Audi RS3 Limousine – Varens un Stilīgs Sedans > A3 > Audi Latvija | Audi.lv
RS3 Audi

Audi RS 3 Limousine

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–202 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 31.7–31.4 mpg

Audi RS 3 sedan on the road in side view

Veiktspēja ietērpta limuzīna formā

Ar veiktspēju dzīslās.

Audi RS 3 Sedan

Jauda

294

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

3.8

s

Griezes moments

500

Nm

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,2; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 188. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.

Veiktspējas tempa noteicējs

Jaunais Audi RS 3 Limousine² piedāvā iespaidīgu veiktspēju visos aspektos. Tā spēcīgais dizains, izcilā braukšanas dinamika un 2,5 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,2; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 188) nodrošina jaunas emocijas ik dienu.

RS īsumā

Audi RS 3 Sedan Front

Vairāk dinamikas, vairāk komforta jeb RS raksturs īsumā. Ar RS dinamisko paku plus⁵, starta kontroli un RS sporta izplūdes sistēmu veiktspēja kļūst par pieredzi. Audi drive select sistēma ļauj jums pielāgot automobiļa raksturu ar RS raksturīgiem papildu braukšanas režīmiem.

Audi RS 3 sedan side view on the road

RS dinamiskā paka plus⁵/starta kontrole Patiesu braukšanas dinamiku sola RS dinamiskā paka plus⁵ un jaunā starta kontrole, kas ļauj pilnībā izmantot paātrinājuma potenciālu, uzsākot kustību. Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus attēlo laika atskaiti līdz startam.

Dinamiska interpretācija salonā

Jaunā Audi RS 3 Limousine² salons iepriecina ar kvalitatīviem materiāliem, augstākā līmeņa apdari un raksturīgiem RS dizaina elementiem. Ar papildu aprīkojumā pieejamo RS dizaina paku plus⁶ un RS specifisko Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu plus braukšanas dinamika kļūst acīmredzama.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music¹³

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Note: The image is from the Audi A3 Sportback.

Vēl neatkārtojamāks. Audi exclusive

Padariet savu jauno Audi RS3 Limousine² iedvesmojoši unikālu ar Audi exclusive¹² krāsām. Virsbūvei iespējams izvēlēties, piemēram, Audi exclusive¹² individuālo perlamutra Sepang zilo, perlamutra Goodwood zaļo vai metālisko Coral oranžo krāsu.

Audi RS3 Sportback Audi exclusive
Audi RS 3 Sportback sideways from above and a young woman

Audi RS 3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,3; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 190. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,2; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 188. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km: 8,2; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 188. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no komplektācijā iekļautajām riepām/diskiem.
3
Temperatūrā zem 10 °C, lietū un stāvošā ūdenī saķere ievērojami pasliktinās, un ir jāuzliek standarta riepas. BRĪDINĀJUMS! Braukšana ar šīm riepām zemā gaisa temperatūrā, lietū un pa stāvošu ūdeni var izraisīt akvaplanēšanu, kontroles zaudēšanu pār automobili un negadījuma risku! Šīs riepas nedrīkst lietot lietū vai uz mitra ceļa. Ja šādi apstākļi rodas negaidīti, brauciet ārkārtīgi piesardzīgi, lēnām un tikai tik tālu, cik nepieciešams. Negadījuma risks! Šīs riepas nedrīkst lietot, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 10 °C. Turklāt šīs riepas ir jāuzglabā vismaz 5 °C temperatūrā, jo uzglabāšana zemākā temperatūrā negatīvi ietekmē to efektivitāti. Riepas sastāva dēļ protektors nodilst salīdzinoši strauji, būtiski samazinot nobraukumu. Jums ir pienākums informēt citus automobiļa lietotājus par minētajiem ierobežojumiem – arī tad, ja automobili pārdodat vai citādi nododat citam lietotājam. Ir īpaši svarīgi nodot citiem lietotājiem īpašnieka rokasgrāmatas pielikumu. Iespējams pasūtīt kopā ar diskiem, piecu spieķu Y formā, matēti melnā krāsā, 9.0J | 8.0Jx19,ar 265/30 | 245/35 R 19 riepām. Ar Pirelli P Zero Trofeo R sporta riepām, 265/30 | 245/35 R 19 93Y XL, saņemšana rūpnīcā nav iespējama. Saņemšana ir pieejama tikai pircējam pie vietējā Audi izplatītāja.
4
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi izplatītāju.
5
RS dinamisko paku plus iespējams pasūtīt tikai kopā ar papildu aprīkojumā pieejamo RS keramisko bremžu sistēmu ar suportiem spīdīgi antracīta pelēkā, spīdīgi zilā vai spīdīgi sarkanā krāsā.
6
RS dizaina paku plus iespējams pasūtīt tikai kopā ar priekšējiem sporta sēdekļiem ar smalkas Nappa ādas apdari, šūnu rakstu un RS logotipu.
7
Alcantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
8
Tikai kopā ar standarta sporta formas ādas stūri ar 3 spieķu dizainu, daudzfunkciju slēdžiem plus un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, ar saplacinātu apakšējo malu, RS emblēmu un RS pogu.
9
Lietderīgā ietilpība var samazināties atkarībā no uzstādītā papildu aprīkojuma.
10
11
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
12
13
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.