Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q3 Sportback

Q3 Sportback

Ekstraverta apvidus kupeja
Audi Q3 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–4,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 172–119 g/km

Audi Q3 Sportback apvieno kupejas estētiku un pievilcību ar apvidus automobiļa jaudu un funkcionalitāti. Plaša informācijas un izklaides sistēmu un savienojamības risinājumu izvēle, kā arī plašs standarta aprīkojuma klāsts nodrošina, ka pie stūres nekad nebūs garlaicīgi.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
  • Audi paplašina modeļu klāstu ar kompaktu apvidus kupeju: Audi Q3 Sportback.

  • Melnajam vienotajam režģim ir trīsdimensiju dizains un sportiski akcenti.

  • Jaudīgi dzinēji ar TDI vai TFSI tehnoloģiju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,7–4,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 174–123 g/km) nodrošina aizraujošu braukšanu.

  • Zemā jumta līnija plūst pāri nedaudz paaugstinātajiem D statņiem un noslēdzas ar jumta spoileri.

  • Bagāžas nodalījuma paliktni² un salokāmo bagāžas nodalījuma kasti² iespējams izmantot mazāku priekšmetu uzglabāšanai.

  • Papildu aprīkojumā pieejamajā fona apgaismojuma paka plus salonā rada patīkamu noskaņu. Paku iespējams pasūtīt kā atsevišķu aprīkojuma elementu vai kā daļu no papildu aprīkojumā pieejamās design selection salona aprīkojuma līmeņa.

  • Audi Q3 Sportback piedāvā augstākai klasei raksturīgu digitalizācijas līmeni.

  • Papildu aprīkojumā pieejamās Bang & Olufsen 3D Premium skaņas sistēmas 15 skaļruņi ļauj izbaudīt koncerta cienīgu telpisko skanējumu.

  • Audi Q3 Sportback ir aprīkots ar dažādām vadītāja palīgsistēmām³, kas palīdz ikdienas lietošanā.

Digitālā autovadītāja kabīne

Standarta aprīkojumā iekļauts 10,25 collu digitālais instrumentu panelis. Iespējams izvēlēties arī Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu plus ar 12,3 collu HD displeju un skaidrām animācijām, kuras nodrošina visu nepieciešamo informāciju par automobili. Visaugstākā līmeņa vadības paneļa versijas – papildu aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus ar MMI touch – vadībai iespējams izmantot 10,1 collas displeju viduskonsolē. Automobilī ir pieejamas dažādas saskarnes un pieslēgvietas, kas ļauj pievienot jūsu mobilās ierīces⁴. Atklājiet plašo Audi connect⁵ pakalpojumu klāstu.

Cockpit Audi Q3 Sportback
Vairāk par Bang & Olufsen

Prieks pie stūres – standarta aprīkojumā

Audi Q3 Sportback ir aprīkots ar dažādām tehnoloģijām, kas pilnveido braukšanas dinamiku: papildu aprīkojumā pieejamā sporta balstiekārta nodrošina labu saķeri. Progresīvā stūres sistēma nodrošina precīzu vadāmību līkumotos ceļos vai pagriezienos. Pasūtot papildu aprīkojumā pieejamo Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, varēsiet izvēlēties piemērotāko no sešiem režīmiem, kas regulē automobiļa parametrus. Sistēma ietekmē ne tikai dzinēja un transmisijas parametrus, bet arī elektroniski regulējamo amortizatoru un stūres pastiprinātāja darbību.

Dynamic side view Audi Q3 Sportback
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām
360 grādu skats

Salons: veidojiet savu dizainu pats

Izvēlieties sev tīkamāko no pieejamajām salona pakām, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo salona design selection paku. Tajā iekļauti priekšējie sporta sēdekļi, fona apgaismojuma paka plus un tumšas krāsas alumīnija ieliktņi. Papildu aprīkojumā pieejamajā S line salona pakā iekļauti sporta sēdekļi ar S emblēmu, trīsspieķu sporta stūre ar ādas apdari un daudzfunkciju plus slēdžiem, pārnesumu pārslēga svira ar ādas apdari, kā arī nerūsējošā tērauda pedāļi un kāju balsti.

Interior with ambient light Audi Q3 Sportback

Daudzveidīgs un funkcionāls

Aizmugurējā plus sēdeklī ir vieta trīs cilvēkiem, to iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 130 mm, bet trīsdaļīgās atzveltnes leņķi iespējams regulēt septiņās dažādās pozīcijās. Bagāžas nodalījuma tilpums ir no 530 līdz 1400 litriem, bet papildu aprīkojumā pieejamās elektriskās bagāžas nodalījuma durvis iespējams ērti atvērt ar kājas kustību.

Rear view Audi Q3 Sportback
Vairāk par Audi oriģinālajiem aksesuāriem

Spilgts apgaismojums

Priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju iekļauti Audi Q3 Sportback standarta aprīkojumā. Varat izvēlēties arī Matrix LED priekšējos lukturus ar dinamiskajiem virzienrādītājiem. Matrix LED tehnoloģija selektīvi samazina uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem vērstā kūļa spilgtumu, pilnvērtīgi apgaismojot pārējo ceļa daļu.

Headlights with LED technology Audi Q3 Sportback
1
EEK globālā atruna.
2
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
3
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
5
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
6
Funkciju saturs var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.