Audi RS Q3 – Spēcīga Jauda un Dizains > Q3 > Audi Latvija | Audi.lv
Frontal side view ded RS Q3

Audi RS Q3

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.0–8.8 l/100 km

Jauda

294

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

4.5

s

Griezes moments, maksimālais

480

Nm

Dynamic side view of the Audi RS Q3

Mērķtiecīgs. Pat pirms atslēgas pagriešanas

Atlētisks dizains sastopas ar ikdienas izmantojamību – kompaktais Audi RS Q3² augstas veiktspējas SUV. Ar veiktspēju dzīslās.

Atvadieties no garlaicības

Ar leģendāro 2,5 litru TFSI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,1–9,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 228–216 g/km) ar pieciem cilindriem un RS sporta balstiekārtu plus ar amortizatoru kontroli³ katrs maršruts kļūst par piedzīvojumu, kā arī ir uzlabota braukšanas dinamika un stabilitāte. Audi ir padomājuši arī par bremzēšanas spēku: ar RS tērauda bremžu sistēmu ar bremžu suportiem melnā vai sarkanā krāsā⁶, kā arī RS keramisko bremžu sistēmu⁶ ar suportiem antracīta pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā.

dynamische Seitenansicht des RS Q3

Spēlē pēc saviem noteikumiem

Jaunā Audi RS Q3² atšķirīgā dizaina valoda piedāvā iespaidīgu un redzamu veiktspēju: Audi RS Q3² aizmugure rada spēcīgu apstrādi, pateicoties RS raksturīgajam buferim ar aizmugurējo difuzoru un RS sporta izplūdes sistēmai⁶ ar lielām, ovālām izpūtēja caurulēm un spīdīgām melnām uzlikām, kā arī RS raksturīgais jumta spoileris. RS buferis kopā ar spīdīgi melno vienoto režģi piešķir priekšpusei dinamisku izskatu. Apvienojumā ar paplatinātajām riteņu arkām un 21 collas vieglmetāla diskiem² tas ir unikāls savā modeļu klasē.

Audi RS Q3 side rear view with model on the side

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.0–8.8 l/100 km

Kompromisi nav pieļaujami

Dinamiskais atlētiskums turpinās arī Audi RS Q3² salonā.

Audi RS Q3 Cockpit

Sportisks salons: No sporta formas ādas stūres ar 3 spieķiem, saplacinātu apakšu, daudzfunkciju slēdžiem un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, alumīnija Race ielaidumiem, antracīta, flīģeļa izskata apdares, melna⁶ vai oglekļa krāsas rievota auduma⁵ līdz priekšējiem sporta sēdekļiem plus⁶ ar izsmalcinātu Nappa ādu⁶.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē⁸, sadaļā Tēmas⁶,⁹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus⁶ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Vieta jebkam un visam

Vieta līdz pieciem cilvēkiem. Aizmugurējo sēdekli iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ par 150 mm, bet atzveltnes leņķi iespējams regulēt septiņās dažādās pozīcijās. Lielu priekšmetu pārvadāšanai atzveltni iespējams nolocīt, palielinot 530 litrus ietilpīgā bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 1525 litriem.

Rückbank Ansicht des Audi RS Q3

Audi exclusive⁵

Padariet savu Audi RS Q3² iedvesmojoši unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats, izmantojot Audi exclusive⁵. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi RS Q3 Sportback side view

Audi RS Q3 Sportback

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 229–218 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,6 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 228–216 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,1–9,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 228–216 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
3
Pieejami tikai kopā ar Audi piedziņas izvēles funkciju.
4
Amazon Alexa un Amazon Music ir daļa no aprīkojuma Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēma ir pieejama papildus par atsevišķu samaksu.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā un Japānā. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
5
Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
6
Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
7
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
9
Pieejamība ir atkarīga no valsts.