Audi S5 Sportback TDI – Dinamiska Elegance > A5 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi S5 Sportback TDI

Audi S5 Sportback TDI

Jaudīgs un pievilcīgs.
Audi S5 Sportback TDI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 169–167 g/km

S5 Sportback TDI² piedāvā daudz vietas un sporta automobiļa cienīgu jaudu. Paplašinātais salons un jaudīgais TDI dzinējs padara šo piecdurvju automobili par kaut ko ļoti īpašu. Dizaina valoda un S līnijai raksturīgie ārienes elementi ir tas, kas padara S5 Sportback TDI² tik īpašu.

Kas veido kopējo tēlu? Ikviena detaļa

Audi S5 Sportback TDI² sportisko dizainu izceļ standarta aprīkojumā iekļautie S līnijai raksturīgie ārienes elementi: S buferi, radiatora režģis ar šūnu struktūru matētā titāna melna krāsā ar ieliktņiem matēti sudrabainā alumīnija krāsā, platas gaisa ieplūdes atveres un matēti sudrabainas alumīnija krāsas paneļi priekšā. Sānos ir iespaidīgi 18 collu vieglmetāla diski un S sporta balstiekārta, kā arī sānu spoguļu korpusi alumīnija krāsā un apgaismota durvju sliekšņu apdare ar S emblēmu priekšā. Aizmugures platumu uzsver horizontāli elementi matēti sudrabainā alumīnija krāsā ap S difuzoru, S līnijai raksturīgas hromētas dubultās izplūdes caurules un S aizmugures spoileris.

Audi S5 Sportback TDI in rearview
Vairāk par ārienes dizainu
Audi S5 Sportback Matrix LED headlight

Spilgts apgaismojums

Priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju tagad iekļauti Audi S5 Sportback TDI² standarta aprīkojumā. Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām ir pieejami papildu aprīkojumā. Audi lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielu ātrumu, un būtiski uzlabo drošības un ērtības līmeni, gandrīz dubultojot redzamības attālumu, salīdzinot ar LED tālajām gaismām. Šajā apgaismojuma pakā iekļauts arī dinamiskais gaismas motīvs, sagaidīšanas/pavadīšanas funkcija un dinamiskie virzienrādītāji.

Kāds ir mērķis? Lai nekā netrūktu

Arī Audi S5 Sportback TDI² salons ir iespaidīgi sportisks, pateicoties S līnijai raksturīgiem elementiem, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamajiem sporta sēdekļiem plus, standarta ielaidumiem matēta alumīnija krāsā un ādas stūrei ar trīs spieķiem un daudzfunkciju slēdžiem plus, S emblēmu un kontrastējošām šuvēm. Horizontāli dizaina elementi, kvalitatīvi materiāli un augstākā līmeņa informācijas un izklaides sistēmas platforma rada īpašu atmosfēru.

Cockpit Audi S5 Sportback TDI

Intuīcija? Viss skaidrs un saprotams

Intuitīvai Audi S5 Sportback TDI² informācijas un izklaides sistēmas, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus ar MMI touch, vadībai ir paredzēts 10,1 collu MMI touch displejs vai dabiskās balss saskarne³. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus piedāvā vadītājam visnepieciešamāko informāciju 12,3 collu full-HD displejā. S līnijai raksturīgā dizaina centrā atrodas tahometrs. Izvēlnes ir intuitīvas, un displejs orientēts uz vadītāju.

Audi virtual cockpit Audi S5 Sportback TDI
Sportiskums skaitļos

Jauda

251

kW*

(341 ZS)

Griezes moments

700

Nm*

Maksimāli

Maksimālais ātrums

250

km/h*

Ierobežots

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 169–167 g/km.

Sports? Tas sākas uz ceļa

Ar 3,0 litru TDI dzinēju ar 251 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 169–167 g/km) un 700 Nm maksimālo griezes momentu Audi S5 Sportback TDI² paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,6 sekundēs un sasniedz elektroniski ierobežoto 250 km/h maksimālo ātrumu. Aprīkojumā iekļauta arī quattro pilnpiedziņa ar sporta diferenciāli aktīvi sadala vilci starp asīm. Papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma precīzi pielāgo stūres pārnesuma attiecību un pastiprinātāja jaudu atbilstoši braukšanas ātrumam. Audi drive select ar dinamiskā, komforta, automātiskā, individuālā un efektivitātes režīma izvēli ļauj viegli mainīt braukšanas stilu.

Audi S5 Sportback driving
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 169–167 g/km.
3
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.