A5 Coupé > A5 > Sākumlapa
Das neue Audi A5 Coupé

A5 Coupé

Uzmanība?
Atrodas uz ielas.
Audi A5 Coupé.

Jaunie elementi Audi A5 Coupé priekšpusē, sānos un aizmugurē liek automobilim izskatīties vēl zemākam un platākam nekā iepriekš un piešķir tam eleganci. Zem sportiskā trīsdurvju automobiļa virsbūves atrodas modernākās tehnoloģijas un jaudīgi dzinēji (kombinētais degvielas patēriņš*: 5,4–3,7 l/100 km; kombinētā CO2 emisija*: 143–98 g/km).

Norāde: 2020. izlaides gada Audi A5 Coupé vēl nav konfigurējams.

Skaists skats un izskats

Audi A5 Coupé sportiskums pārsteidz – vēl pirms pirmā brauciena. Elegantā trīsdurvju automobiļa jaunais dizains ar platajām gaisa ieplūdes atverēm un hromēto apdari piešķir priekšpusei sportisku asumu. Sānos sportiskumu uzsver vidusdaļā akcentētie sliekšņi, papildaprīkojumā iekļautos 20 collu alumīnija diskus izceļ izteiksmīgās riteņu arkas. Aizmugures platumu izceļ matētā alumīnija sudrabkrāsas šķērsjosla pie difuzora un trapecveida izpūtēja klusinātājs. Turklāt Audi A5 Coupé ir iespējams individualizēt ar uzlabotu dizaina paku un S line. Attēlotais automobilis ir īpaši sportiska Audi A5 Coupé versija ar ekskluzīvu aprīkojumu – "edition one".

Das Audi A5 Coupé in der Frontansicht
Vairāk par gaismu dizainu

Savienojumi? Personiskie un digitālie

Ar papildaprīkojumā pieejamo Audi phone box varat viegli savienot savu viedtālruni ar Audi A5 Coupé un izbaudīt labāku sarunu kvalitāti, veicot zvanus, kā arī bezvadu uzlādes priekšrocības.

Mann entriegelt die Fahrertür des Audi A5 Coupé mit dem Audi connect Schlüssel und seinem Smartphone

Kompromisi? Nav nepieciešami

Horizontālie elementi Audi A5 Coupé salonā piešķir tam lielisku telpas sajūtu, ko vēl vairāk uzsver augstvērtīgie materiāli un modernās Audi informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģijas. Vēl ir jaunā centrālā konsole, durvju apdare stikla optikā un papildaprīkojumā piedāvātais LED noskaņas apgaismojums salonā. Ar papildaprīkojumā piedāvāto Audi design selection un S line dizaina paku interjeru var individualizēt.

Das Innenraumkonzept im Audi A5 Coupé

Labākais braukšanas stils? Dažādība

Audi A5 Coupé dinamiskā stūrēšana nodrošina nepārspējamu sportiskumu un augstu braukšanas komfortu tieši uz ceļa, precīzi pielāgojot stūres pārnesumu un pagriezējspēku automobiļa ātrumam. Kombinācijā ar Audi drive select jūs izbaudīsiet tieši tādas braukšanas sajūtas, kādas vēlaties. Ar iestatījumiem dynamic, comfort, auto, individual un efficiency braukšanas stilu ikreiz var pielāgot pēc nepieciešamības. Lai palielinātu efektivitāti, lielākā daļa TFSI un TDI dzinēju (kombinētais degvielas patēriņš*: 5,4–3,7 l/100 km; kombinētā CO₂ emisija*: 143–98 g/km) ar jaudu no 120 kW (163 ZS) ir papildus aprīkoti ar 12 voltu daļējā hibrīda sistēmu. Turklāt daži dzinēji ir aprīkoti ar quattro piedziņu ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas nodrošina izcilu dinamiku.

Das Audi A5 Coupé in der Heckansicht
1
Sīkāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.de/connect un sazinoties ar savu Audi partneri.
2
Google un Google logotips ir Google Inc. reģistrētas prečzīmes.
3
Amazon Alexa ir Audi connect. pakalpojums. Sīkāka informācija par pieejamību ir vietnē www.audi.de/connect un sazinoties ar savu Audi partneri. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā meitasuzņēmumu prečzīmes.
4
Informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem var iegūt pie sava Audi partnera vai vietnē www.audi.com/bluetooth.