Q5 > Q5 > Sākumlapa

Q5

37,795.00 EUR

 • Basic price
  37,150.00 EUR
 • Optional equipment
  645.00 EUR
 • Price
  37,795.00 EUR
 • ROTR
  38,680.00 EUR

Iederas praktiski visās ainavās

Nepaļaujieties uz nejaušību. Neatkarīgi no tā,vai runa būs par komfortu, stilu vai dinamiku, Audi Q5 jūs savaldzinās no pirmā brīža. Izteiksmīgs izskats, jaudīga braukšana un avangardiska tehnoloģija. Jūsu iespējas ir tikpat daudzveidīgas. Katra diena kā pirmā – ar Audi Q5.

Izstrādāts kustībai.

Ikvienai Audi Q5 detaļai ir raksturīgais Q dizains, iemiesojot virzītājspēku un pārākumu. Tas attiecas gan uz iezīmīgo dzinēja pārsegu un laideno jumta līniju, gan uz ārējiem spoguļiem, iemontētiem pleca un šaurajā logu līnijā.

Viss kā uz delnas.

Papildaprīkojuma Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma progresu padara redzamu. Pilnībā digitālais instrumentu kopums ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu displeju vairumu autovadītājam nepieciešamās informācijas. No ātruma līdz navigācijai un sakariem – displeja iespējas piedāvā bagātīgu izvēli. Papildaprīkojuma MMI navigācijas plus lielais plānais 8,3 collu krāsu displejs jūs savaldzinās ar skaidrību un vienkāršo darbības principu.

Tā lielums ir pārliecinošs.

Audi Q5 noteikti atstāj iespaidu ar dāsno telpu, kā arī ar praktiskajām iekraušanas un uzglabāšanas iespējām. Aizmugurējo sēdekļu atzveltni, kas ir tālvadāma, var nolocīt, tādējādi palielinot bagāžas nodalījuma ietilpību līdz 1 550 l. Sensoru uzraudzītās bagāžas telpas izlaišanas poga vienkāršo iekraušanu. Ja rokas jums aizņemtas, bagāžas nodalījumu var atvērt ar kājas kustību. Turklāt arī smagu bagāžu iespējams savietot bez nekādām grūtībām.

 • 563x317_AQ5_161004.jpg
  Galerija

  Apskati attēlus, kuri ir pieejami arī lejuplādei.

  Vairāk