Audi Q3 Sportback – Dinamisks un Elegants > Q3 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 199–132 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8.8–5.0 l/100km

Audi Q3 Sportback rearview

Ekstraverta apvidus kupeja

Audi Q3 Sportback apvieno kupejas estētiku un pievilcību ar apvidus automobiļa jaudu un funkcionalitāti.

Progresīvs dizains

Q3 Sportback priekšpuses dizainā dominē lielais astoņstūra formas vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes atveres. Kupejas tipa siluets izskatās īpaši unikāli no sāniem. Aizmuguri raksturo plūstoša, slīpa jumta līnija, zems aizmugurējais logs un aizmugurējie lukturi ar asām kontūrām. Pielāgojiet salonu savām individuālajām vēlmēm. Izvēloties S line¹¹ aprīkojuma līmeni, jūsu Audi Q3 Sportback būs buferi kontrastējošā krāsā, vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu S dizainu, izgaismota durvju sliekšņu apdare ar alumīnija ielaidumiem, priekšdaļa un S emblēma, kā arī citi elementi.

Front view Audi Q3 Sportback

Prieks pie stūres – standarta aprīkojumā

Audi Q3 Sportback ir aprīkots ar dažādām tehnoloģijām, kas pilnveido braukšanas dinamiku.

Daudzveidība un funkcionalitāte

Aizmugurējā sēdeklī plus ir vieta trīs cilvēkiem, to iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 130 mm, bet trīsdaļīgās atzveltnes leņķi iespējams noregulēt septiņās dažādās pozīcijās. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 530² līdz 1400 litriem². Elektriskās bagāžas nodalījuma durvis¹¹ iespējams ērti atvērt ar kājas kustību.

Veidojiet savu dizainu pats

Izvēlieties sev tīkamāko no pieejamajām salona pakām, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo salona design selection¹¹ paku. Tajā iekļauti priekšējie sporta sēdekļi, salona apgaismojuma paka plus un tumšas Dimension krāsas alumīnija ieliktņi.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē¹³, sadaļā Tēmas¹¹,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus¹¹ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Audi exclusive⁹

Padariet savu Audi Q3 Sportback tikpat iedvesmojoši unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats, izmantojot Audi exclusive⁹. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi Q3 Seitenansicht

Audi Q3

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 203–131 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 203–131 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Atkarībā no izvēlētā dzinēja/motora un aprīkojuma.
3
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Tikai savienojumā ar parkošanās sistēmu plus vai parkošanās palīgsistēmu, MMI radio plus un elektriski saliekamajiem ārējiem spoguļiem.
5
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
7
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
8
Amazon Alexa un Amazon Music ir daļa no aprīkojuma Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēma ir pieejama papildus par atsevišķu samaksu.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā un Japānā. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
9
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
10
Iespējams pasūtīt tikai kopā ar S line salonu.
11
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
12
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
13
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
14
Pieejamība ir atkarīga no valsts.