S4 Avant > A4 > Sākumlapa
S4 Avant

S4 Avant

Daudzpusīgs un sportisks
Audi S4 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 166–165 g/km

Audi S4 Avant apvieno augsta līmeņa dinamiku ar eleganci un universāļa daudzpusīgumu. S modeļiem raksturīgi elementi liecina par tā sportiskajiem gēniem gan no ārpuses, gan salonā. 255 kW (347 ZS) jaudīgais dzinējs ļauj uz ceļa justies pārliecinoši. Pateicoties apjomīgajai bagāžas ietilpībai, Audi S4 Avant bez jebkādām grūtībām tiek galā ar visiem ikdienas transporta uzdevumiem.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ielaiž Audi S4 Avant¹ vairāk gaismas un rada patīkamāku atmosfēru.

  • Audi S4 Avant¹ apvieno universāļa praktiskumu ar sporta automobiļa dinamiku.

  • Izvēloties virsbūves krāsu, jūsu rīcībā būs arī Audi exclusive plašais klāsts (attēlā).

  • 255 kW (347 ZS) jaudīgais 3,0 TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 166–165 g/km) attīsta 700 ņūtonmetru griezes momentu.

  • Audi S4 Avant¹ LED aizmugurējie lukturi ar to unikālo rakstu padara automobili nekļūdīgi atpazīstamu.

  • Personalizējiet sava Audi S4 Avant¹ salonu ar, piemēram, Audi exclusive īpašajām ādas pakām (attēlā).

  • Audi S4 Avant1 bagāžas nodalījuma tilpums ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm ir 1495 litri.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect pakalpojumu klāsta.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā augstas izšķirtspējas virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo vissvarīgāko informāciju, piemēram, dzinēja apgriezienus, tieši vadītāja acu priekšā.

Personalizēts sportiskums – āriene

Audi S4 Avant¹ sportiskais raksturs ir īpaši labi saredzams no sāniem. Standarta aprīkojumā iekļautā S balstiekārta ar cietāku piekari un amortizāciju padara automobili par 23 milimetriem zemāku, salīdzot ar bāzes modeli. Arī priekšpusē un aizmugurē ir īpaši S elementi, kas to atšķir no pārējiem modeļiem, piemēram, unikāls radiatora režģis un S difuzors ar ietvaru. Ir pieejama plaša riteņu disku izvēle: standarta konfigurācijā Audi S4 Avant¹ ir aprīkots ar 18 collu diskiem. Attēlā redzamajam automobilim ir uzstādīti izvēles aprīkojumā pieejamie 19 collu alumīnija diski ar 5 V-veida spieķu dizainu, ko piedāvā Audi Sport. Izvēlieties kādu no divpadsmit virsbūves krāsām vai ļaujiet izpausties savai gaumei ar Audi exclusive individuālajiem apdares risinājumiem.

Audi S4 Avant

Jaudīgs un efektīvs – dzinējs

Par braukšanas prieku rūpējas 3,0 TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 166–165 g/km). Šis V6 dzinējs attīsta 255 kW (347 ZS) jaudu un 700 ņūtonmetru griezes momentu. Audi S4 Avant¹ pārsteidz ne tikai ar savu veiktspēju, bet arī ar efektivitāti un braukšanas komfortu, kura pamatā ir dzinējā integrētā standarta 48 voltu daļējā hibrīda sistēma ar siksnas piedziņas starteri-ģeneratoru un litija jonu akumulatoru. Viena no šīs sistēmas priekšrocībām ir tā, ka, atlaižot gāzes pedāli, kad ātrums nepārsniedz 160 km/h, dzinēju iespējams izslēgt un būtībā ļaut automobilim ripot, tā samazinot degvielas patēriņu.

Audi S4 Avant

Sportisks un individuāls – salons

Dinamiskie risinājumi turpinās arī Audi S4 Avant¹ salonā. Standarta aprīkojumā iekļauti apgaismoti durvju sliekšņi ar alumīnija ieliktņiem un S emblēmu. S sporta sēdekļi ar romba formas rakstu un S emblēmu arī ir iekļauti standarta aprīkojumā un piedāvā sēdekļa augstuma, garenvirziena pozīcijas, pamatnes un atzveltnes slīpuma regulēšanu, bet izteiktie sānu spilveni sniedz lielisku atbalstu pagriezienos. Fotoattēlā redzama īpaša Audi exclusive dizaina paka. Tajā iekļauti melni izsmalcinātas Nappa ādas sēdekļu pārsegi ar Crescendo sarkanas krāsas šuvēm. Šādi krāsaini šuvju akcenti ir atrodami arī uz durvju roku balstiem, viduskonsoles un pārnesumu pārslēga sviras.

Audi S4 Avant
Vairāk par ietilpības koncepciju

Progresīvas tehnoloģijas

Pateicoties intuitīvai darbības koncepcijai ar pieskāriena funkciju un ikdienas runas atbalstu, Audi S4 Avant1 ir ļoti ērts lietošanā. Digitālo informācijas un izklaides tehnoloģiju klāsta izvēles aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Skaidrais 12,3 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju attēlo svarīgākās funkcijas, ieskaitot braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus, tieši acu priekšā. Izvēles aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga2 un Audi phone box2 ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

Audi virtual cockpit Audi S4 Avant
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Unikāls un funkcionāls – apgaismojums

Audi S4 Avant¹ standarta aprīkojumā iekļauti LED tehnoloģijas priekšējie lukturi. Tie nodrošina redzamību kā dienā uzreiz pēc ieslēgšanas. Aizmugurējos LED lukturus pēc izvēles ir iespējams aprīkot ar dinamiskajiem virzienrādītājiem un dinamisku atslēgšanas un aizslēgšanas gaismas signālu. Izvēles aprīkojumā ir pieejami Audi matricas LED priekšējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem un dinamisko gaismas rotaļu.

Audi S4 Avant
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 166–165 g/km
2
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
3
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.