatoru regulēšanas funkcija palielina braukšanas dinamiku un braukšanas stabilitāti. Tā nodrošina arī labāku vadāmību un augstāku komforta līmeni. Ja vēlaties spontāni apstāties, standarta aprīkojumā iekļautā RS tērauda bremžu sistēma ar papildaprīkojumā pieejamajiem bremžu suportiem sarkanā krāsā rūpējas par sabremzēšanos – papildaprīkojumā iespējams izvēlēties keramikas bremzes ar bremžu suportiem pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā.

Veiktspējas rādītāji

Jauda

294

kW¹

(400 ZS)

Paātrinājums

4,5

sekundes¹

no 0 līdz 100 km/h

Griezes moments

480

Nm¹

Maksimālais ātrums

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 229–223 g/km.

Bez kompromisiem arī interjerā

Audi RS Q3 Sportback¹ salons tāpat kā tā āriene pārliecina ar dinamisko izskatu līdz pat sīkākajai detaļai. Sākot ar standarta aprīkojumā iekļauto lejasdaļā saplacināto RS sporta stūri ar ādas apdari un daudzfunkcionālām pogām, standarta aprīkojumā iekļautajiem Aluminium Race dekoratīvajiem ieliktņiem antracīta krāsā – papildaprīkojumā pieejamiem melnā klavieru vai karbona krāsā – līdz pat papildaprīkojumā pieejamajiem RS sporta sēdekļiem ar Fein Nappa ādas apdari ar RS raksturīgo šūnveida nošuvumu un integrētiem galvas balstiem. Pēc pieprasījuma sportiskumu iespējams palielināt vēl vairāk: ar papildaprīkojumā pieejamām RS dizaina pakām sarkanā vai zilā krāsā, kas rada papildu akcentus. Efektu pirms katra brauciena nodrošina iekāpšanas apgaismojums ar Audi Sport projekciju durvīs.

Interieur im Audi RS Q3 Sportback

Elastīgs uz ceļa

Kāpēc par kaut ko izšķirties? Papildus elpu aizraujošajai veiktspējai Audi RS Q3 Sportback¹ ir ļoti piemērots arī ikdienas lietošanai ar daudzām iespējām. Vienkārši būt elastīgam. Turklāt vieta ir paredzēta līdz pat pieciem cilvēkiem. Aizmugurējo sēdekli standarta aprīkojumā iespējams pabīdīt gareniski par 150 milimetriem, kā arī regulēt slīpumu septiņās pozīcijās. Un, ja nepieciešams vairāk vietas, bagāžas nodalījuma tilpumu iespējams palielināt no 530 litriem līdz 1400 litriem, nolaižot atzveltni.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 229–223 g/km.