RS Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
Side view red RS Q3 Sportback with a man in the foreground

RS Q3 Sportback

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 206–201 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.0–8.8 l/100 km

Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

Jauda

294

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

4.5

s

Griezes moments, maksimālais

480

Nm

Audi RS Q3 Sportback side view

Būtisks iemesls pielikt papildu pūles

Kompaktā apvidus kupejas krosovera atlētisko dizainu papildina RS raksturīgie elementi. Ar veiktspēju dzīslās.

dynamic side view of the RS Q3 Sportback in red
Interior Audi RS Q3 Sportback
Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Rear view of the Audi RS Q3 Sportback
side view of the RS Q3 Sportback in an audi exclusive finish
Audi RS Q3 side front view

Audi RS Q3

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 228–216 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 229–218 g/km.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 229–218 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
3
Amazon Alexa un Amazon Music ir daļa no aprīkojuma Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēma ir pieejama papildus par atsevišķu samaksu.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā un Japānā. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
4
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
7
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts.