Latvijas pirmizrādi piedzīvo jaunais Audi A8 > Sākumlapa

Latvijas pirmizrādi piedzīvo jaunais Audi A8

Jaunais Audi A8, kas ar inovatīvām tehnoloģijām un īpaši izteiksmīgu dizainu braukšanu padara jo īpaši komfortablu, tagad pieejams arī Latvijā. Šo modernizēto auto pirmoreiz varēs aplūkot starptautiskajā autoizstādē “Auto 2022”, kas norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 29. aprīļa līdz 1. maijam, savukārt pēc tās Audi centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta.

Audi A8 āriene izceļas ar sportisku dizainu un eleganti mirdzošiem hroma akcentiem virsbūvē, jauna dizaina un digitālu tehnoloģiju priekšējiem lukturiem, kā arī aizmugurējos lukturos izmantotā OLED tehnoloģija rada fascinējošu un iespaidīgu gaismas dizainu.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Dzinēju klāsts

Latvijā Audi A8 pieejams ar vienu dīzeļdzinēju (3.0 TDI, 210 kW/286 ZS), diviem benzīna dzinējiem (3.0 TFSI, 250 kW/340 ZS vai 4.0 TFSI, 338 kW/460 ZS) un plug-in hibrīda versijā (3.0 TFSI e, 250 kW/340 ZS vai 340 kW/462 ZS). A8 garenbāze ir 3 metri, garums 5,19 (Long versijā 5,32), platums 1,95 un augstums1,47.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Interjers

A8 interjers sniegs līdz šim kofortablāko un dinamiskāko braukšanas pieredzi. Relaksācijas sēdeklis A8 L modelī ir augstākais tehnoloģiju sasniegums. Tas piedāvā vairākas pielāgošanas iespējas un kāju atbalstu priekšējā pasažieru sēdekļa aizmugurē, kas silda pēdas un sniedz masāžu dažādos režīmos. Relaksācijas sēdekļa pakotnē iekļauta muguras masāža ar 18 pneimatiskajiem spilveniem. Ledusskapis, tostarp bāra nodalījums, izceļ vides komfortu.

Pievilcīgas iespējas pieejamas arī informācijas un izklaides sistēmai. Divi 10,1 collas displeji ar Full HD izšķirtspēju priekšējo sēdekļu aizmugurē ir pieejami papildu aprīkojumā. Tie attēlo saturu no pasažieru ierīcēm un spēj nodrošināt audio un video straumējumus. Savukārt Bang & Olufsen progresīvā apskaņošanas sistēma iepriecinās prasīgus augstas kvalitātes un precizitātes audio baudītājus. Vadības panelis aizmugurējā sēdekļa rokas balstā nodrošinās iespēju vairākas komforta, kā arī informācijas un izklaides sistēmas funkcijas kontrolēt no aizmugurējā sēdekļa.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Pielāgojama aktīvā balstiekārta

Starp uzlabotā A8 nozīmīgajiem elementiem ir pielāgojama aktīvā balstiekārta. Tā spēj pacelt vai nolaist katru riteni, izmantojot elektronisku motoru, tādējādi aktīvi regulējot balstiekārtas pozīciju jebkurā braukšanas situācijā. Kad Audi Drive Select sistēmā uzstādīts Dynamic režīms, A8 stingri izbrauc līkumus, sasveres leņķis ir mazs un virsbūve gandrīz nesakustas, veicot bremzēšanu. Turpretī Comfort+ režīmā automobilis līgani pārbrauc jebkuriem nelīdzenumiem. Šeit stūrēšana sadarbojas ar priekšējo kameru, ļaujot tai sistēmas robežās atpazīt nelīdzenumus un priekšlaicīgi noregulēt aktivizētājus.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Digitālie Matrix LED priekšējie lukturi

Katram priekšējam lukturim ir aptuveni 1,3 miljons mikrospoguļu, kas sadala gaismu mazos pikseļos – pateicoties tam gaisma ir maksimāli precīza un pielīdzināma video projektoram. Tādējādi tiek sniegtas jaunas funkcijas, braucot pa šoseju – digitālie Matrix LED priekšējie lukturi rada gaismas paklāju, kas īpaši izgaismo autovadītāja joslu, bet dažādas sagaidīšanas un pavadīšanas projekcijas uz sienas vai zemes nodrošina oriģinālu sveicienu vadītājam, kad auto ir novietots stāvēšanai.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Bāzes cena – sākot no 88 800 eiro

Jauno Audi A8 ir iespējams pasūtīt Audi centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Audi A8 bāzes cena ir sākot no 88 800 eiro. Jauno A8 tuvāko divu nedēļu laikā iespējams apskatīt klātienē Audi centros un pieteikties testa braucieniem www.audi.lv.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e