Audi A5 Coupe - Elegance un Dinamika > A5 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi A5 Coupé

Audi A5 Coupe

Uzmanība? Tā ir uz ceļa.
Audi A5 Coupé.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 162–104 g/km

Priekšējie, sānu un aizmugurējie elementi piešķir A5 Coupé vēl stabilāku un platāku stāju un eleganci. Zem šo sportisko trīsdurvju automobiļu virsbūves slēpjas vismūsdienīgākās tehnoloģijas un jaudīgs dzinējs.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AA5_191004.jpg
1920x1080_AA5_191004.jpg
  • Difuzora ieliktnis ar trapecveida izplūdes caurulēm padara Audi A5 Coupé aizmuguri vizuāli platāku.

  • Ļaujieties Audi A5 Coupé iedvesmai.

  • Attēlā ir redzama papildu aprīkojumā pieejamā Audi A5 Coupé „edition one“² versija ar īpaši sportiskiem elementiem, tostarp standarta 20 collu vieglmetāla diskiem.

  • Audi A5 Coupé¹ priekšpusei raksturīgu izskatu piešķir platais un plakanais vienotais režģis.

  • Ar papildu aprīkojumā pieejamo Audi connect atslēgu³ automobili iespējams ērti aizslēgt un atslēgt, izmantojot Android viedtālruni⁴.

  • Jaudīgi dzinēji (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,7–3,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–98 g/km) sola aizraujošu braukšanu pie Audi A5 Coupé stūres.

  • Audi A5 Coupé interjeru raksturo horizontāli dizaina elementi, kvalitatīvi materiāli un plašs digitālo tehnoloģiju klāsts.

  • Tieši vadītāja acu priekšā atrodas papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kas piedāvā vissvarīgāko informāciju par automobili augstā izšķirtspējā.

  • 10,1 collu MMI touch displejs ir intuitīvi lietojams.

  • Papildu aprīkojumā pieejamais Audi phone box⁵ ļauj uzlādēt viedtālruni bez vadiem.

Lielisks skats – kā no iekšpuses, tā no ārpuses

Platās gaisa ieplūdes atveres un hromētā apdare piešķir Audi A5 Coupé īpaši sportiski raksturu. Sānos sportiskumu izceļ masīvie sliekšņi, izteiktās riteņu arkas un papildu aprīkojumā pieejamie 20 collu vieglmetāla diski. Aizmugures platumu uzsver horizontālā matēti sudrabaina alumīnija apdares līnija un trapecveida izplūdes cauruļu uzgaļi. A5 Coupé iespējams padarīt īpaši individuālu ar papildu aprīkojumā pieejamajiem advanced un S line aprīkojuma līmeņiem. Attēlotajam modelim ir papildu aprīkojumā pieejamā „edition one“² aprīkojuma paka – tas ir īpaši sportisks A5 Coupé¹ ar ekskluzīvu aprīkojumu.

Front of Audi A5 Coupé

Spilgts apgaismojums

Priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju tagad iekļauti Audi A5 Coupé standarta aprīkojumā. Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām ir pieejami papildu aprīkojumā. Audi lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielu ātrumu, un būtiski uzlabo drošības un ērtības līmeni, gandrīz dubultojot redzamības attālumu, salīdzinot ar LED tālajām gaismām. Šajā apgaismojuma pakā iekļauts arī dinamiskais gaismas motīvs, sagaidīšanas/pavadīšanas funkcija un dinamiskie virzienrādītāji.

Audi A5 Coupé Matrix LED headlights
Audi A5 Coupe interior with ambient light

Kompromisi? Nav nepieciešami

Horizontālie dizaina elementi Audi A5 Coupé salonā rada tajā plašuma sajūtu, ko pastiprina kvalitatīvie materiāli un augstākā līmeņa Audi tehnoloģijas informācijas un izklaides sistēmā. Tos papildina pārveidotā viduskonsole, spīdīgi melnas krāsas durvju apdare un papildu aprīkojumā pieejamā fona apgaismojuma paka. Salonu iespējams padarīt vēl individuālāko ar papildu aprīkojumā pieejamo design selection salonu (piemēram, Okapi brūnā krāsā) un papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojuma līmeni.

Driver opens door of an Audi A5

Neuzbāzīgas palīgsistēmas

Papildu aprīkojumā pieejamās vadītāja palīgsistēmas⁹ nodrošina inovatīvu atbalstu, kad dodaties izbraucienā ar savu Audi A5 Coupé. Piemēram, izkāpšanas brīdinājuma sistēma ar LED signālu brīdinās jūs, ja pirms durvju atvēršanas no aizmugures tuvojas citi satiksmes dalībnieki.

Vislabākais braukšanas stils? Dažādība

Audi A5 Coupé papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma precīzi pielāgo stūres pārnesuma attiecību un pastiprinātāja jaudu atbilstoši braukšanas ātrumam. Audi drive select ar dinamiskā, komforta, automātiskā, individuālā un efektivitātes režīma izvēli ļauj jebkurā brīdī mainīt braukšanas stilu. Dzinēju klāstā ir pieejami vairāki TFSI un TDI varianti ar jaudu, sākot no 100 KW (136 ZS, degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 162–104 g/km). Vairākiem dzinējiem ir daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, atgūstot ikdienas lietošanā neizmantoto enerģiju. Vairākiem dzinējiem turklāt ir pieejama quattro piedziņa ar ultra tehnoloģiju, nodrošinot izcilu dinamiku.

Topview Audi A5 Coupé
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
4
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
5
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
6
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
7
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
8
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Paredzams, ka Amazon Alexa integrācija būs pieejama tikai tajos automobiļos, kas izgatavoti, sākot ar 2020. gada 30. nedēļu. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
9
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.