Audi Q5 – Universāls un Elegants SUV > Q5 > Audi Latvija | Audi.lv
Front view Audi Q5

Audi Q5

Apvidus automobilis ar quattro pārliecību.
Audi Q5.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–4,7 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 181–123 g/km

Jaunais Audi Q5² apvieno Audi Avant sportiskumu ar augsta līmeņa ikdienas praktiskumu. Tā jaunā, sportiskā dizaina valoda apbur no pirmā skatiena, tāpat kā dinamika ikkatrā braucienā, pateicoties quattro pilnpiedziņai.

Dizains, kas liek sirdij sisties straujāk.

Jaunā Audi Q5² fascinējošā dizaina valoda iekļauj sportiskus elementus un pārliecinātu harizmu. Izteiktās formas priekšpuse ar augstu novietotajām gaisa ieplūdes atverēm un plato astoņstūra formas radiatora režģi ar vertikālām joslām atspoguļo automobiļa pārliecības pilno raksturu. Trapecveida izplūdes caurules, difuzors ar horizontālo apdari visā automobiļa platumā zem lukturiem harmoniski noslēdz dinamisko dizainu.

Jauni apgaismojuma veidi

Apvienojot OLED diodes nelielos, atsevišķi kontrolējamos segmentos ar trīsdimensiju izvietojumu, ir izdevies radīt iespaidīgu apgaismojuma risinājumu, kas piedāvā jaunas iespējas. Iegādājoties automobili, klientiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs raksturīgajiem aizmugurējā apgaismojuma veidiem, piešķirot automobilim individualitāti. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem ir tuvuma sensors³: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits transportlīdzeklis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v3-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 1
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v1-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 2
  • 1920x1080-audi-q5-oled-v2-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 3
Dynamic top view Audi Q5

Aizraujoša braukšanas dinamika

Jaunais Audi Q5² piedāvā iespaidīgi strauju un dinamisku paātrinājumu un precīzu vadāmību. Tā standarta aprīkojumā iekļauta pilnībā pielāgojama quattro piedziņa. Tā ļauj sadalīt vilcējspēku starp atsevišķiem riteņiem atkarībā no apstākļiem. Papildus tam Audi drive select sistēma ļauj vadītājam pielāgot automobiļa parametrus, izmantojot dažādus režīmus.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi Q5.
5J5J_54U_Pyramid_AU42x_Q5_003_00.jpg
Quantum pelēka Quantum pelēka
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
District zaļa, metāliska District zaļa, metāliska
20 collu vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu zvaigznes formas dizainu, antracīta melnā krāsā, ar spīdīgu raupju apdari 20 collu vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu zvaigznes formas dizainu, antracīta melnā krāsā, ar spīdīgu raupju apdari
20 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu dizainu
21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu V veida dizainu, antracīta melnā krāsā, ar spīdīgu raupju apdari 21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu V veida dizainu, antracīta melnā krāsā, ar spīdīgu raupju apdari
21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu poligona dizainu 21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu poligona dizainu

Augsts līmenis ikdienā

Apvienojot izmēru, veiktspēju un funkcionalitāti, jaunais Audi Q5² ir augsta līmeņa apvidus automobilis ikdienas lietošanai. Ērti lietojamas funkcijas ļauj bez piepūles tikt galā ar ikdienas pārbaudījumiem. Jaunā Audi Q5² aizmugurējā sēdekļa atzveltni, kas sastāv no trīs daļām, var pārvietot uz priekšu un atpakaļ un regulēt tās leņķi. Kravas iekraušanu atvieglo tādi pārdomāti risinājumi kā standarta aprīkojumā pieejamais dažādos veidos salokāmais paklājs, papildu aprīkojumā pieejamā elektriski atveramo bagāžas nodalījuma durvju sensora vadība un papildu aprīkojumā pieejamās adaptīvās pneimatiskās balstiekārtas manuālā nolaišana.

Rearseat animation Audi Q5
360 grādu salona panorāmas skats

Daudz vietas individualitātei

Plaša salona koncepcija, kurā ērti jutīsies pieci cilvēki un pietiks vietas gan virs galvas, gan kājām. Augstā sēdpozīcija ļauj ērti pārlūkot uz ceļa notiekošo. Automobiļa paneļa horizontālais siluets akcentē tā platumu un komfortu. Visā instrumentu paneļa platumā stiepjas īpašas formas apdares josla, papildinot kopējo eleganci. Sēdekļu aprīkojuma klāstā iekļauta pat masāžas funkcija. Tumsā papildu aprīkojumā pieejamais fona apgaismojums rada pievilcīgus akcentus. Design selection salona aprīkojuma pakā tas ir iekļauts standarta aprīkojumā.

MMI system Audi Q5

Maldīšanās paliek pagātnē

Savienots ar pasauli – jaunajā Audi Q5² varat ar to rēķināties. Piemēram, tiešsaistes interešu punkti ļauj izmantot navigācijas informāciju, lai atrastu tuvumā esošās uzpildes stacijas vai stāvvietas. Tiek attēlota informācija par to darba laikiem, pieejamību un cenām. Tiešsaistes satiksmes informācija plus⁴ palīdz atrast ātrāko ceļu uz galamērķi, pateicoties detalizētai reāllaika informācijai par satiksmi, šķēršļiem ceļā un sastrēgumu veidošanos un izzušanu. Savukārt myAudi navigācijas sistēma⁴ ļauj meklēt galamērķus un plānot maršrutu viedtālrunī. Iedarbinot automobili, informācija tiek automātiski un ērti pārnesta uz automobiļa navigācijas sistēmu, un varat turpināt to lietot tur. Izkāpjot no automobiļa, viedtālrunis automātiski turpina maršruta norādes, parādot jums ceļu kājām līdz pat galamērķim.

Ļaujiet Audi Q5 sevi apburt

Exterior 360 degree view Audi Q5
Piezīme: Atklājiet Audi Q5 no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.
1
EEK globālā atruna.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–4,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 181–123 g/km.
3
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.