RS 3 Limousine > A3 > Sākumlapa

RS 3 Limousine

44,315.00 EUR

 • Basic price
  43,765.00 EUR
 • Optional equipment
  550.00 EUR
 • Price
  44,315.00 EUR
 • ROTR
  45,800.00 EUR

Labākā starta pozīcija kompaktajā segmentā. Audi RS 3 Limousine.

Jaunais 2,5 litru TFSI dzinējs attīsta 294 kW (400 ZS) jaudu – par 33 ZS vairāk nekā priekštecis. Kompaktais RS modelis no 0 līdz 100 km/h ieskrienas nieka 4,1 sekundē. Tas spēj attīstīt 250 km/h maksimālo ātrumu, bet pēc īpaša pieprasījuma Audi var paaugstināt elektronisko maksimālā ātruma ierobežojumu līdz 280 km/h. Jaunais kompaktā segmenta atlēts demonstrē savu sportisko raksturu arī vizuāli.

1400px_ARS3_161002_2.jpg

Sportiskums, izcila saķere un braukšanas drošība

S tronic septiņpakāpju dubultā sajūga transmisija ar zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu pievada 2,5 litru TFSI dzinēja jaudu quattro pastāvīgās pilnpiedziņas sistēmai. Tās elektrohidrauliskais daudzdisku sajūgs sadala griezes momentu starp asīm. Elektroniskā kontrole nodrošina izcilas stabilitātes un braukšanas baudas apvienojumu. Jo sportiskāk autovadītājs izvēlas braukt, jo ātrāk un biežāk griezes moments tiks pievadīts aizmugures asij. Rezultātā varēsiet izbaudīt īpaši dinamiskas braukšanas īpašības.

quattro vadība kopā ar stūres sistēmu, S tronic, dzinēja kontroli un regulējamajiem izpūtēja aizvariem ir daļa no Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmas. Vadītājs var mainīt šo komponentu darbības parametrus, izvēloties kādu no trīs režīmiem: komforta, automātisko vai dinamisko. Tas pats attiecas uz papildaprīkojumā pieejamo RS sporta piekari ar adaptīvo amortizatoru kontroli. Jau tā emocionāli piesātināto braukšanas pieredzi vēl intensīvāku padara piecu cilindru dzinēja neatkārtojamā skaņa. Šādu skaņu rada aizdedzes secības maiņa starp tieši blakus esošajiem un attālāk izvietotajiem cilindriem. Skaņas parametrus var mainīt, izmantojot Audi drive select.
Nekļūdīgi atpazīstams RS dizains no ārpuses...

Jaunais kompaktā segmenta atlēts demonstrē savu sportisko raksturu arī vizuāli. Vienoto priekšējo režģi ar telpisku šūnu struktūru apakšpusē grezno quattro emblēma. Zemāk visā priekšpuses platumā līdz pat sānu gaisa atverēm stiepjas panelis, kas sānos izveido šauras ejas labākai gaisa plūsmai caur riteņu arkām. Standarta aprīkojumā ietilpst LED priekšējie lukturi ar unikālo dienas gaitas lukturu motīvu; papildaprīkojumā Audi piedāvā arī LED priekšējo lukturu matricas.

... un iekšpusē.

Atverot durvis, vadītāju un pasažierus sagaida standarta aprīkojumā iekļautie izgaismotie sliekšņi ar RS 3 emblēmām un tumšas krāsas salona apdare. Izsmalcināti melnas Nappa ādas sporta sēdekļi ar RS emblēmām uz atzveltnēm arī ir daļa no standarta aprīkojuma. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties RS sporta sēdekļus ar efektīvāku profilu un integrētiem galvas balstiem. Tiem ir pārsegi ar romba formas rakstu un krāsainu perforāciju. RS sporta ādas stūrei ir saplacināta apakšējā mala. Papildu sportiskās elegances atmosfēru rada instrumentu paneļa un durvju dekori.
1400px_ARS3_D_161001.jpg