Audi Q5 Sportback – Dinamisks un Pievilcīgs > Q5 > Audi Latvija | Audi.lv
Dynamic front-side view Audi Q5 Sportback

Audi Q5 Sportback

Pārveidots SUV.
Jaunais Audi Q5 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,6–4,7 l/100 km
CO₂ izmešu daudzums kombinētajā ciklā¹: 182–123 g/km

Audi Q5 Sportback apvieno jaudīgu SUV veiktspēju ar plašu ikdienas lietojamību. Tā kupejas tipa jumta līnija izceļ jaunā, sportiskā dizaina valodu, savukārt pastāvīgā quattro pilnpiedziņa ik reizi nodrošina aizraujošu braucienu.

Katrs brauciens ir vēstījums

Audi Q5 Sportback dizains piešķir automobilim iespaidīgi dinamisku un pārliecinošu harismu. Cita īpaša iezīme ir platā, plakaniski slīpā aizmugurējā daļa, kas kupejas veida jumta līnijai piešķir izteiksmīgu un akcentē automobiļa aerodinamisko izskatu. Automobiļa dinamisko dizainu noslēdz difuzors ar horizontālo apdari, hromēta līnija, kas stiepjas visā automobiļa platumā, un sportiskais jumta spoileris. Papildu aprīkojumā pieejamā S līnija piešķir vēl sportiskākus akcentus.

OLED aizmugurējie lukturi ar specifisku aizmugurējo gaismu rakstu

Papildu aprīkojumā pieejamie Audi Q5 Sportback OLED aizmugurējie lukturi izkārtoti mazos, atsevišķi vadāmos segmentos trīsdimensiju veidā, nodrošinot jaunas gaismu izmantošanas iespējas, pateicoties iespaidīgajai secībai. Iegādājoties automobili, jūs varat izvēlēties no trīs dažādiem aizmugurējo gaismu raksta dizainiem. Turklāt aizmugurējo gaismu raksta dizains brauciena laikā automātiski mainās, atspoguļojot braukšanas režīmu. Papildu aprīkojumā pieejamie aizmugurējie lukturi ar inovatīvo OLED tehnoloģiju ir aprīkoti ar tuvuma sensoru²: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits automobilis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivizēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v1-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 1
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v2-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 2
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v3-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 3
Top view Audi Q5 Sportback

Aizraujoša braukšanas dinamika

Audi Q5 Sportback piedāvā iespaidīgi spontānu, dinamisku paātrinājumu un precīzu vadāmību. Automobilim standartaprīkojumā ir quattro piedziņa ar ultra tehnoloģiju, kas nepārtraukti uzrauga braukšanas apstākļus un sadala piedziņas jaudu starp riteņiem pēc nepieciešamības. Tādējādi tiek nodrošināta precīza un sportiska, uz aizmugurējo riteņu piedziņu balstīta vadāmība. Lai braukšanas sajūtas pielāgotu jūsu prasībām, Audi drive select piedāvā jums izvēlēties no vairākiem režīmiem, ar kuru palīdzību iestatīt vēlamos automobiļa raksturlielumus. Izvēlieties lielāku veiktspēju, vairāk komforta vai individuālu to apvienojumu.

Salons: sportisks un elegants

Neskatoties pat uz plakaniski slīpo aizmugurējo daļu, Audi Q5 Sportback nodrošina pietiekami daudz vietas pieciem cilvēkiem, tostarp ērtu griestu augstumu un pietiekami daudz vietas kājām. Pilnībā koncentrējot uzmanību uz sportiskumu, papildu aprīkojumā pieejamā S līnija pievieno vizuālus akcentus: Priekšējie sporta sēdekļi nodrošina ideālu sēdpozīciju un īpašas formas sānu polsterus. Sēdekļu polsterējums veidots, izmantojot izsmalcinātu Nappa ādu kriollo zirga brūnā krāsā, bet krāsai pieskaņotās kontrastējošās šuves un priekšējo sēdekļu atzveltnēs gofrētais S burts uzsver automobiļa sportisko raksturu.

Interior cockpit view Audi Q5 Sportback
Audi virtual cockpit Audi Q5 Sportback

Burtiski kļūst par ceļvedi

Audi Q5 Sportback ir savienots ar jums un pārējo pasauli. Pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajiem Audi connect pakalpojumiem³, tādu vietu kā degvielas uzpildes staciju vai autostāvvietu atrašana ir patiešām viegla, izmantojot papildu aprīkojumā pieejamo MMI navigāciju, kurā tiešsaistē norādītas apskates vietas. Tiek attēlota informācija par to darba laikiem, pieejamību un cenām. Vai arī izmantojiet pakalpojumu tiešsaistes satiksmes informācija plus⁴, lai attēlotu ļoti detalizētu reāllaika informāciju par satiksmi, šķēršļiem ceļā un sastrēgumu veidošanos un beigšanos.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.