A6 Limousine TFSI e > A6 > Audi Latvija | Audi.lv
Side and rear view Audi A6 Sedan TFSI e

A6 Limousine TFSI e

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 35–28 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Petrol: 235.4–176.6 mpg | Electric: 3.2–3.0 miles/kWh

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

63–68

km¹⁵,¹⁷

Paātrinājums (no 0 līdz 100 km/h)

5.6

s¹⁵

Sistēmas jauda

270

kW¹⁵

Women charges the A6 Sedan TFSI e

Priekšā citiem, priekšā laikam

Audi A6 Limousine TFSI e piedāvā efektīvu plug-in hibrīda piedziņu, progresīvu darbības koncepciju, komfortablu salonu un atlētisku dizainu.

Lielas izvēlības rezultāts

Audi A6 Limousine TFSI e apvieno labāko no abām pasaulēm: pilnībā elektriskajā režīmā tas rada ļoti mazu troksni un nerada lokālos izmešus. Un apvienojumā ar TFSI iekšdedzes dzinēju iespējams izbaudīt arī raksturīgo Audi dinamiku. Pateicoties rekuperācijai brauciena laikā, sistēma spēj reģenerēt elektroenerģiju.

Cockpit Audi A6 Sedan TFSI e

Jaudīgs sniegums: 50 TFSI e quattro³ varianta sistēmas jauda ir 220 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,1–18,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 35–24 g/km).

Vienkāršota uzlāde

Audi A6 Limousine TFSI e ir pieejamas dažādas uzlādes iespējas gan mājās, gan esot ceļā.

Home charging situation Audi A6 Sedan TFSI e

Uzlāde mājās: Uzlādei mājās ar jaudu⁴ līdz 7,4 kW var izvēlēties standarta e-tron kompakto uzlādes sistēmu⁸ vai papildu aprīkojumā pieejamos Audi wallbox modeļus⁶,⁸, ar kuriem uzlāde ir vēl ērtāka.

Augstākā līmeņa klātbūtne

Audi A6 Limousine TFSI e atstāj iespaidu ar bagātīgu aprīkojumu – dinamisku un sportisku no ārpuses, ērtu un funkcionālu no iekšpuses. Tajā cita starpā iekļauti 19 collu diski, bremžu suporti sarkanā krāsā, Matrix LED priekšējie lukturi un sporta sēdekļi priekšā.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁹, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

MMI-SystemMMI-System

Piezīme: Audi A6 Limousine attēls.

MMI-System with Apple Music

Iebūvēts Apple Music¹⁰: Izbaudiet nepārspējamus muzikālos iespaidus tieši savā automobilī ar Apple Music¹⁰. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 100 miljonus dziesmu tieši no sava automobiļa multimediju saskarnes. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks.

Piezīme: Audi A6 Limousine attēls.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi¹², sadaļā Tēmas⁸,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

 • L-stage.png
  Viss, kas jāzina par Audi plug-in hibrīdiem
  Uzzināt vairāk
 • egt_2021_2336_previewImage.jpg
  Audi jaunumi – vienmēr soli priekšā

  Piesakieties jaunumu saņemšanai un saņemiet informāciju, tiklīdz A6 Limousine TFSI e atkal būs pieejams pasūtīšanai.

  Pieteikties jaunumu saņemšanai
Audi A6 Avant TFSI e

Audi A6 Avant TFSI e

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,3 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,5–19,8 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 37–30 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,3 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,5–19,8 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 37–30 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Audi A6 Limousine 55 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,1–18,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 35–24 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Audi A6 Limousine 50 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,1 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,0–19,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 35–26 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁴Var palielināties degvielas patēriņš.
⁵Uzlādes jauda ir atkarīga no pieejamā industriālā savienotāja un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā.
⁶Pieejams no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
⁷Lai saņemtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
⁸Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁹Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁰Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹⁴Atkarībā no pieejamības attiecīgajā valstī.
¹⁵Norādītās vērtības attiecas tikai uz Audi A6 Limousine 55 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,1 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 21,0–19,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 35–26 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
¹⁶Uzlādes kartē norādītos uzlādes tarifus piedāvā Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Lai piemērotu šos tarifus, nepieciešams myAudi konts, kā arī jāizmanto lietotne myAudi. Audi modelim (izmantojot transportlīdzekļa identifikācijas numuru) un galvenajam lietotājam jābūt reģistrētiem lietotnē myAudi. Līgumam ir fiksēts 12 mēnešu termiņš, un pēc šī perioda tas automātiski beidzas. Parastais uzteikums par līguma izbeigšanu šajā periodā nav iespējams.
Iespējamas papildu izmaksas atkarībā no mobilo sakaru līguma.

Visas cenas ir norādītas ar PVN. Derīgs Vācijā. Cenas citās valstīs var uzzināt detalizētajā informācijā par tarifu (skatiet tarifu pārskatu), kā arī lietotnē myAudi. Lai reģistrētu jūsu transportlīdzekļa profilu lietotnē myAudi, ir jānorāda transportlīdzekļa identifikācijas numurs. Līgumu par Audi uzlādes pakalpojumiem ir iespējams noslēgt kopš 01.01.2023.
¹⁷Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 18–20 collu riteņiem.