Audi RS Q8 – Jaudīga Apvidus Kupeja > Q8 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi RS Q8

Audi RS Q8

Atvadieties no vienmuļā.
Audi RS Q8.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,3–12,1 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 281–276 g/km

Visjaudīgākā Audi Sport apvidus kupeja: RS Q8² ar 441 kW jaudu. Papildus RS modeļiem raksturīgajai veiktspējai, šis iespaidīgais automobilis pārsteidz ar savām izcilajām braukšanas īpašībām un dizaina pielāgojamību.

Ar veiktspēju dzīslās.

Audi RS Q8 in der Seitenansicht
Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

441

kW*

(600 ZS)

Paātrinājums

3.8

s*

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

800

Nm*

Maksimāli

*
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,3–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 281–276 g/km.

Asas izjūtas, nospiežot pogu:
dzinējs

Sekojiet saviem impulsiem ar Audi RS Q8² nepārspējamo vienkāršību. 4,0 litru V8 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,3–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 281–276 g/km) ar 441 kW jaudu un 800 Nm maksimālo griezes momentu kopā ar quattro pastāvīgo piedziņu un astoņpakāpju tiptronic transmisiju nodrošina patiesu dinamiku. Tas paātrinās no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs. Daļēja hibrīda tehnoloģija un cilindru atslēgšanas tehnoloģija, kas atslēdz četrus cilindrus pie nepilnas slodzes un zemiem un vidējiem dzinēja apgriezieniem, palīdz ietaupīt degvielu.

Dynamic rear view of the Audi RS Q8

Milzīga jauda, kas tiek gudri pievadīta ceļam

Audi RS Q8² piedāvā quattro pastāvīgo pilnpiedziņu ar papildu aprīkojumā pieejamo quattro sporta diferenciāli, kas selektīvi pievada jaudu katram ritenim atsevišķi. Adaptīvā pneimatiskā sporta balstiekārta ar RS raksturīgajiem regulējumiem kopā ar visu riteņu stūrēšanu, rūpējoties par ātru reaģēšanu un augstu braukšanas stabilitāti. Papildu aprīkojumā pieejamā elektromehāniskā šķērsstabilizācijas sistēma uzlabo arī dinamisko vadāmību, it īpaši līkumos. Automobiļa parametrus iespējams mainīt ar Audi drive select, nospiežot RS režīma pogu uz stūres. Ir iespējams arī paaugstināt maksimālā ātruma ierobežojumu no 250 līdz 280 vai 305 km/h³.

Vairāk par braukšanas dinamiku

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi RS Q8².
6Y6Y-52R_AVP2D_A_2_000.jpg
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Orca melna, metāliska Orca melna, metāliska
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Galaxy zila, metāliska Galaxy zila, metāliska
Dragon oranža, metāliska Dragon oranža, metāliska
Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare
Vieglmetāla diski ar piecu spieķu rotora dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare Vieglmetāla diski ar piecu spieķu rotora dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare
Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu
Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, melnā krāsā Vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, melnā krāsā
Vieglmetāla diski ar desmit spieķu zvaigznes dizainu Vieglmetāla diski ar desmit spieķu zvaigznes dizainu

Pilnībā pārdomāts: salons

Elegantais instrumentu panelis un izteiktās horizontālās līnijas rada telpiskuma sajūtu. Galvenais dizaina elements ir platā, simetriskā viduskonsole, ko aptver, piemēram, slīpi rievots matētas oglekļa šķiedras materiāls. Sporta sēdekļi ar melnu Alcantara⁴/ādas apdares kombināciju un RS emblēmu pat sarežģītos braucienos piedāvā drošu sānu atbalstu. Pēc pieprasījuma ir pieejami arī sporta sēdekļi plus ar perforētu Valcona ādas apdari un šūnu rakstu. Papildu aprīkojumā pieejamās RS dizaina pakas pelēkā vai sarkanā krāsā kopā ar Alcantara un ādas apdari ar kontrastējošām šuvēm rada vēl sportiskāku gaisotni pat vissmalkākajās niansēs.

Aplūkojiet salonu

Redzēt. Pieskarties. Piedzīvot

Audi RS Q8² salons ir aprīkots ar plašu digitālo tehnoloģiju klāstu, nodrošinot nepieciešamo palīdzību katrā braucienā. Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas RS raksturīgie displeji atbilstoši jūsu vēlmēm informē par griezes momentu, jaudu, paātrinājumu, apļa laiku un dinamisko pārslodzi.

Audi RS Q8 Audi virtual cockpit

Veiktspēja apvienota ar lietojamību ikdienā

Audi RS Q8² piedāvā plašas iespējas. Papildus izcilai veiktspējai, tas piedāvā plašas lietošanas iespējas ikdienā. Nolokot sēdekļus, tas piedāvā vēl vairāk: bagāžas nodalījuma ietilpība palielinās līdz 1755 litriem. Trīsdaļīgo aizmugurējo sēdekli standarta variantā iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ.

Panorāmas skats

Piezīme: Atklājiet Audi RS Q8² no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Audi RS Q8
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,3–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 281–276 g/km
2
Elektroniski ierobežots.
3
Alcantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.