RS 7 Sportback > A7 > Sākumlapa
Audi RS 7 Sportback

RS 7 Sportback

Nevaldāms skaistums.
Audi RS 7 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā l/100 km*: 11,6–11,5
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km*: 265–263

Mežonīgs un nevaldāms vai nosvērts un atlētisks? Audi RS 7 Sportback piemīt viss minētais. Kupejai līdzīgās elegantās dizaina līnijas Tango sarkanā krāsā apvienotas ar V8 TFSI dzinēja mežonīgo spēku. Inovatīvā tehnoloģija apvienojumā ar intuitīvo dinamismu. Izjūtiet bezkompromisu valdzinājumu.

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
  • Vienrāmja radiatora režģim ir spīdīgi melna RS raksturīga trīsdimensiju šūnu struktūra.

  • Ļaujiet Audi RS 7 Sportback¹ parādīt, uz ko tas ir spējīgs.

  • At the front of the Audi RS 7 Sportback¹, the single-frame grille stands out.

  • Audi RS 7 Sportback¹ pārliecina ar savām kupejai līdzīgajām elegantajām līnijām.

  • Piesaista uzmanību ar četrām durvīm un pieciem sēdekļiem: Audi RS 7 Sportback¹.

  • Audi RS 7 Sportback¹ aizmugurē izceļas RS raksturīgais buferis ar aizmugurējo difuzoru un ovālās izplūdes caurules.

  • Iesēdieties RS dizaina sporta sēdekļos.

  • Ar piecām sēdvietām Audi RS 7 Sportback¹ piedāvā vietu piedzīvojumiem.

  • Visaugstākais tehniskais un optiskais līmenis: aptumšotā ietvarā RS matricas LED priekšējie lukturi ar lāzera tehnoloģiju.

Vairāk par pielāgošanu

Adrenalīns no iekāpšanas brīža

Vislabākās ir pašu radītās asās izjūtas. Ar RS 7 Sportback¹ tādas rodas jau tad, kad redzat Audi virtuālo vadības paneli RS stilā. Saviļņojums pastiprinās, kad satverat ādas apdares RS sporta stūri ar alumīnija pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām. Tas it īpaši attiecas uz RS režīma pogu: individuāli konfigurētos RS1 un RS2 režīmus iespējams aktivizēt, vienkārši nospiežot pogu.

Audi RS 7 Sportback

Izrauties no ikdienas

Neatkarīgi no tā, vai esat vadītājs vai pasažieris, RS 7 Sportback¹ dāvā šādu iespēju. Piemēram, RS sporta sēdekļi ar perforētu Valcona ādas apdari un sarkanu šūnu rakstu, RS emblēma uz atzveltnēm, kā arī drošības jostas ar sarkanām malām. Plašais salons ļaus sportisko estētiku izbaudīt arī jūsu ģimenei un draugiem. Salonā iespējams komfortabli justies līdz pieciem cilvēkiem. Un sportiskā veidā izrauties no ikdienas.

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

441

kW¹

(600 ZS)

Paātrinājums

3,6

0 līdz 100 km/h

Maksimālais ātrums (pēc izvēles)

305

km/h¹

250 km/h (standarta)

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km*: 11,6–11,5; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km*: 265–263.

Alkas pēc jaudas

Kad rūc dzinējs, atgriežas vēlēšanās doties ceļā. Tas ir pilnībā saprotami, ņemot vērā RS 7 Sportback raksturlielumus: 441 kW (600 ZS) jauda un 800 Nm griezes moments ļauj 3,6 sekundēs sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km*: 11,6–11,5; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km*: 266–263). Un izvēles aprīkojumā līdz pat 305 km/h. To padara iespējamu 4,0 litru V8 dubultais turbodzinējs, kuru, pateicoties 48 V daļējai hibrīda sistēmai un „Cilindrs pēc pieprasījuma“ (COD) tehnoloģijai, iespējams izmantot burtiski jebkurā situācijā un kas jebkurā ātrumā nodrošina vairāk nekā pietiekamu jaudu.

Audi RS 7 Sportback

Ikviens mirklis ir svarīgs

RS sporta balstiekārta plus ar dinamisko gaitas kontroli, ko iespējams regulēt trīs iestatījumos ar Audi drive select, samazina šķērsvirziena sasveri un uzlabo dinamisko vadāmību. Dinamiskā stūres sistēma un quattro piedziņa ar sporta diferenciāli nodrošina lielisku vadāmību, kādu sagaidāt jau no automobiļa pirmās ieraudzīšanas brīža. Dinamiskais sānu paātrinājums un lieliskā vadības stabilitāte ikvienu braucienu padara par neaizmirstamu notikumu. Un katru pagriezienu – satriecoši burvīgu.

Audi RS 7 Sportback

Nākamā līmeņa apgaismojums

Izmantojiet progresīvo apgaismojuma tehnoloģiju ar izvēles aprīkojumā pieejamajiem Audi RS matricas LED priekšējiem lukturiem ar lāzera tehnoloģiju. Viedā sistēma, kurā iekļauta LED un kameru tehnoloģija, piedāvā uzlabotu drošību un lielisku izskatu: ar aizmugurējās LED joslas raksturīgo RS gaismas motīvu un dinamiskajiem virzienrādītājiem, kad atslēdzat un aizslēdzat Audi RS 7 Sportback¹.

Audi RS 7 Sportback
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā l/100 km*: 11,4–11,6; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā, g/km*: 261–265.