RS Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
Audi RS Q3 Sportback

RS Q3 Sportback

Kompakts apvidus kupejas krosovers.
Audi RS Q3 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 206–201 g/km

Kompaktā apvidus kupejas krosovera atlētisko dizainu papildina RS raksturīgie elementi. Zem dzinēja pārsega atrodas 2,5 litru TFSI dzinējs ar 294 kW (400 ZS) jaudu.

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs-q3-sportback-front-RSQ3_2020_1491.jpg
1920x1080-audi-rs-q3-sportback-front-RSQ3_2020_1491.jpg
  • Priekšpusē īpaši izceļas RS buferis un spīdīgi melnais vienotais režģis.

  • Izvēloties apgaismojuma tehnoloģiju, piedāvājumā ir arī papildu aprīkojumā pieejamie Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem un RS raksturīgajiem tonētajiem ietvariem.

  • Tango sarkanā krāsa izceļas pūlī: Audi RS Q3 Sportback².

  • Kupejai līdzīgais siluets un plakani ieslīpā jumta līnija ir Audi RS Q3 Sportback² raksturīgās pazīmes.

  • Audi RS Q3 Sportback² paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,5 sekundēs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 206–201 g/km).

  • Spēcīgs noslēgums: aizmugure ar RS raksturīgo buferi un lielajām, ovālajām izplūdes caurulēm.

  • Jaudu ceļam pievada 21 collas vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu poligona dizainu.

  • Audi RS Q3 Sportback² atradīsiet sportiskus elementus un kvalitatīvus materiālus.

Pamanāmi atšķirīgs

Audi RS Q3 Sportback² veiktspēja ir pamanāma acumirklī. Priekšpusē īpaši izceļas RS buferis un spīdīgi melnais vienotais režģis. Paplatinātās riteņu arkas un papildu 21 collas vieglmetāla diski ir unikāli savā klasē. Audi RS Q3 Sportback² aizmugurē izceļas RS raksturīgais buferis ar aizmugurējo difuzoru un spīdīgi melnās horizontālās joslas, kā arī RS raksturīgais jumta spoileris.

Audi RS Q3 rear
Vairāk par individualizāciju

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi RS Q3 Sportback².
Y1Y1_42V_AVP2D_A_2_000.jpg
Tangor sarkana, metāliska Tangor sarkana, metāliska
Kyalami zaļa Kyalami zaļa
Turbo zila Turbo zila
Puls oranža Puls oranža
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, melnā krāsā 21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, melnā krāsā
21 collas vieglmetāla diski ar piecu spieķu Trigon dizainu, titāna pelēkā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu spieķu Trigon dizainu, titāna pelēkā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, titāna pelēkā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski, piecu V veida spieķu poligona dizains, titāna pelēkā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski, piecu spieķu Trigon dizains 21 collas vieglmetāla diski, piecu spieķu Trigon dizains

Spēcīgāks uzrāviens

Ar leģendāro 2,5 litru TFSI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 206–201 g/km) ar pieciem cilindriem un RS sporta balstiekārtu jebkurš pagrieziens kļūst neaizmirstams. Lai nodrošinātu precīzu vadāmību un braukšanas komfortu, RS Q3 Sportback² ir aprīkots ar īpaši noregulētu progresīvo stūres sistēmu. Braukšanas dinamiku un stabilitāti vēl vairāk uzlabo papildu aprīkojumā pieejamā adaptīvā balstiekārta ar Audi drive select. Par apstāšanos rūpējas RS tērauda bremžu sistēma ar bremžu suportiem melnā vai sarkanā krāsā vai papildu aprīkojumā pieejamā RS keramiskā bremžu sistēma ar suportiem antracīta pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā.

RS Q3² skaņas pārbaude – atklājiet jaudīgā dzinēja skaņu

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

294

kW*

(400 ZS)

Acceleration

4.5

s*

0 to 100 km/h

Torque

480

Nm*

Maximum

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 206–201 g/km.

Bez kompromisiem – arī salonā

Audi RS Q3 Sportback² ir tikpat iespaidīgs un dinamisks visās detaļās, kā tā āriene. To nodrošina sporta formas stūre ar ādas apdari, saplacinātu apakšu un daudzfunkciju slēdžiem un sacīkšu alumīnija, antracīta, spīdīgi melniem vai oglekļa šķiedras ielaidumiem un papildu aprīkojumā pieejamie priekšējie sporta sēdekļi plus ar smalkas Nappa ādas apdari ar krāsas šūnu rakstu, integrētie galvas balsti un RS emblēma uz atzveltnēm. Ja vēlaties, varat piešķirt vēl vairāk sportiskuma ar papildu aprīkojumā pieejamajām RS dizaina pakām sarkanā vai zilā krāsā un papildu akcentiem.

Interior Audi RS Q3 Sportback
360 grādu salona panorāmas skats

Skaidra pārredzamība

Standarta aprīkojumā iekļautā MMI touch displeja vadība ir radīta tieši jums. Pilnībā digitālais Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas 10,25 collu ekrāns augstā izšķirtspējā attēlo informāciju par automobili, piemēram, navigācijas karti un dzinēja apgriezienus. Nākamais līmenis ir papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus ar 12,3 collu full-HD displeju. RS raksturīgo dizainu atspoguļo, piemēram, ieslēgtā pārnesuma attēlošana, dinamiskās pārslodzes indikators un apļa laiku taimeris.

Audi RS Q3 Sportback cockpit

Pārvietošanās daudzpusība

Vieta līdz pieciem cilvēkiem. Aizmugurējo sēdekli iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 150 mm, bet atzveltnes leņķi iespējams regulēt septiņās dažādās pozīcijās. Lielu priekšmetu pārvadāšanai atzveltni iespējams nolocīt, palielinot 530 litrus ietilpīgā bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 1400 litriem.

Ļaujiet Audi RS Q3 Sportback² sevi apburt

Audi RS Q3 Sportback
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 206–201 g/km.