RS 5 Coupé > A5 > Sākumlapa
Audi RS 5 Coupé

RS 5 Coupé

Veiktspēja ar tiekšanos uz priekšu.
Audi RS 5 Coupé.

Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 9,1 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 208 g/km

Īsta dinamiskuma iemiesojums: izteiksmīga un jaudīga stāja, kupejai raksturīgas plūstošās līnijas, plata, dominējoša priekšpuse un iespaidīga aizmugure. Biturbo V6 dzinējs ar 331 kW (450 ZS) jaudu. Audi RS 5 Coupé ir iespaidīgs augstas veiktspējas paraugs.

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Atšķirības zīme: RS 5 emblēma uz melnā radiatora režģa.

  • Audi RS 5 Coupé¹ – īsts augstas veiktspējas Gran Turismo automobilis.

  • Elpu aizraujošs ātrums: Audi RS 5 Coupé paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 3,9 sekundes (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 208 g/km).

  • Radīts pagriezieniem: RS sporta balstiekārta nodrošina dinamisku vadāmību un virziena stabilitāti.

  • Audi RS 5 Coupé¹ iespaidīgu priekšpuses dizainu veido bezietvara vienotais režģis, virs tā esošās gaisa atveres, lielas sānu gaisa atveres un dinamiskas formas priekšējie lukturi.

  • Kupejas tipa siluets ir īpaši pievilcīgs sānskatā.

  • Audi RS 5 Coupé¹ sportisko tēlu vainago RS specifisks difuzora elements un ovālas izplūdes caurules.

  • Mazāk svara, vairāk izveicības un dinamikas – pateicoties izvēles aprīkojumā pieejamajam oglekļa šķiedras jumtam.

  • Augstas kvalitātes materiāli, visaugstākā līmeņa ražošanas meistarība un tehnoloģijas – viss, kā pienākas RS.

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

331

kW¹

(450 ZS)

Paātrinājums

3.9

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

600

Nm¹

Maksimāli

1
Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 9,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 208 g/km.
Audi RS 5 Coupé

2,9 litru biturbo V6 dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 208 g/km) ar 331 kW (450 ZS) jaudu un 600 Nm griezes momentu neliek vilties tiem, kas sagaida sportiskumu un jaudu. Acumirklīgs paātrinājums: Audi RS 5 Coupé¹ paātrinās no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs un spēj sasniegt 250 km/h maksimālo ātrumu. Pēc izvēles, maksimālo ātrumu ir iespējams palielināt līdz 280 km/h. Astoņu pakāpju Tiptronic automātiskā transmisija nodrošina zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu, bet RS sporta izplūdes sistēma rūpējas par skanīgu un aizraujošu skaņas pavadījumu.

Front view Audi RS 5 Coupé

Izbaudiet līdz šim nebijušu dinamiku!

Iedarbiniet savu Audi RS 5 Coupé¹ un izbaudiet slaveno RS dinamiku! Audi drive select dinamiskā vadāmības sistēma ļauj izvēlēties sev tīkamāko no vairākiem braukšanas režīmiem un pielāgot automobili savām vēlmēm, izmantojot brīvi konfigurējamos RS1 un RS2 režīmus. quattro piedziņa ar izvēles aprīkojumā pieejamo sporta diferenciāli piedāvā drošu vilci, iespaidīgu braukšanas dinamiku un precīzu vadāmību. Izvēles aprīkojumā pieejamā RS plus sport balstiekārta ar dinamisko gaitas kontroli (DRC) kompensē garenvirziena sasvēršanos un sānsveres, uzlabo dinamiku pagriezienos un virziena stabilitāti. Izvēles aprīkojumā pieejamā keramiskā bremžu sistēma ar bremžu suportiem trīs krāsās nodrošina nepārspējamu palēninājuma jaudu.

Audi RS 5 Coupé

Individualizēts no jumta līdz vissmalkākajām detaļām

Padariet savu Audi RS 5 Coupé¹ pavisam īpašu! Piemēram, piešķiriet tam vēl lielāku sportiskumu ar izvēles aprīkojumā pieejamo oglekļa šķiedras jumtu! Svara samazinājums padara automobili vēl izveicīgāku un dinamiskāku. Vai, ja vēlaties paraudzīties uz pasauli no cita skata punkta, novērtēsit izvēles aprīkojumā pieejamo panorāmas stikla lūku ar neierobežoti regulējamu elektrisko saulessargu.

Topansicht des Audi RS 5 Coupé
1
Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 9,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 208 g/km.