Audi S4 Avant – Dinamika un Funkcionalitāte > A4 > Audi Latvija | Audi.lv
  • stage_exterior_front.jpg
Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

Praktisks sporta automobilis.
Audi S4 Avant TDI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5–6,4 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170 g/km

S modeļiem raksturīgi elementi liecina par S4 Avant TDI² sportiskajiem gēniem gan no ārpuses, gan salonā. 251 kW jaudīgais 3,0 litru TDI dzinējs ļauj uz ceļa justies pārliecinoši. Pateicoties apjomīgajai bagāžas ietilpībai, Audi S4 Avant TDI² bez grūtībām tiek galā ar visiem ikdienas uzdevumiem.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s4-avant-exterior-AS4_A_191001_1.jpg
1920x1080-audi-s4-avant-exterior-AS4_A_191001_1.jpg
  • Daytona pelēkā perlamutra krāsa ir viena no daudzajām pieejamajām virsbūves krāsām.

  • Audi S4 Avant TDI² apvieno universāļa praktiskumu ar sporta automobiļa dinamiku.

  • Izvēloties virsbūves krāsu, jūsu rīcībā būs arī plašais Audi exclusive³ klāsts.

  • 255 kW (347 ZS) jaudīgais 3,0 litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 166–165 g/km) attīsta 700 Nm griezes momentu.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā panorāmas stikla jumts lūka ļauj Audi S4 Avant TDI² salonā ieplūst vairāk gaismas un rada patīkamāku atmosfēru.

  • Personalizējiet sava Audi S4 Avant TDI² salonu ar, piemēram, Audi exclusive³ īpašo ādas apšuvumu un apdari.

  • Audi S4 Avant TDI² bagāžas nodalījuma pilnā ietilpība ir līdz 1435 litriem ar nolocītu aizmugurējā sēdekļa atzveltni.

  • Tieši vadītāja acu priekšā atrodas papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus, kas piedāvā vissvarīgāko informāciju par automobili, piemēram, braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect⁴ pakalpojumu klāsta.

Individuāls sportiskums – āriene

Standarta aprīkojumā iekļautā S sporta balstiekārta padara Audi S4 Avant TDI² par 23 milimetriem zemāku, salīdzinot ar bāzes modeli. Priekšpusē un aizmugurē tai ir īpaši S elementi, piemēram, unikāls radiatora aizsargrežģis un S difuzors ar ietvaru. Pieejama arī plaša disku izvēle: S4 Avant TDI² standartā ir aprīkots ar 18 collu diskiem. Attēlā redzamajam automobilim ir uzstādīti papildu aprīkojumā pieejamie 19 collu vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu dizainu matēti pelēkā titāna krāsā⁵. Izvēlieties sev tīkamāko no 12 dažādām krāsām vai kādu no Audi exclusive³ individuālajiem toņiem.

Jaudīgs un efektīvs – dzinējs

Par braukšanas prieku pie Audi S4 Avant TDI² stūres rūpējas 3,0 litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5–6,4 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170 g/km). V6 dzinējs attīsta 251 kW jaudu un 700 Nm maksimālo griezes momentu. Standarta aprīkojumā iekļautā daļēja hibrīda tehnoloģija ar integrētu siksnas ģeneratora starteri un litija-jonu akumulatoru nodrošina efektivitāti un braukšanas komfortu.

Sportiskums skaitļos

Jauda

251

kW*

(341 ZS)

Griezes moments

700

Nm*

Maksimāli

Paātrinājums

4.7

s*

0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5–6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170 g/km

Sportisks un individuāls – salons

Papildu aprīkojumā pieejamajiem sporta sēdekļiem plus ar romba rakstu un S emblēmu ir elektriski regulējams augstums, attālums, sēdekļa pamatnes un atzveltnes leņķis, bet īpašās formas sānu spilveni nodrošina lielisku atbalstu pagriezienos. Attēlā ir redzams Audi exclusive³ ādas apšuvums un apdare. Tajā iekļauts Jet pelēkas krāsas sēdekļu apšuvums no smalkas Nappa ādas ar kontrastējošām Crimson sarkanas krāsas šuvēm. Šādi krāsaini šuvju akcenti ir atrodami arī uz durvju roku balstiem, viduskonsoles un pārnesumu pārslēga kulises.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi S4 Limousine.
6Y6Y_V99_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Mythos melna, metāliska Mythos melna, metāliska
Turbo zila Turbo zila
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu 19 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu
19 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu 19 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu
19 collu vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu 19 collu vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu
MMI system Audi S4 Avant

Izbaudiet digitalizāciju

Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect⁴ pakalpojumu klāsta. Tā nodrošina piekļuvi digitālajiem informācijas un izklaides, navigācijas, drošības un apkopes pakalpojumiem. Saņemiet reāllaika satiksmes informāciju, atklājiet, piemēram, tuvumā esošās vietas vai uzziniet aktuālās degvielas cenas. Google Earth™⁶ navigācijas rīks piedāvā informāciju par reljefu, ielu nosaukumus un uzņēmumu katalogu. Sistēma ir ārkārtīgi ērti lietojama, pateicoties balss vadības sistēmai un centrālajam 10,1 collu displejam.

Audi virtual cockpit Audi S4 Avant

Inovatīvas tehnoloģijas

Informācijas un izklaides sistēmas papildu aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Tā atrodas tieši vadītāja acu priekšā un nodrošina piekļuvi būtiskākajām funkcijām 12,3 collu full-HD ekrānā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga⁷ un Audi phone box⁸ ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5–6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170 g/km.
3
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
5
No Audi Sport GmbH.
6
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
7
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
8
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.