Audi A3 Sportback > Audi Latvija | Audi.lv

Aktualitātes

  • Audi A42.jpg
Audi A42.jpg

Volkswagen un Audi, atbalstot biedrību “Paliec mājās”, aicina medicīnas darbiniekus pieteikties bezmaksas auto nomai

Medicīnas darbinieku veselība un drošība šajā krīzes laikā ir jo īpaši svarīga. Lai mediķu nokļūšanu uz un no darba padarītu drošāku, kā arī atvieglotu brīvprātīgo darbu, #paliecmājās brīvprātīgo palīdzības kustība sadarbībā ar Volkswagen un Audi automašīnu importētāju Latvijā uzsākusi piedāvāt bezmaksas automašīnu nomu medicīnas darbiniekiem.

Ārsts Viesturs Zvirbulis_Audi A4.jpg
“Automašīnas ir praktisks atbalsts, kas mūsu brīvprātīgajiem šobrīd ir ļoti nepieciešams. Ar prieku izmantojam Volkswagen Multivan busiņu, kurš nedēļas nogalē bija nepieciešams, lai iedzīvotājiem piegādātu ziedus, kas pasūtīti no senioriem un mazajiem tirgotājiem, kuriem šis pandēmijas laiks ir finansiāli smags, bet šonedēļ mūsu brīvprātīgo komandai busiņš būs nepieciešams, lai mediķiem nogādātu sausās pārtikas pakas. Mēs no sirds aicinām mediķus pieteikties bezmaksas automašīnu nomai mūsu mājaslapā “paliec-majas.lv”, jo ticam, ka tas viņiem ievērojami atvieglos šo laiku, kad no sabiedriskā transporta izmantošanas ieteicams izvairīties,” dalās biedrības “Paliec mājās” vadītājs Mārtiņš Zeps.

“Ārkārtējā situācija mums visiem ir kas jauns un neierasts, tomēr šis ir brīdis, kad mēs katrs gan individuāli, gan kā uzņēmums varam izvērtēt, kādu atbalstu varam sniegt. Mēs varam nodrošināt automašīnas, tādēļ uzrunājām biedrības “Paliec mājās” komandu un vienojāmies par veidu, kā varam palīdzēt. Pirmās automašīnas jau ir veiksmīgi nodotas mediķu un biedrības “Paliec mājās” brīvprātīgo komandas rīcībā. Esam gatavībā nodrošināt vēl automašīnas un šobrīd gaidām mediķu pieteikumus. Mūs ļoti iepriecina, ka spējam kaut nedaudz atvieglot ikdienu tiem, kuriem palikšana mājās šobrīd nav iespējama,” par sadarbību stāsta Volkswagen un Audi automašīnu importētāja izpilddirektore Ilze Grase-Ķibilde.

Šobrīd ar Volkswagen un Audi automašīnām mēroti jau teju 700 kilometri un plānots, ka pieprasījums pēc bezmaksas automašīnu nomas pieaugs. Volkswagen un Audi turpina aktīvu sadarbību ar biedrības “Paliec mājās” pārstāvjiem, lai spētu nodrošināt automašīnas tiem, kuriem tas šobrīd ir patiesi nepieciešams. Papildus tam lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls un vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā Neste nodrošinās ar Neste degvielas karti automašīnas uzpildei. Pieteikties bezmaksas auto nomai iespējams šeit: https://paliec-majas.lv/atbalsts-medicinas-darbiniekam/.