Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
Audi Q3 Sportback rear view

Ekstraverta apvidus kupeja

Audi Q3 Sportback apvieno kupejas estētiku un emocijas ar apvidus automobiļa jaudu un funkcionalitāti.

Audi Q3 Sportback rear view

Fakti un skaitļi

Progresīvs dizains

Q3 Sportback priekšpuses dizainā dominē lielais astoņstūra formas vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes atveres. Kupejas tipa siluets izskatās īpaši unikāli no sāniem. Aizmuguri raksturo plūstoša, slīpa jumta līnija, zems aizmugurējais logs un aizmugurējie lukturi ar asām kontūrām. Pielāgojiet salonu savām individuālajām vēlmēm. Izvēloties papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojuma līmeni, jūsu Audi Q3 Sportback būs buferi kontrastējošā krāsā, vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu S dizainu, izgaismota durvju sliekšņu apdare ar alumīnija ieliktņiem un S emblēmu priekšā, kā arī citi elementi.

Front Audi Q3 Sportback

Prieks pie stūres – standarta aprīkojumā

Audi Q3 Sportback ir aprīkots ar dažādām tehnoloģijām, kas pilnveido braukšanas dinamiku.

Daudzveidība un funkcionalitāte

Aizmugurējā plus sēdeklī ir vieta trīs cilvēkiem, to iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 130 mm, bet trīsdaļīgās atzveltnes leņķi iespējams regulēt septiņās dažādās pozīcijās. Bagāžas nodalījuma tilpums ir no 530 līdz 1400 litriem, bet papildu aprīkojumā pieejamās elektriskās bagāžas nodalījuma durvis iespējams ērti atvērt ar kājas kustību.

Veidojiet savu dizainu pats

Izvēlieties sev tīkamāko no pieejamajām salona pakām, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo salona design selection paku. Tajā iekļauti priekšējie sporta sēdekļi, fona apgaismojuma paka plus un tumšas Dimension krāsas alumīnija ieliktņi.

Audi Q5

Audi Q3

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.