Audi S5 Coupe TDI – Jauda un Efektivitāte > A5 > Audi Latvija | Audi.lv
  • stage_exterior_front.jpg
Audi S5 Coupé TDI

Audi S5 Coupe TDI

Sportiska elegance.
Audi S5 Coupé TDI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4–6,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 168–167 g/km

Dizaina valoda un daudzi S līnijai raksturīgi elementi piešķir S5 Coupé TDI² ārienei sportiskumu. Jaudīgais TDI dzinējs rada sajūtu kā pie sporta automobiļa stūres.

Vairāk par ārienes dizainu
Audi S5 Coupé headlights with LED technology

Spilgts apgaismojums

Priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju tagad iekļauti Audi S5 Coupé TDI² standarta aprīkojumā. Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām ir pieejami papildu aprīkojumā. Audi lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielu ātrumu, un būtiski uzlabo drošības un ērtības līmeni, gandrīz dubultojot redzamības attālumu, salīdzinot ar LED tālajām gaismām. Šajā apgaismojuma pakā iekļauts arī dinamiskais gaismas motīvs, sagaidīšanas/pavadīšanas funkcija un dinamiskie virzienrādītāji.

Kāds ir mērķis? Lai nekā netrūktu

Audi S5 Coupé TDI² sportiskais izskats turpinās arī salonā, pateicoties S līnijai raksturīgiem elementiem, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamajiem sporta sēdekļiem plus, standarta ielaidumiem matēta alumīnija krāsā un ādas stūrei ar trīs spieķiem un daudzfunkciju slēdžiem plus, S emblēmu un kontrastējošām šuvēm. Horizontāli dizaina elementi, kvalitatīvi materiāli un augstākā līmeņa informācijas un izklaides sistēmas platforma rada īpašu atmosfēru, kuru var vēl vairāk personalizēt, smeļoties idejas no Audi exclusive³ piedāvājuma.

Cockpit Audi S5 Coupé

Intuīcija? Viss skaidrs un saprotams

Intuitīvai Audi S5 Coupé TDI² informācijas un izklaides sistēmas vadībai ir paredzēts 10,1 collu MMI touch displejs vai dabiskās balss saskarne⁴, piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI navigation plus ar MMI touch. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus piedāvā vadītājam visnepieciešamāko informāciju pārdomātajā 12,3 collu full-HD displejā, pielāgojamu lietošanu, intuitīvas izvēlnes un uz vadītāju orientētu displeju. S raksturīgajā dizainā centrā atrodas tahometrs.

Audi S5 Coupé TDI with Audi virtual cockpit
Sportiskums skaitļos

Jauda

251

kW*

(341 ZS)

Griezes moments

700

Nm*

Maksimāli

Maksimālais ātrums

250

km/h*

Ierobežots

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4–6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 168–167 g/km.

Sports? Tas sākas uz ceļa

Ar 3,0 litru TDI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4–6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 168–167 g/km) ar 251 kW jaudu un 700 Nm maksimālo griezes momentu Audi S5 Coupé TDI² paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,6 sekundēs un sasniedz elektroniski ierobežoto 250 km/h maksimālo ātrumu. quattro pilnpiedziņa ar sporta diferenciāli aktīvi sadala vilci starp asīm. Papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma precīzi pielāgo stūres pārnesuma attiecību un pastiprinātāja jaudu atbilstoši braukšanas ātrumam. Audi drive select ar dinamiskā, komforta, automātiskā, individuālā un efektivitātes režīma izvēli ļauj jebkurā brīdī mainīt braukšanas stilu.

Audi S5 Coupé TDI driving
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4–6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 168–167 g/km.
3
No Audi Sport GmbH.
4
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.