S5 Sportback TDI > A5 > Sākumlapa
Der neue Audi S5 Sportback TDI in der seitlichen Frontansicht

S5 Sportback TDI

Spēcīgs un pievilcīgs.
Audi S5 Sportback TDI.

Kombinētais degvielas patēriņš*: 6,2–6,1 l/100 km
Kombinētā CO₂ emisija*: 162–160 g/km

Audi S5 Sportback TDI piedāvā pietiekami daudz vietas ģimenei un sporta automobiļa spēku. Palielinātais salons un jaudīgais TDI dzinējs piecdurvju modeli padara ļoti īpašu. Arī vizuāli Audi S5 Sportback TDI pārsteidz ar jauno dizainu un S sērijai raksturīgajiem virsbūves elementiem.

Viss kopumā? Katra detaļa

Jaunais Audi S5 Sportback TDI¹ dizains signalizē sportiskumu un piesaista no visiem redzes leņķiem. Īpašus akcentus piešķir standarta aprīkojuma S sērijai raksturīgie virsbūves elementi: S sērijas buferis, radiatora režģis šūnas formā titāna melnā matētā krāsā ar alumīnija sudrabkrāsas matētiem elementiem, platās gaisa ieplūdes atveres rāmī un alumīnija sudrabkrāsas matēts bufera spoilers priekšpusē. Sānskatā izceļas 18 collu riteņi un S sērijas sporta balstiekārta, ārējie spoguļi matētā alumīnija sudrabkrāsā un ar S logotipu izgaismotā sliekšņa līste priekšpusē. Plato aizmugures daļu uzsver S sērijas difuzors ar aptverošu apdari matētā alumīnija sudrabkrāsā, S sērijai raksturīgais hromētais dubultais izpūtējs un S sērijas aizmugures spoilers.

Der Audi S5 Sportback TDI in der seitlichen Heckansicht

Vēl kādas prasības? Tādu vairs nav

Audi S5 Sportback TDI¹ salona sportiskumu izceļ S sērijas raksturīgie elementi, piemēram, papildaprīkojumā piedāvātie S sērijas sporta sēdekļi, standarta aprīkojuma dekoratīvā matēta alumīnija apdare un daudzfunkcionālā plus triju spieķu stūre ar ādas apdari, S logotips un kontrasta šuves. Jaunā dizaina iezīmes ir izteikti horizontālie apdares elementi, augstvērtīgie materiāli un modernais informācijas un izklaides sistēmas panelis, kuru kombinācija rada īpašu telpas sajūtu. Varat to papildus individualizēt, izmantojot Audi exclusive piedāvājumu.

Bedienkonzept im Cockpit des Audi S5 Sportback TDI

Intuīcija? Un viss ir pārskatāms

Intuitīvi lietojiet Audi S5 Sportback TDI¹ funkcijas, piemēram, papildaprīkojumā piedāvāto MMI Navigation plus ar 10,1 collas MMI skāriendispleju ar haptisko atgriezenisko saikni vai izmantojot balss vadības sistēmu ar dabīgās runas atpazīšanu. Turklāt varat izvēlēties papildaprīkojumā pieejamo Audi S5 Sportback TDI1 virtuālo autovadītāja informācijas sistēmu plus, kas pārskatāmā 12,3 collu Full HD displejā jūsu redzamības zonā parāda svarīgāko braukšanas informāciju. S sērijai raksturīgajā dizainā automobiļa instrumentu paneļa centrā ir novietots tahometrs un ar individuāli pielāgojamu lietošanu, intuitīvu izvēlnes navigāciju un uz autovadītāju orientētu displeju tiek novērsta nevajadzīga sarežģītība.

Audi virtual cockpit im Audi S5 Sportback TDI
Sportiskums skaitļos

Jauda

255

kW¹

(347 ZS)

Griezes moments

700

Nm¹

Maksimālais

Ātrums

250

km/h¹

Ierobežots

Sports? Sākas uz ceļa

No 0 līdz 100 km/h mazāk nekā piecās sekundēs. Elektroniski ierobežots maksimālais ātrums 250 km/h. Tas ir 3,0 litru TDI dzinēja (kombinētais degvielas patēriņš*: 6,2–6,1 l/100 km; kombinētā CO₂ emisija*: 162–160 g/km) Audi S5 Sportback TDI ar 255 kW (347 ZS) un maksimālo griezes momentu 700 ņūtonmetri. Turklāt visu riteņu piedziņa quattro ar sporta diferenciāli aktīvi un mainīgi sadala piedziņas momentus starp asīm un kombinācijā ar dinamisko stūrēšanu, pielāgojot stūres pārnesumu un pagriezējspēku automobiļa ātrumam, nodrošina komfortablu braukšanu. Efektivitāti palielina arī 48 voltu daļējā hibrīda sistēma. Ar Audi drive select un iestatījumiem dynamic, comfort, auto, individual vai efficiency papildus varat tieši ietekmēt braukšanas uzvedību.

Der Audi S5 Sportback TDI in der seitlichen Frontansicht
1
Kombinētais degvielas patēriņš*: 6,2–6,1 l/100 km; kombinētā CO₂ emisija*: 162–160 g/km.