A6 Avant > A6 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
 Der neue A6 Avant

A6 Avant

Pārliecinoši daudzpusīgs

Izcila ietilpība, komforts un digitālā kompetence ar skatu nākotnē apvienojumā ar atlētisku formu: jaunais Audi A6 Avant ir radīts uzvarām jebkurā situācijā. Sportisks un elegants no ārpuses, izsmalcināts un bagātīgs iekšpusē. Avant ir dāsni aprīkots ar jaunākajiem digitālā laikmeta sasniegumiem un nosaka jaunus biznesa klases standartus ar inovatīvajām vadītāja palīgsistēmām.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Saulei jā, karstumam nē. Papildu aprīkojumā pieejamās panorāmas stikla jumta lūkas elektriski regulējamais saritināmais saulessargs sargā salonu no karstuma spēcīgā saules gaismā un piedāvā simtprocentīgu aizsardzību no saules stariem.

 • Gandrīz piecus metrus garā Avant priekšpuse un saīsinātais aizmugurējā loga profils izstaro eleganci un sportiskumu.

 • Asas šķautnes, precīzas līnijas. A6 Avant pauž tīru mūsdienīguma un dinamikas kultūru − it īpaši profilā.

 • Sportiska jumta līnija un kupejai līdzīgs siluets. Ikviena A6 Avant līnija iemieso eleganci.

 • Gatavs piedzīvojumiem: astotās paaudzes A6 Avant piedāvā pietiekamu vietu un braukšanas īpašības visiem atpūtas veidiem.

 • Gan tehniski, gan optiski iespaidīgi: LED aizmugurējie lukturi ar raksturīgo gaismas motīvu, ko savieno eleganta horizontāla hroma līnija.

 • Papildu aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ir par 30% caurspīdīgāks nekā iepriekšējās paaudzes modelim un ir elektriski atverams.

 • Jaunajam A6 Avant ir pieejami eleganta vai sportiska dizaina 17−21 collu diski.

 • Galvenā dizaina estētikas tendence Audi A6 Avant salonā ir minimālisms. Neskaitot dažas pogas, tajā praktiski nav slēdžu − MMI koncepcija ar pieskāriena reakciju ir pilnībā integrēta elegantajā melnajā paneļa virsmā.

 • Jaunais Audi A6 Avant ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Audi AI digitālajiem risinājumiem un vadītāja palīgsistēmām. Drošāka braukšana un vairāk laika svarīgākajām lietām.

Nepārspējami dinamisks.
Nekļūdīgi Avant.
Plakanāka, platāka un dziļāka − jaunā A6 Avant priekšpuse demonstrē jaudu un spēju piesaistīt uzmanību no pirmā skatiena. Izteiksmīgās riteņu arkas, izliektā jumta līnija un plakanais, vertikālais D statnis izceļ proporciju dinamiku un veido unikālu siluetu. Aizmugurē īpaši izceļas sportiskais jumta malas spoileris un raksturīgā hromētā apdare. Sportiskam tēlam ar bezkompromisu ietilpību.
Vairāk par ārieni
Vairāk vietas, salīdzinot ar iepriekšējo modeli

+ 21

mm

Salona augstums

+ 14

mm

Griestu augstums aizmugurē

+ 7

mm

vieta pleciem

Piedāvā ievērojamu ietilpību

Bezkompromisu komforts: jaunā Audi A6 Avant telpas koncepcija piedāvā vairāk vietas vadītāja un pasažieru kājām, virs galvas un plecu līmenī, kā arī ierasti lielu bagāžas nodalījuma ietilpību. Sadalīto aizmugurējā sēdekļa atzveltni ar atvērumu garu priekšmetu ievietošanai iespējams nolocīt 40:20:40 proporcijā un optimāli pielāgot jūsu vēlmēm un vajadzībām. Vienalga, vai dodaties slēpošanas brīvdienās ar ģimeni vai tālā darba komandējumā, bagāžas nodalījums ar ietilpību no 565 līdz 1680 litriem piedāvā bezgalīgas iespējas.

Kofferraumanimation
Vairāk par ietilpību
Das Ambientelicht des neuen A6 Avant bereichert das stimmige Interieur-Design.

Aprīkojuma pakas

Jaunā Audi A6 Avant salona raksturu iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm. Papildu bāzes aprīkojumam ir pieejamas četras aprīkojuma pakas ar atšķirīgām krāsu koncepcijām: sport, design, design selection un S line sporta paka (attēlā). Krāsas ir vienlaikus progresīvas un elegantas. Materiāli, piemēram, Valcona āda un matēta alumīnija dekoratīvās uzlikas, ir kvalitatīvi un rūpīgi izgatavoti.

Minimālistisks dizains.
Maksimāla lietošanas ērtība.

Papildaprīkojumā pieejamie 10,1 collu un 8,6 collu HD MMI High skārienekrāni ar pieskāriena reakciju nevainojami iekļaujas elegantajā priekšējā panelī, un tos papildina Audi virtuālā vadības paneļa 12,3 collu ekrāns. Plašas personalizēšanas iespējas ļauj līdz septiņiem vadītājiem saglabāt savus iestatījumus individuālos lietotāja profilos. Automobiļa funkcijas var pārvietot vēlamajā vietā MMI ekrānā līdzīgi kā viedtālrunī. Daudzpusīgi, ērti un, vissvarīgākais – vienkārši.

Bedienkonzept
Vairāk par darbības koncepciju
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju

400

izvēles funkcijas ir pielāgojamas

38

izvēles vadītāja palīgsistēmas

12.3

-collas

izvēles virtuālā vadības paneļa displejs

Vairāk par palīgsistēmām

Augsta līmeņa izpildītājs

A6 Avant Eiropas tirgū sākotnēji būs pieejams ar diviem jaudīgiem dzinējiem – vienu dīzeļa un vienu benzīna. Benzīna dzinēja modelis: 3,0 TFSI1. Šis sešcilindru dzinējs ar 340 ZS jaudu un 500 Nm griezes momentu nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundē. 3,0 TDI2 V6 dīzeļdzinējs ar 286 ZS jaudu un 620 Nm griezes momentu nodrošina līdzīgu veiktspēju. Visi dzinēji ir aprīkoti ar daļēja hibrīda tehnoloģiju (MHEV − daļējā hibrīda elektroautomobilis).

A6 Avant Motor
Vairāk par dzinēju
Fahrdynamik

Veiklāks. Manevrētspējīgāks. Sportiskāks.

Standarta aprīkojumā iekļautā progresīvā stūrēšanas sistēma nodrošina braukšanas dinamiku ar īpaši sportisku stūres pārnesuma attiecību, kas apvienojumā ar papildu aprīkojumā pieejamo visu riteņu stūrēšanas sistēmu uzlabo veiklību un manevrētspēju.

Vairāk par braukšanas dinamiku
A6 Avant