Audi RS Q3 Sportback – Aizraujoša Jauda > Q3 > Audi Latvija | Audi.lv
Side view red RS Q3 Sportback with a man in the foreground

Audi RS Q3 Sportback

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 206–201 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.0–8.8 l/100 km

Jauda

294

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

4.5

s

Griezes moments, maksimālais

480

Nm

Audi RS Q3 Sportback side view

Būtisks iemesls pielikt papildu pūles

Kompaktā apvidus kupejas krosovera atlētisko dizainu papildina RS raksturīgie elementi. Ar veiktspēju dzīslās.

Spēcīgāks uzrāviens

Leģendārais 2,5 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 229–218 g/km) ar pieciem cilindriem un RS sporta balstiekārtu padara jebkuru pagriezienu neaizmirstamu. Lai nodrošinātu precīzu vadāmību un braukšanas komfortu, RS Q3 Sportback² ir aprīkots ar īpaši noregulētu progresīvo stūres sistēmu. Turklāt braukšanas dinamiku un stabilitāti uzlabo adaptīvā balstiekārta ar Audi drive select⁵. Bremzēšanas spēku nodrošina RS tērauda bremžu sistēma ar bremžu suportiem melnā vai sarkanā krāsā⁵ – tāpat kā papildu aprīkojumā pieejamā RS keramiskā bremžu sistēma sarkanā krāsā⁵.

dynamic side view of the RS Q3 Sportback in red

Elegants un sportisks

Kupejai līdzīgais siluets un plakani ieslīpā jumta līnija ir Audi RS Q3 Sportback² raksturīgās pazīmes.

Ansicht von oben des Audi RS Q3 Sportback

Pamanāmi atšķirīgs: Aizmugure izceļas ar jaudīgu apdari, pateicoties RS raksturīgajam buferim ar aizmugurējo difuzoru un spīdīgi melnās horizontālajām uzlikām sānos, kā arī RS raksturīgā spoilera mala. Priekšpusē īpaši izceļas RS buferis un spīdīgi melnais vienotais režģis.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 229–218 g/km.

Bez kompromisiem – arī salonā

Audi RS Q3 Sportback² ir tikpat iespaidīgs un dinamisks visās detaļās, kā tā āriene. No sporta formas ādas stūres ar 3 spieķiem, saplacinātu apakšu, daudzfunkciju slēdžiem un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, alumīnija Race ielaidumiem, antracīta, flīģeļa izskata apdares, melna⁵ vai oglekļa krāsas rievota auduma⁵ līdz priekšējiem sporta sēdekļiem plus⁵ ar smalkas Nappa ādas apdari ar medus šūnu rakstu⁵, integrētiem galvas balstiem un gofrētu RS emblēmu uz atzveltnēm. Ja vēlaties, varat piešķirt vēl vairāk sportiskuma ar RS dizaina paku sarkanā⁵ krāsā, kas piešķir papildu akcentus.

Interior Audi RS Q3 Sportback

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē⁷, sadaļā Tēmas⁵,⁸ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus⁵ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Mobila elastība

Vieta līdz pieciem cilvēkiem. Aizmugurējo sēdekli iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 150 mm, bet atzveltnes leņķi iespējams regulēt septiņās dažādās pozīcijās. Lielu priekšmetu pārvadāšanai atzveltni iespējams nolocīt, palielinot 530 litrus ietilpīgā bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 1400 litriem.

Rear view of the Audi RS Q3 Sportback

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁴

Padariet savu Audi RS Q3 Sportback² iedvesmojoši unikālu – ar īpaši pasūtītas krāsas apdari no Audi exclusive⁴. Izvēlieties no plaša krāsu klāsta, piemēram, ar īpaši pasūtītas krāsas apdari, Audi exclusive samta violetā krāsā.

side view of the RS Q3 Sportback in an audi exclusive finish
Audi RS Q3 side front view

Audi RS Q3

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 228–216 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 229–218 g/km.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 229–218 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
3
Amazon Alexa un Amazon Music ir daļa no aprīkojuma Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēma ir pieejama papildus par atsevišķu samaksu.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā un Japānā. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
4
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
7
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts.