A3 Sportback > Sākumlapa

A3 Sportback

A3 Sportback
Ambition 2.0 TDI clean diesel 6-Gang
31.190,00 EUR

  • Basic price
    30.500,00 EUR
  • Optional equipment
    690,00 EUR
  • Price
    31.190,00 EUR

Brauciet spēcīgi.

Spēcīgs dizains: piecdurvju modeļa sportisko raksturu uzsver dinamiskā jumta līnija. Izteiksmīgā tornado līnija gar logu malām un dinamiskā līnija virs sliekšņiem akcentē automobiļa izliekumus. Aizmugure ar jaunajiem trīsdimensiju aizmugurējiem lukturiem, izteiktajām kontrastējošajām līnijām un plato difuzoru runā pati par sevi. Viens no akcentiem ir Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kas tagad pieejama arī kompaktajā klasē. Atklājiet daudzpusīgu inovāciju.

Aprīkojuma komplekti

Jūs varat aprīkot savu Audi A3 Sportback, lai tas pilnībā atbilstu Jums. Tas ir iespējams, pateicoties dažādajām komplektācijām. Piešķiriet tam sportiskas nianses vai pilnveidojiet dizainu ar dažādu toņu palīdzību. Viss ir Jūsu rokās. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties, visi jaunie aprīkojuma komplekti padara braukšanu ar Audi A3 Sportback par īpašu piedzīvojumu.

S līnijas sporta komplekts

Uzsveriet Audi A3 Sportback atlētisko dabu ar S līnijas aprīkojuma komplektiem. Izrādiet dinamiskās līnijas un piešķiriet salonam vēl lielāku izteiksmīgumu. Turklāt jūs varat Audi padarīt par īstu atlētu, piemēram, ar S line jumta spoileri un izgaismotiem priekšējo durvju sliekšņiem, ko dekorē S apdare.