Audi RS 7 Sportback – Adrenalīna Lādiņš > A7 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 285–272 g/km (WLTP)

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12.6–12.0 l/100km (WLTP)

Jauda

441

kW

Paātrinājums

3.6

s

Griezes moments, maksimālais

800

Nm

Audi RS 7 Sportback from the side

Tiekties pēc pilnības

Mežonīgs un nepieradināts? Vai izsvērts un estētisks? Audi RS 7 Sportback² jums nodrošina abus. Ar veiktspēju dzīslās.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 285–272 g/km.

Estētisks iespaids. Tas jūs padarīs mežonīgu

Kad kupejai līdzīgas un stilīgas Design aprīkojuma līnijas metāliskā ledus baltā krāsā satiekas ar V8 TFSI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 285–272 g/km).

Audi RS7 Sportback from behind

Izsalcis pēc jaudas: Izmantojot papildu aprīkojumu, varat izmantot maksimālo ātrumu līdz 305 km/h⁸. To nodrošina 4,0 litru biturbo V8 dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 12,6–12,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 285–272 g/km).

Pirmajā acu uzmetienā neparasts

Ar sportisko jumta līniju Audi RS 7 Sportback² piesaista apbrīnas pilnus skatienus jebkurā vidē.

Aizbēgt no ikdienas

Tas ir iespējams iesēžoties Audi RS 7 Sportback². Piemēram, priekšējie sporta sēdekļiem plus, kas pēc jūsu izvēles izgatavoti no perforētas Valcona ādas melnā krāsā ar medus šūnu rakstu un RS iespiedumu uz atzveltnēm⁸. Pievienojiet arī pelēku akcentu⁴ drošības jostām aizmugurē un RS dizaina paku pelēkā krāsā⁸. Un plašs salons, kas ļaus jūsu ģimenei vai draugiem izbaudīt arī sportisku estētiku. Ikdienas lietošanai piemērotajā salonā ērti jutīsies līdz pieciem cilvēkiem.

Innenraum Audi RS 7 Sportback

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁶:

Izmantojot Audi exclusive⁶, padariet savu Audi RS 7 Sportback² iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁹, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē¹², sadaļā Tēmas⁸,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Audi RS 6 Avant red view

Audi RS 6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 23.0–22.2 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 289–279 g/km

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 289–276 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,7–12,1 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 289–276 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,7–12,1 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,9–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 293–275 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
⁴Aizmugurējā vidējā drošības josta vienmēr ir pilnībā melna.
⁶Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁸Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁹Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁰Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).
Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.
3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)
Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹⁴Atkarībā no pieejamības attiecīgajā valstī.