Functions on Demand > Audi Connect > Audi Latvija | Audi.lv
Functions-on-demand-header

Functions on Demand

Atklājiet noderīgas sava automobiļa iespējas un funkcijas

Funkciju atjauninājumi. Vienkārši pieskarieties.

Daudzi no mums jau ir pieraduši lejupielādēt elektronikas, piemēram, viedtālruņu un televizoru, funkciju atjauninājumus. Izmantojot funkcijas pēc pieprasījuma, jūs varēsiet to pašu darīt ar savu Audi. Ja jūsu automobilis ir ar to aprīkots, jūs varēsiet izmēģināt un iegādāties uzlabotas funkcijas, piemēram, automatizēto stāvvietas palīgsistēmu vai Matrix LED priekšējos lukturus tieši MyAudi lietotnē. Šīs funkcijas varat arī iespējot uz nepieciešamo laika periodu, maksājot par funkcijām un jauninājumiem tikai tad, kad tos lietojat.

 • 1-6-months.png
  Izmēģiniet

  Atklājiet noderīgas sava automobiļa iespējas un funkcijas, pieslēdzot 1 mēneša izmēģinājuma versiju. Tā lieliski noderēs gadījumos, kad vēlaties izmēģināt stāvvietas palīgsistēmu braucienos pa pilsētu vai izbaudīt citas funkcijas, kas uzlabos jūsu braukšanas pieredzi.

 • 1-4years.png
  Piedzīvojiet

  Ja zināt, ka brauksiet ar savu Audi vairākus gadus, tad varat iespējot funkcijas, kuras varēsiet izmantot tik ilgi, kamēr vien lietosiet šo automobili.

 • lifetime.png
  Iegādājieties

  Ja jums patīk kāda konkrēta funkcija, varat to iegūt ar mūža (Lifetime) licenci. Piemēram, Jūs izmēģinājāt Matrix LED priekšējos lukturus un novērtējāt to sniegto labumu. Varat iegādāties šo funkciju bez laika ierobežojuma un tā vienmēr būs Jums pieejama.

functions-on-demand-video

Iepazīstieties ar Audi funkcijām pēc pieprasījuma

 • Led_matrix.jpeg
  LED Matrix komplekts

  Uzlabojiet savus priekšējos lukturus ar Audi Matrix LED tehnoloģiju. Atsevišķas diodes automātiski pārslēdzas starp tuvajām un tālajām gaismām, kā arī nodrošina maksimālu ceļa apgaismojumu, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus.

 • Light function package.jpeg
  Apgaismojuma funkciju paka

  Iegūstiet papildu apgaismojuma funkciju, kas pielāgojas apkārtnei, lai uzlabotu redzamību, braucot pa šosejām, līkumos un krustojumos. Apgaismojuma funkciju pakā iekļautas arī apgaismojuma animācijas, kas izgaismosies, aizslēdzot un atslēdzot automobili.

 • Parking assistant.jpeg
  Automobiļa novietošanas stāvvietā palīgs

  Aktivizējiet automobiļa novietošanas stāvvietā palīga funkciju, kas palīdzēs jums novietot automobili stāvvietā. Šī funkcija meklē piemērotas vietas ceļmalā, nodrošina ideālu novietošanas ceļu un pat jūsu vietā stūrē automobili.

 • More Functions on Demand coming soon.jpeg
  Drīzumā būs pieejamas arī citas funkcijas pēc pieprasījuma

  Kad tiešsaistē nonāks vairāk Audi modeļu ar iespēju aktivizēt funkcijas pēc pieprasījuma, tad myAudi lietotnē būs iespējams iegādāties vairāk funkciju.

Izmēģiniet funkcijas pēc pieprasījuma jau tūlīt

 • step1.jpeg
  1. solis

  Funkcijas pēc pieprasīja šobrīd nav pieejamas visos Audi automobiļus, lai uzzinātu vairāk, iesakām sazināties ar Jūsu izvēlēto Audi partneri.

 • step2.jpeg
  2. solis

  Lejupielādējiet myAudi lietotni un pievienojiet savu automobili.

 • step3.jpeg
  3. solis

  Kad būsiet savienojis automobili ar myAudi lietotni, varēsiet redzēt pieejamās iespējas.

Lejupielādēt myAudi lietotni

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar oficiālo Audi pārstāvi